Nowości

:: FHM, Salut, Dreamwatch

 21.10.2004 | Olka
Sieć sklepów Empik ponownie mile nas obdarowuje. Może nie zupełnie 'obdarowuje', bo kieszenie z pewnością staną się lżejsze od stanu sprzed zawitania do tegoż sklepu, ale w tym tygodniu wyjątkowo jest na czym oko zawiesić. Na początek polecam zagraniczne czasopismo Dreamwatch (dostępne w wydaniu brytyjskim), w którym to poczytamy o "The Grudge". Na pięcio stonnicowy artykuł skaładają się wywiady z Sahra Michelle Gellar, Jasonem Behrem, Takashim Shimizu oraz wiele zdjęć (również Jasona). Cena: około 33zł
Nie zawiódł nas francuski magazyn Salut . Z jednego z artykułów będziemy mogli się dowiedzieć, co nieco na temat Shiri Appleby. I tutaj fotek nie zabraknie. Cena: 17zł.
Natomiast o FHM była już mowa. Dodam tylko, że wydanie z Katie również dostępne jest w Empikach. Cena: nieznana ;)
Dane te dotyczą Empików krakowskich (gównie tego na rynku), ale zajrzyjcie do tych w swoich miastach, może się coś znajdzie. Zastanówcie się też dobrze, na co wydać pieniądze, bo przy zakupie wszystkiego wydatek będzie niemały. Jeśli się nie mylę, na naszym forum, znajdują się skany zarówno wywiadu z K. Heigl, jak i zdjęć, które mu towarzyszyły. Na forum, w pokoju Jasona jest również link do skanów amerykańskiego wydania Dreamwatch, które zawiera ten sam artykuł o TG, co wydanie brytyjskie.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

What I noticed in the cgnmaaips on election night compared to their campaigns was in the election night both canidates had an overall sense of confidence (even if only one won). It looked like Obama and Mccain both gained some type of wisdom that we had not seen earlier that same day. I thought that they stopped the childish back and forth play of who did what wrong. They focused on America as a whole rather than seperate parties. They didn't didn't talk about specific people as much as they would in campaining. However they addressed those who voted for them and those who didn't, and when they did this they explained how neither was wrong but now all must unite. They were very similar in this respect. I feel that McCain did a really good job at his last speech. You could tell he was disapointed, as anyone would be, but you also saw a loss of faith in people. This was evident when he quieted his ralliers down. I can sense that he is very proud of Obama and that he understands that Obama will do the right things for the country. McCain wasn't trying to get people to vote for Obama rather than himself however he was trying to have they appreciate their new president. I honestly don't think that Obama would have the same response John McCain had if he lost. McCain took it well and with dignity. I think that Obama would have taken it well but might not have said so many nice things about McCain. I really liked Obama's acceptance speech. He spoke and looked like the leader of the United States. He also congradulated the people who voted and supported him and voted. I liked how he seemed vunerable during the speech. He said how he was sleep deprived, sick, and his back hurts but he still campainged. It might have been an exggeration but it gives the impression that he would do anything for his people and his country putting them first and himself second. This was what people want to hear. Thats what Obama is good at. McCain on the other hand is not as good at telling the people what they want to hear. I don't think that he would have given as good as an acceptance speech that Obama did. He has had problems in the past and I don't think that it would have ben as successful.
~X1djNpHHwavh

Byłam dzisiaj w Empiku i widziałam gazetkę Dreamwatch jest tam oczywiście spory artykuł o filmie "The Grudge" a co do fotek JB są tylko dwie jedna z profilu a druga od przodu ... myślałam że będzie ich więcej ... pieszeciew niektórych komentach (niekoniecznie pod tym newsem) że jest wysyp artykułów o Roswell ... ale nie tylo o nim ... W świecie seriali jest naprzykład palakat z Clarkiem z Tajemnic Samlivie (nie wiem jak to się pisze) a w pewnej angielskiej gazetce wywyad z nim... jak widać nie tylko Roswell ma ostatnio wzięcie ...
Magea

Niestety, skarbonkę mam pustą :-) Nic nie kupię, ale może przy okazji zajrzę do EMPIKU i pogądam foty z tych gazet. Za to płacić nie trzeba. A co do obrazków na stronce, nie wiecie nawet jak bardzo mi tego brakowało ;-)
anka^^

To nie jest napewno do tematu ale nareszcie można zobaczyć fotki na tej stronce ....
Magea

Wybiorę się do Empiku i zakupię Dreamwatch, nie tyle co dla Jasona co dla wiadomości o filmie "The Grudge". A Salut i FHM? To pierwsze nie jest mi potrzebne (nie znam francuskiego), a FHM to raczej magazyn dla panów niż dla pań. A ja do męskiego grona fanów pięknego ciała serialowej Isabel się nie zaliczam :-).
Judith

A ja bym kupiła gdybym miała zryty beret..zrobie podobnie jak Serafin. Pójde do Empiku stane przed polkami i przeczytam na miejscu artykul powpatruje sie w zdjecia i pojde do domu... naprawde zal mi kasy na to,. zwlaszcza ze ostatnimi czasami wrzucam wszystie oszczednosci do skarbonki (zbieram na elektryczna gitarke) fhm'u jednak raczej nei [przejze bo raz: nei dopcham sie do polki z tego rodzaju gazetami po dwa: fajnie by to wygladalo... 16-latka wpatrujaca sie w zdjecia jakies polnagiej laski:D
Czips

nio...po kupieniu tych wszystkich gazet kieszeń na pewno by się uszczupliła...ale ja raczej nie kupię nic...chciałabym Dreamwatch bo tam jest jason ale 33 zł za gazetę gdzie tylko 5 stron jest o tym co mnie interesuje? nie.....jeszcze nie oszalałam ;D
LIZunia

tzn 25 października. Przepraszam za błąd.
Visenna

Wyniki głosowania na Tele Ekrany ( w których było nominowane min. Roswell) będzie można zobaczyć 20 października o 20 w polsacie.

Odnośnie gazet...uwielbiam serial, ale nie pogięło mnie aż tak bardzo, żeby kupować gazety w takich cenach :]
Visenna

freja nie przejmuj się! Choć to troszkę dziwne panowie cię z tego działu nie przegonią :D Tylko popatrzą, jak buszujesz między gazetami, a twoją radość z zupełnie inaczej odczytanego przez nich powodu, nagrodzą uśmiechem od ucha do ucha. A jak już cię oświeci, w jakim dziale jesteś i jak może wyglądać tu twój przesadny zachwyt, rumieniec spływa po twej twarzy, a ty biegniesz czym prędzej do kasy czując na plecach kilka par oczu :D No, ale przynajmniej trofeum jest zdobyte ;)
~nie logowana h

Właśnie weszlam na mojego blogaska i postanowiłam bardziej dokładnie przejżeć stronki anglojęzyczne które tam dodałam ostatnia miała nazwę Alien Ecstasy weszłam na nią i kliknałam na dział animations na pierwarzwszy rzut oka rzuciły mi się tylko dwie anmacje okazało się że są to kadry z tego felietonku co zawsze otwiera serial nie wiem czemu ale czułam na sobie takie emocje jak bym oglądala serialik.. Nie wiedziałam że taki mały prostokącik może wywołać tyle ciepłych emocji .. wiem że nie na temat ale musiałam to napisać gdzieś gdzie się spotyka wiele fanów serialu .. :) :)
Magea

Freja, a Salut jest zawsze w Traffic Club... Warto też przejrzeć inne gazetki obok, bo czasami w Star Club są ładne plakaty. A tuż obok jest półeczka z filmowymi czasopismami... Ech, pójdę sobie jutro spokojnie poczytać:)
Nan

.. to by znacznie nadwyrężyło kieszen .. ale skoro na forum sa skany artkułów i te same fotki to co innego ... :)
Magea

w Wawie na pewno będzie w Empik Megastorze i Megastor Junior... Ja na pewno nie kupię sobie, żadnego z tych pism, z powodu pism, ale nie tylko, jakby to wyglądało dziewczyna, która kupuje FHM... Można sobie poprostu czytnąć, a prędzej czy później wszystko będzie w necie ;)
freja

pod dołem to ja;-)
Maria_DeLuc@***

mi na pewno siorka ktora jest na pierwszym roku ns UJocie w Krakowie, kupi "Dreamwatchera", bo jak tylko sie pojawil ten news to puscilam jej smsa, z przypomnieniem ze wisi mi 50 zł i "odpracuje" to kupując mi tą gazetke(jutro mi ją przywiezie haha);-))))))


No nie mogę, rzeczywiście nastąpił ostatnio jakiś wysyp artykułów, wywiadów, zdjęć...Nic tylko bankrutować, jeśli chce się miec je wszystkie ;)
~caroleen

Faktycznie nadszarpnełoby to kieszen dosyc znacznie. Ale ja nie jestem kolekcjonerem... Odiwedzę Empik i przeczytam sobie tych kika artykulow, po co mi cale gazety ;P
Serafin