Nowości

:: The Grudge na DVD...

 27.11.2004 | Olka
...niestety jeszcze nie w naszym pięknym, nadwiślańskim kraju. Za to na amerykańskich półkach sklepowych i zapewne wielu wypożyczalni zagości już 1 lutego 2005r! To dość szybko zważywszy na fakt, że premiera filmu miała miejsce 22 października 2004. Zdziwieni, czy nie, mimo wszystko powinniśmy się cieszyć, ponieważ im szybciej film zostanie wydany w USA tym szybciej trafi on na polski rynek! A jest to całkiem realny scenariusz, gdyż w Polsce podobne filmy, jak "The Ring" i "Dark Water" (choć ten ostatni trafił bezpośrednio do sklepów) cieszą się nie małą popularnością. Pamiętajmy również, że "The Grudge" to fantastyczna maszynka do robienia pieniędzy, która zarobiła do tej pory ponad 100 mln dolarów przy 10 milionowym budżecie!
Z dodatków do wydania będziemy mogli się dowiedzieć, dlaczego ludzie lubią się bać oglądając filmy. A odpowiedź otrzymamy nie byle jaką, gdyż autorzy wydania DVD postarali się o rozmowę z Josephem LeDouxem, profesorem New York University, który ponad 30 lat swoich badań poświęcił właśnie nad badaniami ludzkiego strachu. Będziemy mogli również obejrzeć 55-minutowy dokument na temat powstawania filmu, którego kilka części nosi tytuły: "Narodziny The Grudge", "Mit Ju-on", "Kulturowy wstrząs: amerykańska produkcja w Japonii", "Projektując dom Urazy", "Nowy sposób reżyserowania", "Próbując zrozumieć Takashi'ego Shimizu".
Okładki wydania nie zobaczymy jeszcze w internecie, ale rekalama wydania DVD pojawiła się już w jednym z zagranicznych magazynów filmowych dostępnym w sieci sklepów Empik. Żebym jeszcze pamiętała tytuł tego magazynu (?!). Wytrwali niech szukają niebieskiego chłopca na tylnej okładce :D Powodzenia!

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

I don't know if she has a grudge agansit your cousin, I think maybe just a bit misinformed?Birds can be carriers of disease, but I believe that this is mainly wild birds. Domestic animals do not have the same concern of exposure. So someone with a compromised immune system might have a concern over contact with birds.Cancers, however, aren't transmitted that way. So the birds can't be blamed for that ;P. I was actually reading something recently about how production of stem cells during the menstrual cycle seems to be a risk factor for breast cancer. i.e. women who start having their cycle young, or go into menopause late have a higher rate of BC.At any rate, I doubt your mother has a grudge. I just don't think she has the facts. I f she does hate anyone, it's the birds ^^
~VYyX4VX4F9b

..The Grudge moze oglondac ale w Kinie .. jest to film bardzo fajny i mam nadzieje ze sie do doczekamy w Kinach .....Tak jak kazdy film ....
~*~WaLkEr~*~

Nic poważnego, tylko dopiero teraz przy komputerze usiadłem. Po prostu uszkodził się plik indeksów tabeli obsługującej sesje. Już wielokrotnie coś takiego się zdarzało. Naprawia się to wywołując jedno polecenie.
{o}

Coś mi się wydaje, że z tym forum to coś "poważnego" - chyba coś na serwerze, na którym jest założone forum, padło:(((
Thinker

niedziala

no wlsnie forum niedziala

No właśnie lektor TAK! Ale niech nikt nawet nie podkłada głosu pod JB tego nie zniese;)
~Onarek

fajnie by było mieć ten film na DVD mam tylko nadzieje że nie bedzie trzeba długo na niego czekać w Polsce:)
~Liz

hello
kilka dni temu podawałam ze na Canal+ odbyła sie premiera Ju-On, natomiast wczoraj była wyświetlana już część druga. więc kto wie może niedługo zobaczymy tez The Grudge!!!
jak ktoś ma jakieś pytanka to piszcie do mnie: madase@poczta.onet.pl
~madase

Jak znam życie to forum nie działa, bo {o} właśnie coś naprawia/poprawia :D
A ninie pewnie chodziło o polskiego lektora, prawda? :) Bo w polskie napisy chyba nikt nie wątpi. Ja jednak tym razem przychylam się w stronę napisów. Niech nikt nie waży się zakłucać tego pięknego głosu Jasona :)
Olka

U mnie również forum nie działa... Ale spoko, {o} na pewno zaraz to naprawi:)
Thinker

Co się dzieje z forum ?? U mnie nie działa ??
Magea

Ciekawe jaki sukces odniesie w Polsce ??
Magea

Rzeczywiście nieco szybko - zazwyczaj DVD pojawia się nie wcześniej, niż pół roku od premiery kinowej. Ale myślę, że to świadczy o jednym - zapewne jeszcze w przyszłym roku pojawi sie sequel, stąd ten pośpiech.

"nina" - oczywiście, że będzie polska wersja językowa. Widziałaś ostatnio jakieś DVD, które nie byłoby w polskiej wersji językowej?
baklo

Hej jestem pierwsza!!!Super już nie mogę doczekać się wydania"The Grudge"w Polsce na DVD jestem ciekawa czy pofatygują się zrobić wydanie w polskiej wersji językowej,a wy jak myślicie?:-)
~nina