Nowości

:: Departure

 1.11.2004 | {o}
Tak. Postanowiliśmy sobie odlecieć. Przez ostatni wieczór, noc i sporą część dzisiejszego dnia Granolith przygotowywał się do startu, a przed chwilą wystartował.

Tak więc roswell.pl odleciało... z Polski... i wylądowało w wielkiej serwerowni w USA :) Na nowym serwerze mamy 50 razy szybsze łącze i możemy sobie wszystko sami konfigurować. Otrzymujemy także gwarancję niezawodności przez 99,5% czasu (czyli ewentualne awarie nie potrwają dłużej, niż 3 i pół godziny w miesiącu). Mamy więc nadzieję, że to już ostatnia przeprowadzka i odtąd nie będziemy mieć już żadnych problemów natury sprzętowej, jak to przez ostatnie miesiące bywało.

Życzymy miłego i szybkiego surfowania.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Thanks so much for writing, Chelsea. It was great to hear your thtguhos on Fingerprints. Anthony is actually one of my favorite guy characters out of all the books I've written. He had so much to overcome, and was so far from perfect, but he had such a good heart.Sometimes I take little things from people I know and use them for characters, but I don't really base whole characters on a person. Like the dad in the Roswell High series got his love of the Grateful Dead from my older brother.As for the background of the psi power, my editor and I worked on that together. We tossed out lots of possibilities about where Rae's abilities could have come from. I can't exactly tell you how we thought of the various scenarios. It's often hard to pinpoint where an idea comes from. But I get ideas in the shower too! And when I'm out walking. When Laura (she's my writing partner on a lot of books) and I lived in the same city, sometimes we'd go for a walk and brainstorm.When I get writer's block as I'm outlining a book, I try to come up with just the big scenes in whatever I'm working on. Then I go back and try to figure out what scenes need to happen between the big scenes. If I get blocked while I'm in the middle of writing, sometimes I skip ahead and write a scene I'm really excited about and that sometimes gets me past it.I hope you enjoy #7.Melinda
~p214nj9q

Oh yeah Drew was still awake. I went to sleep shortly after midignht and vaguely remember threats about the consequences of snoring as I drifted off to sleep. Either I sleep very soundly, I didn't snore, or Drew sleeps very soundly.
~KaksoigJrBN

super!!!

Odbiór bez zakłuceń?:-)
~Mona

To już rozmowa na e-mail lub PM :)
{o}

szkoda ze tajemnica bo ja tesh chcialam zmienic server na szybszy i lepszy.. {o} moze polecisz mi jakis polski?:>
Czips

Tajemnica :P
{o}

A co to za serwer?
~Liz_Parker_Z_Dupianej_Kafejki

Hmmmm, te liczby ktore podajecie brzmią bardzo przyjemnie :) Dzięki że tak o nas dbacie. Naprawdę super.
Serafin

Tak tak ja tez gratuluję=) Czasami tu wpadam, ale nie tak często jak poprzednio i połapać się nie mogę w tej masie nowych tematów... Czy ktoś kiedyś nażekał na wolne aktualizacje?:| Oj chyba nie miał racji...
onar-ek

Wszystko szybko dzila!!!!!!!!!!! HURAAAAAAAA:)
Laurie*

Ho, ho. Długo mnie nie było, a tu takie zmiany. Ledwo przyzwyczaiłam się do tego nowego menu, a tutaj jeszcze więcej, więcej...
Wielkie dzięki i gratulację!
L.a.u.r.a

Gdyby jeszcze ten Granolith wylądował w Roswell, w stanie Nowy Meksyk...;) Ale i tak po raz kolejny wielkie oklaski dla Redakcji za upór i umiejętne dążenie do celu ;) No i za poszanowanie naszej wspólnej pasji, jaką jest Roswell ;)
caroleen

Hmm, ciekawe kto był nawigatorem w tym Garnolithcie. Znając umiejętności w poruszaniu się pojazdami międzygwiezdnymi, jestem przekonana że to {o} szczęśliwie dostarczył nas na miejsce. Anyway, dzięki kochanej redakcji.
Ela

Jak napisał Kwiatek - no to fajnie. Czyli żegnaj etykietko "Dobre bo polskie"... :) liczą się prawa rynku. Uwaga, bo jeszcze nie uda się zatrzymać granolithu i wylądujemy na Marsie:)
Nan

Tego się nie spodziewałam...hehe...ale to dobrze, że takie zmiany na lepsze zaszły! Dzięki!
Cicha

Skoro to zmiana na lepsze, to świetnie. Zmiany na lepsze to zmiany dobre (wiem, masło maślane, ale i tak gratuluję)
Graalion

fantastycznie...gratulacje i dziekujemy,bo to również udogodnienia dla nas...
annn

Super .. Gratuluję :) ... !!
Magea

Gratuluje:) a ta niezawodność na 99,5%.......no no :)
Martusia

No to fajnie. ;)
Kwiat_W

No wow! Congratulations!
freja

No, no... jestem pod wrażeniem. Tydzień temu zmiany na stronie (Menu...), a teraz zmiana serwera i to na amerykański :). Tylko pogratulować.
Thinker