Nowości

:: Nowy serial...

 17.12.2004 | alex
... scenarzysty Roswell. Jak podaje www.filmweb.pl:
Jon Harmon Feldman i producent Steve Pearlman przygotują odcinek pilotowy serialu "Reunion" dla telewizji Fox.
Będzie to opowieść o tym, jak zmienia się paczka sześciorga dobrych przyjaciół przez 20 kolejnych lat po maturze. Każdy kolejny odcinek pokaże zmiany zachodzące w ich życiu i w nich samych, zachodzące przez rok, począwszy od uzyskania świadectwa dojrzałości (1986), aż do imprezy na dwudziestolecie matury (2006).

Dla waszej informacji: Jon H. Feldman był scenarzystą takich odcinków jak: Missing (5 odcinek pierwszej serii), Toy House (odcinek 11 pierwszej serii).
Był też scenarzystą super serialu "Cudowne lata". Jej, ale dużo tego słowa "był".
No i to tyle na dziś.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Napewno będzie świetny.
~Maks

hmm.. ciekawe czy puszcza go w polsce ;| mam taka nadzieje bo ogladac bede ale jedynie roswell bedzie mi lezalo gleboko w sercu na dnie ;) no... tak po z atym oglądam se jeziorko marzen nawet nei jest takei zle.. a ta joey mi przypomina troszeczke Liz... ale ciekawe jacy aktorzy zagraja role glowne.. mam nadzieje ze jacys fajni a nei mloty co grac nei potrafia...
Czips

Serial się zapowiada całkiem,całkiem...
megg

"Ciekawe ... jak ten serial zostanie przyjęty ..."
Jeżeli zabrałby się za niego scenarzysta "Interraptus", "Busted", "How the other half lives" albo "Distourbing Behaviour" to można byłoby się poważnie martwić lol...ale jako że "Missing" i "Toy house" to dwa naprawdę niezłe odcinki ( jak cały sezon 1) to chyba możemy spać spokojnie:)
Lonnie

Ciekawe ... jak ten serial zostanie przyjęty ...
Magea

Właśnie, Tess, nie ma jak kosmici ;) A swoją drogą opis tego serialu przypomina mi trochę fabułę tego nowego projektu, w którym zagra Shiri. Pisaliście już o nim, ale nie pamiętam tytułu :P
caroleen

Ciekawe, ale najprawdopodobniej nie stanę się fanką tego serialu. Ja kocham moje ROSWELL !!!!!
Tess

ojoj!! Nie chcący nacisnęłam dodaj! Nie uwiezrycie! Pare minut temu wróciłam ze spaceru, bo paru kolegów i koleżanek przyszło do mnie i mnie wyciągneli z domu. Szlismy tak a ja sie wgapiałam w niebo bo juz sa gwiazdy i jest bardzo ciemno! i NAGLE ZOBACZYŁAM JE!!!!! JeEDNegO MEteOra czy jak to sie nazywa, {o} to sa rzeczywiście takie kreski! To jest świetnie, do tej pory nie mogę w to uwierzyć! To dopiero było szczęscie i fart! Strrrrasznie sie ciesze! joj :)
issy

Hej NIE UWIERZYCIE!!!
issy

Wow jestem pierwsza :P a tak pozatym to super ze powstaje nowy serial :D
~annette