Nowości

:: Górę prezentów...

 6.12.2004 | luki
To już prawie koniec 6 grudnia, więc życzenia z okazji dnia św. Mikołaja możecie uznać za lekko spóźnione, nie mniej jednak... Życzę Wam, kochani fani Roswell, którzy nadal dzielnie i wytrwale czuwacie przy absolutnie najlepszym serialu na Ziemi (i nie tylko), abyście nie utonęli w tym morzu prezentów, które dziś zapewne otrzymaliście oraz żebyście na Wigilię, do której przecież już tak niedługo, otrzymali tych upominków jeszcze więcej. Największą niespodzianką dla nas wszystkich na pewno byłaby powtórna emisja serialu, najlepiej od samego początku, ale na to niestety jak na razie się nie zanosi. Może więc trzeba potraktować Polsat petycją?

A na deser Mikołaj - Michael. Ech... wspomnienia.


Wszystkiego najlepszego z okazji inwazji zmutowanych gnomów życzy {o}.


Ech, {o}, mówiłem ci, żebyś nie jadł tych wszystkich czekoladek na raz. Później ci gnomy w głowie... - luki

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

| 1 | 2 | Następne

My little girl loves to read! We satrted reading to her at 6 months old and she is almost 2 and will pretend to read the books on her own now actuall, I think she has memorized them! Her Nana and Papa have an iPad and she loves to play games on it. We would love a kindle fire for her to learn and have a creative reading experience!
~6JAsfergm

Święta racja,u mnie w mieście nie ma nawet pierwszej cześci a z tą petycja to świetny pomysł choć słyszałam że latem znioowu maja zacząć puszczac teraz od pierwszego sezonu
Miska123

Petycja to świetny pomysł. Skoro mowa o petycji, to co odnośnie książek Melindy Metz ?????? Wydawnictwo chyba nie potraktowało nas serio, no nie ?????? Bardzo chciałabym przeczytać wszystkie części. Może połączymy wspólne siły i dojdziemy do celu. Co Wy na to ????? Może jakąś olbrzymią petycję ??????
Tess

i dzisiaj dopiero postanowilam sie oficjalnie zalogowac na stronie
~Liz

ja ma podobnie jak issy.Mimo że Roswell już sie skończyło ja nadal mam chęć wchodzić na ta strone nawet kilka razy dziennie.
~Liz

Magea, też tak myśle, jestem tu krótko, a już się uzależniłam i codziennie tu zaglądam. Tak to w ogóle nie muszę wchodzić do neta, ale chęć zobaczenia co tu się dzieje jest silniejsza : )
issy

..Widzialem sie z ......Aktorami Roswell i ......macie pozdrowienia Wielkie ..
~*~WaLkEr~*~

Nie przywitałam *Tess* więc witam ... miło serdecznie ... acha ostrzegam to strasznie wciąga .... :D:P :)
Magea

Issy ja też jestem tu mniej wiecej tyle co ty:)
~Liz

aha tak przy okazji to ja też serdecznie witam *Tess*:)
~Liz

Pójde za przykładem innych i dołączę sie do życzeń:) A więc wszystkiego njlepszego:):)
~Liz

*Tess* hej hej miej się tu dobrze, ja też jestem nowa, bo jestem ytu około 2/3 tygodni : ) ale jest fajnie i straaaaasznie wciaga : )
issy

I wzajemnie :)
A tak poza tym uważam, że petycja do Polsatu nie ma sensu, bo nawet w wakacje Polsat nie powtórzył wszystkich serii tylko 3 co już mówi, że nie mają ochoty na więcej Roswell :( Ale może za to Petycję wysłać do TV4 (w końcu, jak już to kiedyś ktoś napisał, chyba Olka, to 'dziecko polsatu' :))?
~Agatka

Mikołajki- to przeszło bez echa. Nie dostałam żadnych prezentów, zero kompletne. Albo byłam niegrzeczna albo moi rodzice stwierdzili, że jestem już w tym wieku, że nie daje się mi prezentów...(chlip!)
Judith

ee... PS. Gosiek, Magea ma racje, trzeba czytać wcześniejsze komentarze. *Tess*, witamy! :)
nowa

Redakcja pewnie nie ma czasu czy coś, przecież nie zapomnieli :P Spokojnie ;) Shiri i tak tego nie przeczyta :|
nowa

GOSIEK byłam piewsza w tym newsie z życzonkami dla Shiri z okazji jej urodzin a po mnie była jeszcze issy i *Tess* więc trzeba czytać wcześniejsze komenty !!!! .:D.. ALE TEŻ PRZYPOMNE DZISIAJ SĄ URODZINKI SHIRI APPELBY mojej ulubionej aktorki .. CZEMU TO TAK BEZ ECHA PRZECHODZI ... !! :D
Magea

EJ EJ...czy wy zupełnie zpaomnieliście co dzisiaj za dzień!!!
I nikt sie nie upomina...jejku...
LUDZIE 7 GRUDNIA - URODZINY SHRI!!
gosiek

Wszystkiego najlepszego redakcjo!!!! I wszystkiego najlepszego Shiri!!!!!!!!!!!!!!!! :*
Jestem tu nowa więc się witam ze wszystkimi i pozdrawiam Roswellfanów!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
*Tess*

ja tesh siem dolaczam do zyczen : )
issy

Wszystkeigo naj naj leppszego droga redakcjo ... a tak przyokazji dzsiaj są urodziny Shiri Appelby ... więc jej też wszystkiego najlepszego .... a ja czekam na jakiegoś newsa z tej okazji ...
Magea

:)
jor-el

Dołączam się do życzeń :) Merry Mikołajki ;) Wszystkiego najlepszego :] I oczywiście redakcji mówimy "wzajemnie" :) (trochę spóźnione te moje życzenia, ale co tam ;))
nowa

Wszystkiego najlepszego! Spóźnione ale szczere życzenia!
Cicha

stkiego pszego stkim
Graalion

| 1 | 2 | Następne