Nowości

:: King Kong

 3.12.2004 | alex
No hej wam. Już wyjaśniam o czym news. Moją ulubioną gazetą jest "Newsweek", a tam w ostatnim numerze (dokładnie 49) na stronie 102 jest artykuł o Peterze Jacksonie (zbieżność nazwisk przypadkowa) - to ten koleś co nakręcił "Władcę Pierścieni". I on jakby ktoś jeszcze nie wiedział, to on zajmie się kręceniem nowego filmu o "King Kongu" (dla niezorientowanych - King Kong to taki ogromny goryl). A w tym nowym filmie będzie grał Colin Hanks (Alex), o czym juz nieraz było pisane.
A "Newsweekowi" Colin mówi tak (na temat filmu):
Mam 26 lat, a o Kongu wiem tyle, że wszedł na Empire State Building i został zestrzelony przez samoloty.
Colin gra tam asystenta reżysera Carla Denhama. Niestety nie wiem jak ta rola jest wielka. A jednak mam coś. Colin gra tam mężczynę o imieniu Preston ;)
Oprócz Colina będą grały takie gwiazdy jak: Adrien Brody (jako Jack Driscoll), Naomi Watts (główna rola kobieca - Ann Darrow) i Jack Black (reżyser Carl Denham).
Na tej stronie znajdziecie parę ciekawych rzeczy na temat tego filmu m.in kolekcję plakatów. Zapraszam do czytania i komentowania oczywiście.
A oficjalna strona King Konga (tego nowego) znajduje się TU.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Colin Hanks Jest super a Max to Stary GRAT..............

Alex w King Kong"u no spoko .. tak czymaj przyjacielu .. Roswell ...#
~*~WaLkEr~*~

Ja wiem o tym gorylu tyle co Colin :lol: W ogóle to nie lubię małp :lol: Ale mogłabym ten film zobaczyć choćby i ze względu na Colina...
onar-ek

Nie jest zle... Przynajmniej bede mogla chociaz gdzies go zobaczyc.
brendanferhfan

Ja oglądałem kiedyś tego King Konga, teraz on jest dla mnie aki śmiesznawy, ale naprawdę Fay Wray grała znakomicie. mam nadzieję, że Kin Kong Petera Jacksona będzie super, bo wtedy pochwalą i Colina :)
ALEX_WHITMAN

King Kong to nie mój typ filmów, ale kto wie, może dla Colina zobaczę
~LadyM

Ja myślę, ze Colin mógłby grać King Kong'a :) Świetnie by się nadawał :)
Lissy

czesc, fajnie ze jest cos nowego. papatki
~Monika

Michael Jackson :) Oto mi Olu chodziło.
ALEX_WHITMAN

Nie lubie tego typu filmów ..... ale fajnie że Colina ma jakąś rolkę ...
Magea

O King Kongu jest też co nieco w grudniowym "Filmie". Zdaje się nawet wywiad z Jacksonem. Reżyser mówił coś, że oprócz wielkiej małpy na ekranie pojawią się też dinozaury. Podobno ma to być jakiś przełom itd. itp. czyli to co obecnie zwykle mówi większość reżeyserów :) Chociaż ostatecznie w P. J. możemy wierzyć - w końcu trylogia "Władca pierścieni" faktycznie okazała się przełomowa. A wracając do "Filmu": wewnątrz możecie obejrzeć przedsmak The Grudge. Na dwóch stronach zamieszczono kilkuzdaniową zapowiedź filmu i ogromne zdjęcie "urażonego" straszydła. Szkoda tylko, że wogóle nie straszy. Raczej śmieszy, a todlatego, że środek jej twarzy znajduje się centralnie na zszyciu dwóch stron. Widok jest powalający: powyginana, zezowata japonka pomalowana na niebiesko. Brrr, ale się boję ;)

P.S. ...o co chodzi z tą przypadkową zbieżnością nazwisk?
Olka

mój cód chłopiec...znowu go zobacze :] ahhh
gosiek

Pamięć mam dobrą, chociaż filmu i tak nie widziałam :P No, ale jupi, bo wiem wiecej od Colina :) Dopiero zauwazyłam, że w poprzednim moim komenmcie zapomniałam o słowach "doczekac się" pomiędzy 'nie mogę' i 'zobaczyć' - przeziębienie rzuciło mi się na mózg :D Sorki.
Cicha

Hehe Cicha bardzo dobrą masz pamięć. Tak własnie było. A główną bohaterką była Fay Wray, która niestety w tym roku zmarla w wieku 96 lat :(
ALEX_WHITMAN

Ja sie osobiście nie mogę zobaczyć Colina w innej roli niż Alex, bo innych filmów z nim nie ogladałam:/ King kong chyba na Empire State Building porwał ze sobą główną bohaterkę...chyba, że małpy pomyliłam :P Teee...pierwsza :o
Cicha