Nowości

:: Świąteczne kartki

 23.12.2004 | Olka
Jeśli jeszcze nie wysłaliście świątecznych życzeń, lepiej się pospieszcie ;) A żeby były one wyjątkowe, skorzystajcie z naszych Kartek Świątecznych.
Mamy dla was jeszcze dwa prezenty :) Na początek zerknijcie pod ten adres, gdzie znajdziecie, jak to uroczo określil pewien nauczyciel ;) tandetną animację świąteczną. Ja jednak uważam, że mimo wszystko warto na nią zerknąć. Można się przynajmniej pośmaiać.
Natomisat Kasienka przygotowała dla was świąteczny klip. Będziecie mogli jeszcze raz, w skrócie, przypomnieć sobie odcinek "Roswell Christmas Caroll". Znajdziecie go tutaj.
Jeszcze bez życzeń... :D

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

MASAKRA


*Tess* dziękuję! :D
Olka

Kurczę..... Nie wysłałam kartek Świątecznych !!!!!!
Tess

Olka świetne kartki!!!! :-) Świetne śnieżynki!!!!! Świetna stronka!!!! THE BEST!!!!!! :-D
*Tess*

klikasz na link i wyświetla się stronka. Na różowy napis "Download" trzeba kliknąć prawym przyciskiem i wybrać opcję "zapisz jako", a jak już ściągnie się na dys, albo oglądać od razu, albo wcześniej rozpakować np. w programie "winrar"
Olka

Ej co trzeba zrobić żeby obejrzeć ten klip ?
~Asia

Animacje nie wyglądają pięknie ale mozna się pośmiać są całkiem gajne :D .... skoro będzie osobny news na życzonka to złoże je dopiero pod nim :P
Magea

Oczywiście, że będzie jeszcze news na życzenia :)
{o}

Fajne te śnieżynki na stronce! Rok temu też były,prawda?
A ja składam wszystkim Roswellmaniakom spokojnych Świąt Bożego Narodzenia ,duuuużo prezentów oraz zarąbistego Sylwestra !!!!!!!
LIZunia

No to zabieram się za wysyłanie kartek... :D Nie wiem czy będzie osobny news na składanie życzeń, ale zrobię to teraz (Chodzi mit, że w Wigilię i Sylwestra net jest przeciążony). Wesołych Świąt i Szczęścliwego Nowgo Roku!
Cicha