Nowości

:: Colin Hanks potomkiem prezydenta

 28.10.2004 | BAKLO
Taką oto ploteczkę znalazłem dzisiaj na Onecie:

"Tom Hanks jest potomkiem słynnego prezydenta Abrahama Lincolna. Gwiazdor przyznaje, że jest bardzo dumny ze swojego pokrewieństwa z legendarnym politykiem i bohaterem narodowym, którego Amerykanie po dziś dzień nazywają Uczciwym Abem.
Rodzina Hanksów pochodzi z Kentucky i Tennessee, matka Abrahama Lincolna nazywała się z domu Nancy Hanks. Jestem potomkiem Uczciwego Abe’a - mówi z dumą gwiazdor."

Oznacza to tym samym, że znany nam z "Roswell" z roli Alexa Colin Hanks, syn Toma Hanksa (obaj panowie na zdjęciu), także jest potomkiem słynnego prezydenta...

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Deep thniikng - adds a new dimension to it all.
~efhIQoZKfAuGCdwj

Yeah, that's the tckiet, sir or ma'am
~PBrlcCfGfEneWDGHj

lol... nice... zaniedlugo moze sie dowiemy ze JB lub BF sa potomkami rosvelta:D:D
Czips

a przy okazji Zielonej Mili :wczoraj ogladałam sobie ten filmik na dvd i zobaczyłam tam naszego szeryfa Valentiego ! ( ściślej mówiąc Williama Sandlera) Grał tam ojca 2 dziewczynek zamordowanych przez jednego ze skazańców który potem czekał na swoją egzekucję a strażnika więźienia grał Tom Hanks.
Pewnie już o tym wiedzieliscie albo pisano o tym na stronie ale jakoś korciło mnie żebym się z wami tym podzieliła :)
LIZunia

onar-ku,ja też uwielbiam Toma Hanksa :) kocham to jak on gra i uwazam go za jednego z najlepszych aktorów ( Dustin Hoffman jest na drugim miejscu)
Oczywiście naszych roswelliańskich aktorów również kocham lecz Toma i Dustina lubiłam zanim w ogóle pierwszy raz zobaczyłam roswell
No ale na liscie najpiękniejszych aktorów i tak na pierwszym miejscu jest Jason Behr...( co jak co ale ani Tom Hanks ani Hoffman nie są piękni...)
Wprawdzie uważam że Jason świetnie gra ale za mało filmów (oprócz roswell) z nim widziałam a z Tomem to troche było ( np.zielona mila,forrest gump,masz wiadomość)
Za to film Rainman ( chyba tak się pisze albo Rayman) i rola Hoffmana od razu mi się spodobała i uważam go za naprawdę dobrego aktora
LIZunia

EJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzisiaj 29.10.2004r. Urodziny (28) Brendana Fehra ! Wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!Happy Brithday!!!!!!
~fanka

No patrzcie kto by przypuszczał, ale wiecie nawet podobieństwo widać :PPPPPPPPPP (ciemne włosy i popularność)
freja

Nie spodziewałam się że Tom Hanks ma takich przodków .... Przespałam zaćmienie księżyca i jestem wściekła bo specjalnie nastwiłam budzik, ale za to nagrałam sobie Króla Wzgórza na kasecie dobre i tyle ... !!!
Magea

Uwielbiam obu, chociaż Colin jest dla mnie cały czas kochanym Alexem...ejjj....Colin to bardzo dobra partia...hehe...moja mam by się ucieszyła, gdybym do domu przyleciała z takim chłopakiem...trzeba nad tym popracować :D
Cicha

:D uwielbiam Toma i tu proszę jakich ma jeszce przodków:D
onar-ek

beczka,beczka
Guz

To to mamy oldschool :]
gosiek

Kto by pomyślał, że Colin ma takich przodków! Ma powody do dumy, w końcu Lincoln był podziwianym i szanowanym prezydentem.
Judith

Bardzo cenię zarówno ojca, jak i syna. Nie miałabym nic przeciwko temu, żeby poszli w ślady swego słynnego przodka- pod warunkiem oczywiście, że nie zrezygnowaliby z aktorstwa ;)
caroleen

widzieliście zaćmienie Księżyca?! bylo świetne! nie spałam od 3 do 5 nad ranem ale warto było!! o 4.23 Książyc zniknął całkowicie, a potem niestety była mgła:(
liz47

Oglądałem wczoraj większą część "Króla wzgórza" (dokończę dzisiaj) i muszę przyznać, że film mi się podobał. A Katherine? Była i to jaka młodziutka :). Wychodzi na to, że miała wtedy 14 (15) lat...
baklo