Nowości

:: Jason Behr, D-War, The Grudge...

 3.11.2004 | BAKLO
Jason Behr zagra rolę reportera Ethana Kendricka w nowym filmie pt. "D-War" (skrót od "Dragon War"), opartym na koreańskiej legendzie. Jak wynika z zapowiedzi, Jason będzie ratował Los Angeles przed atakiem najróżniejszych stworów. Działa już strona filmu, którą znajdziecie |tutaj|. Wprawdzie są tam na razie jedynie dwie "próbki" w postaci filmików do obejrzenia, ale już teraz możemy przekonać się jak będzie wyglądał film. A będzie najprawdopodobniej "fantastycznie" i efekciarsko z dużą dawką komputerowych efektów specjalnych. Premiera w przyszłym roku!

Ubiegły weekend, film "The Grudge" zakończył ponownie na pierwszym miejscu amerykańskiej listy hitów kinowych "Box Office". Trzydniowy dochód filmu, to prawie 22,5 miliony dolarów (w sumie film zarobił już ponad 71,2 milionów dolarów, budżet wynosił 10 mln). Dobremu wynikowi horrorowi z Jasonem Behrem, który wciela się w postać Douga, na pewno sprzyjał "halloweenowy" okres w USA.
Tuż za "The Grudge" znalazł się biograficzny dramat "Ray" o życiu słynnego muzyka jazzowego Raya Charlesa (20,1 mln dolarów) oraz thriller "Saw" (17,4 mln). Rybki z ferajny spadły na czwarte miejsce z "mizernym" wynikiem 8 milionów dolarów dochodu w ostatni weekend.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

| 1 | 2 | Następne

sesja jak najbardziej udana, patrząc na zdjęcia można powrf3cić do czasf3w młodości' piękna modekla, świetna stylizacja i ten pomysł..rewelacja! oby więcej takich klimatf3w
~UYmqFN7Jy2

That's why I don't make all these food cause end of the day I have to end up enatig all of it since no one would eat it and I get sick of enatig it then throw away so wasteful.Yeah last time I make curry for my MIL she didn't say anything so I'm SURE she threw it away..Waste my time and money. I've learnt not too anymore..
~kUDXGewLzaoK

I’m there too, I filed bankadruptcy but still have 2 vehiadcles in my name, I don’t have any credit cards, my spsuoe owns his own busiadness and I am retired Miladiadtary and Civil Seradvice, have 80% disadabiladity paid at 100% and both of use also get Soc Sec. But we ahave a high interadest rate and canadnot refiadnance. No one will even disadcuss refinancing.
~NKUNXSrwikMAWB

That's relaly shrewd! Good to see the logic set out so well.
~wXDeXFqtlmKWYDCJMU

This combination drug product is intended as a treatment for tension headache.

It consists of a fixed combination of butalbital, acetaminophen, and caffeine. The role each component plays in the relief of the complex of symptoms known as tension headache is incompletely understood.
~Fioricet

odwiedż wioche,,,,,,,,,,,,,,,,.....................
to prawda czy nie??????????????????????????????????????
~x.x

justyna pulut kocha marka marchewke z bedzina
~pululy

justyna pulut kocha marka marchewke z bedzina
~pululy

justyna pulut kocha marka marchewke z bedzina
~pululy

justyna pulut kocha marka marchewke z bedzina
~pulul

justyna pulut kocha marka marchewke z bedzina
~pulul

justyna pulut kocha marka marchewke z bedzina
~pulul

justyna pulut kocha marka marchewke z bedzina
~pulul

justyna pulut kocha marka marchewke z bedzina
~pulu

Lonnie, mam jeszcze jedno sprostowanie. Jeśli chodzi o aktorów z Dowson's Creek to zapomniałaś jeszcze wspomnieć o panu Van der Breeku 9tak to sie pisze?), który zagrał w "super doskonałej" komedii "Jay i Cichy Bob kontratakują" :P
Ale jesli mowa o tych lepsiejszych pozycjach, to włąśnie oglądam Ocean's Eleven (doskonałe!) i widziałam goscia, który grał Pacey'a :) Krótko, ale za to w dobrym towarzystwie ;)
caroleen

Lonnie, skąd ten pesymizm? ;) Hmm...Właściwie to realizm :P Dzięki za szczegółowe dane o aktorach. O części rzeczy w ogóle nie wiedziałm :)

A tak na marginesie to wydawało mi się, ze Allyson zagrała również w 3 części American Pie :P
caroleen

Ugh. Co za obciach. Atak najróżniejszych stworów. Ugh. Co za nędza.
Ale tak już bywa z serialowymi aktorami. Wystarczy przyjżeć się obsadzie "Buffy" i "Angela", aktorom którzy obłowili się na wszystkich mozliwych Saturnach, Satelitach, Emmy i Złotych Globach. Co prawda Boreanaz dostał kolejną główną role w serialu, ale reszta? SMG i wybitne dzieło "Scooby Doo", Allyson Hanning która karierę zakończyła na "American Pie 2", Marsters, Acker i Benz- wynoszeni pod niebiosa- chyba wogóle znikneli z powierzchni ziemi. Jedynym wyjatkiem jest chyba obsada "Cieku wodnego Dawsona" która grywa u reżyserów takich jak Wim Wenders ("Miasto aniołów") i Ang Lee ("Przyczajony tygrys...") i z ludźmi takimi jak Harvey Keitel i Juliette Lewis.
Natomiast jeśli chodzi o Roswell...cała nadzieja w Shiri.
Lonnie

Kolejny amerykański remake japońskiego horroru (The Ring ), w planach są kolejne (The Ring 2, Dark Water). Jak widać Hollywood potrafi szybko dostosować się do wymagań widza. Skoro zapanowała moda na horrory z wschodu, to, czemu tego wschodu nie przenieś do nas. Czy taki mariaż azjatyckiego postrzegania strachu z wymaganiami tradycyjnego zachodniego widza (a dokładniej tradycyjnego zachodniego producenta) ma szanse na sukces, pokazał "The Ring". Po uproszczeniach w scenariusza, odejściu od sugestywności na rzecz większej wyrazistości historii, wmanewrowaniu kilku znanych aktorów, sukces murowany. Tylko czy naprawdę są nam potrzebne tego typu filmy?
jor-el

Nie dość, że grali kosmitów w Roswell to teraz znów mają role w jakiś kosmicznych produkcjach=) Hmmm no, ale dla Jasona pójdę nawet na najbardziej debilny film roq:P
onar-ek

Kurcze, a mnie się nie pododbało. Nie znoszę takich filmów. Taki już mam gust ;-)
Sia

ja zobacze wszytskie mozliwe filmy w ktorych zagra jakikolwiek z akotrow z roswell nawet jesli by to mialo zrujnowac moj kieszonkowy budzet.. cosh taka jush jestem.. fajnie ze ten film pnie sie do gory.. moze dla jasona posypia sie teraz propozycje jak z rekawa... po za tym w obecnych czasach horrory i thrillery maja wziecie..:P
Czips

| 1 | 2 | Następne