Nowo¶ci

:: Kolejna tura głosowania w People's Choice Awards

 5.12.2004 | BAKLO
W ubiegły pi±tek, 3 grudnia ogłoszono nomicje do kolejnej tury głosowania w konkursie nagród filmowych People's Choice Awards. W¶ród niewielkiej liczby kategorii w jakich możemy teraz głosować, dla nas najważniejsza jest ta, nazwana "Ulubiony nowy serial dramatyczny" (Favorite New TV Drama), gdzie nominowany jest serial "Lost", w którym jedn± z ról (jako Claire) gra Emilie de Ravin. Wprawdzie kategoria ta była również poprzednio (patrz |tutaj|, ale najważniejsze, że liczniki głosowania zostały odblokowane i zagłosować możemy ponownie. Tak więc zapraszam na stronę www.pcavote.com, gdzie oczywi¶cie poza oddaniem głosu na serial "Lost", możemy zagłosować także w innych kategoriach.

W odróżnieniu od innych nagród filmowych, o tym, kto dostanie jedn± z People's Choice Awards decyduj± wył±cznie widzowie. Magazyn "Entertainment Weekly" wytypował grupę sze¶ciu tysięcy czytelników, którzy swoimi głosami ułożyli listę nominowanych. Zwycięzcy zostan± wyłonieni na podstawie głosowania w Internecie, na stronie www.PCAVote.com. Triumfatorów poznamy 9 stycznia 2005 roku. Galę pokaże telewizja CBS.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

-2Cytuję Janusz Joe:,,Na 100% samsung zapłacił wissytkzm głosującym i sędzią, żeby głosowali na samsunga, to oczywiste, że najlepszym i apple, a najbardziej innowacyjnym, najładniejszym, z najlepszym aparatem, najlepszym wideo, najlepszymi multimediami, najbardziej społecznościowym oraz z najlepszym stosunkiem cena/jakość jest nowy iphone(jeśli ktoś nie zrozumiał, jest to ironiczna wypowiedz, więc fani androida mnie łapkują w gf3rę, a fani ajple łapkują w df3ł NIE na odwrf3t xD)"Dobrze, że napisałeś, bo już miałem dać łapkę w df3ł i zwyzywać Cię od fanboy'a apple Po co w ogf3le pisać takie bzdury?Ja rozumiem wolność słowa i swoboda wypowiedzi, dobrze jednak było by przy tym czasem pomyśleć zanim się coś napisze. Oszczędził byś wtedy trochę czasu zarf3wno sobie jak i czytającym.PozdrawiamWybaczcie kontynuowanie tego OT.
~RG3N8s8WtnQr

oh joj ja tesh jush głosowałam, ¶mieszna ta ankietka : ) czemu tu jest tak maaaaalu¶ko komentarzy?
issy

ja też już zagłosowałam, a kogo wybrali¶cie w kategorii najlepsze włosy;)?
~LadyM

Jestem pi±ta!!!!!! Już zagłosowałama.
Tess

Tak, w przypadku muzyki to była tragedia.:)
age

glosowalam ale w wielu przypadkach nie mialam za bardzo na co. w serialach byl wybor ale muza... mogli dac cos lepszego.
agu84

Ja już zagłosowałam, ale kategorie w I etapie były...lepsze. Przynajmniej tak mi się wydaje.... :)
Cicha

No To głosujemy ............ znowu jestem pierwsza :P
Magea