Nowo¶ci

:: Happy Birthday!

 29.10.2004 | BAKLO
Jak już wspomniała w komentarzach "fanka", dzisiaj s± urodziny odtwórcy roli serialowego Michaela. Brendan Fehr, bo o nim mowa, skończył wła¶nie 27 lat. Wszystkiego najlepszego!

Przy okazji warto przypomnieć, że wchodzimy teraz w "urodzinowy okres". Do końca roku jeszcze pi±tka "naszych" aktorów będzie obchodzić swoje ¶więto: Katherine i Colin w listopadzie, natomiast Shiri, Jason i Emilie w grudniu.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

| 1 | 2 | 3 | 4 | Następne

If you have to ask the question Should I just die? then you pabbroly should not be in a relationship.It makes me think that you have a lot of self esteem issues, which no girl will want to (or should have to) put up with.You need to change the way you think about yourself. You pabbroly look fine. No matter what you look like there will always be a nice girl somewhere that could find you attractive.YOu need to gain confidence, and just have the balls to go ask girls out. Gotta love yourself before a girl can.A lot of them will give you a chance just because they admire your courage in asking them. I find it really annoying when guys say they can't meet girls because they're ugly or whatever. Yuu soo could, if you just went and talked to them, but you don't. See the problem there?
~2Qxw7SsXkeV

Bzdura, za bzdurą, choć wesołe. Ktoś mu naopowiadał, może nawet jaja sobie z robił, a on uewrizył. To pf3ł biedy, ale on te historyjki powtarza, jakby naprawdę był i widział. W jego "Alfabecie" niemal pod każdą literą jest taki numer. Nie czepiałem się, bo było to niezłośliwe. Na przykład (przykładf3w jak stąd do Bałtyku):"Wiecie państwo co mi się tam podobało? Skrzyżowania, na ktf3rych z każdej strony jest znak Stop, a kierowcy muszą się zatrzymać i pierwszeństwo przejazdu uzgodnić."Pierwsza częśc prawdziwa - jest mnf3stwo "4-way stop". Nikt nie "uzgadnia pierwszeństwa". Kto pierwszy przyjechał, ten pierwszy przejeżdża. Jak nie wiadomo, co się zdarza raz na jakiś czas, dopiero daje się znak "uzgadniania", czyli zwykłe pokazanie ręką "jedź"."Zobaczyłem wielka łąkę, w ktf3rą wetknięte były bukiety kwiatf3w. Okazało się, że łąka to cmentarz "Sa tabliczki na rf3wni z ziemią, by maszynowo można było kosić trawę. Bukiety sa wetknięte w odpowiednie dziurki."... fast-foody. Są wszędzie, nie sposf3b je ominąć i poza nim nie sposf3b coś zjeść przy drodze."Pierwsza część - prawda. Druga - nieprawda. Bardzo łatwo unikać f.f., i bardzo łatwo znaleźć alternatywy, poczynając od rodzinnych "diners" a skończywszy na restauracjach etnicznych."W Arizonie jest rezerwat Indian Navajo, ktf3rzy rządzą tam stacjami benzynowymi."Oni tam rządzą wszystkim. Tak jak w Belgii Belgowie, a w Rumunii - Rumuni. Czy tak trudno to zrozumieć, i w czym dziwota?Etc., etc.No, może jeszcze jedno, z "American dream""I jeszcze jedna obserwacja - dojazdy i zjazdy z autostrady są w Stanach co milę, albo i gęściej. Bywają cztery, albi pięc zjazdf3w w obrębie jednej mili. Na bezludziu rzadziej, jeden zjazd co cztery, pięć mil. Potrzebuje farmer wjazd z pola na autostradę, to go ma - żaden problem."No, to guzik prawda. W mieście - i owszem, bywa kilka na milę, co jest normalne. A potem coraz rzadziej, i rzadziej. Zależy od zaludnienia. Tak wygląda, że on nie był, i nie widział. Chyba, że brał za autostrady drogi z 4-ma pasami ruchu, albo nawet z 2-ma, te porządniejsze.
~eZYuLXiYCEWDBvnDJ

dhanyabadko patra bannu bhayo june tapaiharule e sara nlpieako lai bishow samu chenaune prayash garnu bhayop.Sathai mount everes tclub lai dherai dherai dhanya ..yo photoharu herda malai garva lagyo june tapaiharuko kamm thyo sathai prayash .
~IAQSgGUxGfLyzF

Ciężko się z Tobą nie zgodzić, że kupując dcoplaaze i biorąc to gf3wno ludzie są sami sobie winni. Jednak nie należy im tego ułatwiać. Stwierdzenie, że na każdym opakowaniu jest informacja, „Produkt nie nadaje się do spożycia” jest kiepskim argumentem. Po pierwsze wszyscy wiedzą, że należy to traktować z przymrużeniem oka i że ta informacja jest tylko po to by być legalnym. Po drugie nikt nie zwraca uwagi na takie informacje. Czy ktoś kto pali i czyta że to szkodzi przejmuję się tym – nie sądzę.Myślę że należy wprowadzić takie regulacje prawne by, całkowicie zakazać, lub maksymalnie zniechęcić zarf3wno producentf3w jak i klientf3w do kontaktu z tym czymś.Uważam też że ten kto wprowadził możliwość sprzedaży środkf3w psychoaktywnych beż żadnej kontroli był wyjątkowo krf3tko wzroczny. Było pewne, że bardzo szybko pojawią się ludzie ktf3rzy chętnie wykorzystają tę lukę w prawie by robić na tym złoty interes. Wiara w to, że mogło by być inaczej jest wyjątkowo naiwna. (poleciałem trochę prezesem).Wprowadzenie dostępności od 18 roku życia też mija się z celem. Będzie to tak samo martwy przepis jak ten dotyczący papierosf3w i alkoholu. To że ludzie stracą pracę hymn myślę, że o wiele większym kosztem społecznym jest leczenie ludzi uzależnionych od dopalaczy, lub strata dla społeczeństwa tych, ktf3rych nie da się z tego wyleczyć.Pewnie powiesz, że jak ktoś chce to i tak to będzie brał, owszem ale natura sama ich wyeliminuje, może napiją się „kreta”, może wsadzą palce do kontaktu w poszukiwaniu nowych doznań, kto to wie Suma sumarum Trzeba zakazać sprzedaży dopalaczy, ale z głową by za jakiś czas nie okazało się, że można taki zakaz w prosty sposf3b obejść. Trzeba też o tym mf3wić, że jest to złe i ze biorąc to można sobie zrobić krzywdę. Trzeba edukować społeczeństwo pod każdym względem. PS Jeśli chodzi o przykład z zakazem alkoholu, to rf3wnie dobrze można zakazać jazdy samochodem bo prędkość zabija. Alkohol w rozsądnych ilościach nie wyrządza większych szkf3d – wino jest nawet zalecane. W zażyciu dopalacza nie udaje mi się znaleźć niczego co mogło by w jakiś sposf3b za nimi przemawiać.
~BPZuPvSCTamAsS

That's an ineginous way of thinking about it.
~kQqIvdDWR

What a plaserue to find someone who thinks through the issues
~ZTfKSJcH

But you can declare bankadruptcy, You just have to reoprt theadcauses, have a soluadtion outadlined; and show that you are adherading to it for resadoadluadtion. By doing this you remove the abiladity for someadone to use this against you for coheradsion, and your trust/reliabilty are not in quesadtion. I work with peradsonadnel secuadrity and have subadmitadted many packadets for indiadvidaduadals with high clearadances for the same raeadson, and have had only one denied, for other causes outadside of the bankruptcy.
~VzHiWIYkPBDEETU

Brendan jest najlepszy i najprzystojniejszy w¶ród aktorów z Roswell. Szkoda że zerwał z Delfinkiem.A tak wogóle to cudnie wygl±da w tych włosach-męsko,a jednocze¶nie uroczo
~fanka

Bren wygl±dasz na mniej lat niż masz naprawdę!
100000000000000000000000000 lat niech żyje nam (kosmici chyba żyj± jeszcze dłużej) :-)
~Mona

Sciskam mojego ulubieńca :) Wszystkiego naj, Bren !:)
~Hotori

Caroleen - Może i byłabym zła, ale masz prawo tak s±dzić i to napisać :)
Agatka

SIEMKA GORˇCO POZDRAWIA MOJEGO ULUBIONEGO AKTORA OD FANKI BARDZO MI ISĘ PODOBASZ KOLE¦

SIEMKA GORˇCO POZDRAWIA MOJEGO ULUBIONEGO AKTORA OD FANKI ABRDZO MI ISĘ PODOBASZ KOLE¦

Agatko, nikt się na Tobie nie wyżywa. To, co napisałam nie dotyczyło personalnie Ciebie. Mowa była o pewnoego typu wypowiedziach. OGÓLNIE. I szkoda, że nie zrozumiała¶ o co mi chodziło :( Nie chcę gadać o gustach, bo one nie podlegaj± ocenom. Rzeczywi¶cie każdemu podoba się co innego. Ale uważam, że pewne wypowiedzi lepiej zachować dla siebie. Komentarze komentarzami, ale czy nie w¶ciekłaby¶ się, gdybym nazwała Brendana "nalanym, pozbawionym kształtu klockiem"? Nie my¶lę tak, ale to chyba dobry przykład...My¶lę, że nie byłaby¶ zadowolona. Mnie cały czas chodzi o formę, nie o tre¶c.
caroleen

Caroleen - nie mówię, że lubię tylko przystojnych aktorów bo 'przystojny' znaczy dla mnie co¶ innego i dla innej osoby też co¶ innego. Po prostu, jak napisała¶, facet musi mieć w sobie to co¶. Jeżeli już Was tak bardzo uraziłam tym 'chuderlawy ciałkiem' to powiem tak :
MOIM ZDANIEM (nikt nie musi się ze mn± zgadzać) Jason jest umię¶niony, ale nie tak jak Brendan!!!
Poza tym Jason ogólnie nie jest taki zły, np. ma cudne oczy, ale po prostu mi się bardziej podoba Brendan i tyle! A chyba mam prawo wyrażać swoje zdanie. Wy też macie, bo po to s± KOMENTARZE!!!
Podsumowuj±c : wszystkim podoba się co innego. S± gusta i gu¶ciki co kilka osób przede mn± napisało. Denerwuje mnie tylko to, że się teraz na mnie wyrzywacie, chociaż nie tylko ja najeżdżałam na Jasona... No, ale nic. Ja przede wszystkim zwracam uwagę na grę aktora, np. bardzo lubię Mel'a Gibson'a, Sean'a Connery'ego itd. chociaż wcale nie s± jacy¶ piękni. Lubię też Jacka Kocha (menager Baru) i Wojtka Cugowskiego ;) Chociaż na modeli by się nie nadawali...
Agatka

Czips, masz rację. Ale chyba tak naprawdę nie chodzi o URODĘ. Chodzi o to tajemnicze "co¶", które powwinien jednak mieć każdy aktor. Bez tego żadna kreacja nie będzie wiarygodna, bo nie przyci±gnie widzów...Ja na przykł±d mam takich dwóch swoich faworytów- Dustin Hoffman i Kevin Spacey. Z całym szacunkiem, ale nie można ich nazwać przystojnymi ;) A mimo to uważam, że s± w jaki¶ sposób poci±gaj±cy i męscy.A przy tym maj± talent.
caroleen

ech.. laski wy to sie tylko klucic umiecie o to kto jest przystojniejszy... mi sie podobaja obydwaj kazdy za co innego.. bren mial najlepsza fryz w II jeson w III takie moje zdanie..

i jest mi zal wszyskich aktorow ktorzy nei maja urody pitta albo innego superfaceta.. aktorow powinno sie oceniac wedlug ich umiejetnosci aktorskich a nei wygladu tak samo rzecz powinna sie miec z akotrkami.. a w wiekszosci przypadkow jest tak ze role dostaje mniej utalkenowana ale ladniejsza aktorka a ta brzydsza a duzym zapasem kunsztu akrorskiego schodzi w najlepszym wypadku na drugi plan...
Czips

Dzięki {o} za odpowiedĽ :/
Pytanie brzmiało sk±d wiesz, nie kwestionuję tego bo nie wiem, ale czytałam o takim żarcie (że Bren jest mennonit±) dlatego pytam sk±d masz te informację bo mnie to interesuje, jak wszystko zwi±zane z Brendanem, i też chcę przeczytać.
Kolejny zawód na tej stronie przeżyłam, my¶lałam że chociaż z tob± da się poważnie porozmawiać

Pogr±żona w żalu po utracie ulubionej strony
Kes_ALF

Jenny, na nagranie 4 serii nie ma niestety najmniejszych szans. Ani reżyser, ani aktorzy, ani producent nie wykazali wystarczaj±cego zainteresowania. Ale pomarzyć można :D
caroleen

Aha, zapomnialam sie podpisać i przy okazji Was wszystkich pozdrowić i życzyć milego dnia.
~Jenny

Hej wszystkim! A ja mam do Was pytanie. Jak s±dzicie czy nagraj± 4 serie odcinków?

Dzieki za odp. odnosnie Tele Ekranow;-)

Moda na Sukces wygrala ...ehhhhhhhhhhhhhhhh szkoda...Ciekawe ktory teraz odcinek emituja 10090000milionowy?
Laurie*

Wiecie co? Mnie to już powolutku załamuje. I w 100% zgadzam się z El±. Co to za idiotyczny zwyczaj wywyższania jednej postaci kosztem drugiej? I to w tak przyziemnej i nie podlegaj±cej kwestii, jak± jest uroda? O charakterze możemy podyskutować, o stylu ubierania się również. Ale co to za wyrażnie "chuderlawe ciałko" ?! Już pomijam, że moze przydałyby Ci się Agatko okularki, bo Jasona w żaden sposób nie można nazwać chuderlawym, ale jak można tak bezceremonialnie wygłaszać swoje opinie? Ja wiem, że panuje wolno¶ć słowa, ale zachowajmy elementarne zasady kultury i nie urażajmy uczuć innych fanów. Mnie się zrobiło głupio po tych przytykach, które przeczytałam na temat JB. Tym bardziej, że sama nigdy nie wyrażam się w ten sposób o BF, mimo, że mam swoje zdanie na ten temat. Ukrzyżujcie mnie teraz za ten tekst, ale proszę: wydoro¶lejcie trochę! Skoro potraficie ¶lepo zachwycac się swoim ulubieńcem, to spróbujcie też, spokojnie argumentuj±c, odpierać na niego ataki. A zachwytu nim nie budować na nabijaniu się z innych postaci. Cóż wart taki zachwyt?
caroleen

Dlaczego ludzie nie traktuj± poważnie tego, co jest najpoważniejsze?
{o}

Agatka najwyraĽniej zupełnie nie zrozumiała¶ tego co napisałam, zauważyła¶ tam cudzysłów??? :/
Może to nie na temat ale {o} sk±d masz informację że Bren jest mennonit±??? z tego co ja wiem to był tylko żart :?
Kes_ALF

| 1 | 2 | 3 | 4 | Następne