Nowości

:: Wielki pożar

 25.12.2004 | Olka
Dzisiaj, o godz. 12:35 na TVN będziemy mogli obejrzeć dwuczęściowy film katastroficzny pt. "Wielki pożar".
Jest to opowieść o specjalnych brygadach strażaków, którzy docierają w sam środek płonącego lasu. Używając zwykłych siekier, wyrąbują przesieki, aby uniemożliwić rozprzestrzenianie się ognia. Na miejsce tragedii dostają się, skacząc z samolotów. Pewnego dnia próbują powstrzymać dwa pożary. Ogień może pochłąnąć straszliwą liczbę ofiar.
Film (205min.) będący produkcją międzynarodową (Kanada, Niemcy, Nowa Zelandia, USA) z 2002 roku wyreżyserował Steven Quale. Dla nas jest on o tyle istotny, że w jedną z postaci wcieliła się Diane Farr czyli roswellowa Amy DeLuca, mama Marii.

Jeśli ktoś przegapił - powtórka 26 grudnia w godzinach 23:30 do 2:50

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

| 1 | 2 | Następne

Grogmir pisze:Przetłumaczone, czeka na wrzucenie na stronę.Tekst się tłumaczy krf3tko, ale tzreba znaleźć na to czas, by zrobić to dobrze, potem ktoś inny musi mieć czas, by wrzucić to wraz z oprawą graficzną na stronę. Wszyscy pracują nad serwisem tylko dla swojej i Waszej przyjemności, więc nie ma nic dziwnego w tym, że prawdziwe obowiązki czasem biorą gf3rę. Tekst jest prosty, a jak komuś nie po drodze z angielskim (w dzisiejszych czasach to chyba rzadkość) to google translator nie gryzie, sens wyłapiecie. Pozdrawiam.
~2RoUE2xCrJ

I would definitely not recommend these as ways to break the ice however. kaedecfkdcka
~Johng556

Bodajże Rf3żewicz napisał, że miłość jest jak cień człowieka ucaksiez to Cię goni, a kiedy ją gonisz to ucieka i można jej dogonić Wierzę, że złapie kiedyś cień i tego samego życzę Tobie
~LQzgyTWcgBxXUbNnGHB

Оставьте свой комментарий Вы можете использовать следующие HTML тэги: var RecaptchaOptions = { theme : 'clean', lang : 'en' , tabindex : 5 }; #submit {display:none;}
~gZvLOhypOWVQXlQc

Siódme niebo to ciekway serial. A będzie jeszcze ciekawszy jak zobaczę w nim Shiri i Jasona ;)
Co do romansu...Chyba nie byłoby źle. W sumie pasują do siebie, a Jasonowi tylko głaz mógłby sie oprzeć... Ucieszyłabyś się, co Eluś? :D
caroleen

Emile ma dziś urodzinki więc wszystkiego naj naj naj lepszego .... :) zdrówka szczęscia itp ... :)
Magea

Buźka mi nie wyszła... :-)
*Tess*

STO LAT DLA EMILIE DE RAVIN!!!!! WSZYSTKIEGO NAJ Z OKAZJI URODZINEK!!!! :-)
Niech w końcu jakiś film z jej udziałem pojawi się w polskiej tv...
*Tess*

Ta, wystarczy że zagrali razem w filmie i już romans :/ Ja słyszałam coś o tym, że Sarah jest szczęśliwa w swoim związku :| (chociaż z drugiej strony, kiedy napatoczy się taki Jason... ;))
nowa

Skoro w siódmym niebie pojawi się shiri to za niedługo pojawi się tam także jason.Wszystkiego najdla emilie !!!!!A w świecie seriali jest artykuł o jasonie i sarah że mają niby romans. Same kłamstwa w tej gazecie
~Lizzie16

Emilie ma dziś urodzinki? A gdzie news z życzeniami? ;) Wszystkiego naj (tak na wszelki wypadek) dla naszej ślicznej aktoreczki ;)
nowa

Fajnie, zawsze chciałam obejzreć ten odcinek Siódmego Nieba z Shiri... napewno obejrzę... jak nie zapomnę :| To będzie... niedziela? ok :)
nowa

wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dle Emilie de Ravin
~ww

Siódme Niebo napewno obejrzę .... prawie zawsze oglądam ... Co się stało że strona przez dłuższy cas nie działala ?
Magea

31 grudnia o 02:45 Narzeczona laleczki Chucky z Katherine Heigl! Sorka, zapomniałam wspomnieć o tym w poprzendim komencie.
~patka

2 stycznia o 11.00 na TVP1 w "Siódmym niebie" pojawi się Shri Appleby w roli Karen.
~patka

Krytyczną decyzje oglądałam już tyle razy, że szok :P Ale nie dla jak-jej-tam... dla Kurt'a Rusell'a 8)
nowa

Nie widziałam teraz "Wielkiego pożaru", ale już go kiedyś obejrzałam u kuzyna. Całkiem fajny...a co do Colina wczoraj wypożyczyłam sobie "Kwaśne pomarańcze" na DVD i z przyjemnością sobie oglądałam. Bardzo fajny! Polecam!
~un_written

oglądałm Krytyczną decyzję ale nie od poczatku ........ eh :(
Magea

Już wiem. To Mary Ellen Trainor
~niezalogowana

tak... A teraz na TVN leci film "Krytyczna decyzja". Występuje w nim mama Maxa i Isabel (nazwisko wyleciało mi z pamięci). Jej rolajest krótka i tylko na początku
~niezalogowana

Oglądałem, oglądałem - przypadkiem trafiłem na ten film, ale obejrzałem :)
baklo

stargirl - pamiętaj, że Colin Hanks rozpoczął swoją karierę aktorską właśnie w Roswell. Dlatego jeszcze niewiele filmów ma na swoim koncie i pewnie nieprędko zobaczymy go w polskiej telewizji.
Olka

byłam akurat u ciotki .... i tak sakcze po kanałach a to okurat Diane Farr ... w szoku byłam film oglądałam pierwszy raz był ok :D
Magea

Właśnie się skończyła druga część :) Obejrzałam tylko tą, w czasie 1 nie było mnie w domu... Zaskoczona byłam, jak zobaczyłam Diane ;) A film mi się podobał. Lubię takie :)
nowa

| 1 | 2 | Następne