Nowości

:: Kroniki Portowe

 11.10.2004 | Olka
Korzystając z chwili przerwy między zajęciami i chęci odreagowania po kolokwium ;) postanowiłam coś skrobnąć. Fanki Jasona Behra przygotujcie się! Otóż w najnowszym wydaniu czasopisma dla kobiet Marie Claire, dodatkiem filmowym na DVD są "Kroniki Portowe". Zmęczony życiem dziennikarz poszukuje wytchnienia na odludziu. Z czasem okazuje się jednak, że nawet zapadłe miasteczka dostarczyć mogą wielu mocnych wrażeń i że nie ma rzeczy niemożliwych.
Jason co prawda nie gra tu pierwszoplanowej roli, ale będzie go można zauważyć (i posłuchać) w wielu scenach. Prawdę mówiąc film ten oglądałam dość dawno, dlatego też nie pamiętając szczegółów nie będę się w nie wdawać, by czegoś nie przekręcić. Pamiętam za to, że "Kroniki portowe" przypadły mi do gustu i szczerze je polecam. Zresztą nie tylko mnie, skoro były nominowane do nagrody Złotego Globu za najlepszą rolę męską dla Kevina Spacey'a i za najlepszą muzykę filmową dla G.Christophera Younga. Więcej o filmie na stronie (ciekawa, ładnie zrobiona i pełna informacji, także o Jasonie) www.kronikiportowe.stopklatka.pl Za info podziękowania dla Enki.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Siuuuuper ten film
sia

Ja się boję kolokwium z fonologii i gramatyki opisowej... Ten kaszalot sam nie wie o czym mówi.....

"Maxa" miało być. :P
Stwierdzam, że za mało Jasona było w tym filmie. :P
~Liz_Parker_Z_Kafejki_Internet

Olka już masz kolokwia? Współczucie...

Kroniki portowe oglądałam, ale nie do końca bo rodzice wrócili.:P Przy najbliższej okazji skończe. Ale jak tylko Jason się pojawił to tak jakbym widziała maxa. :P
~Liz_Parker_Z_Kafejki_Internet

Teraz nie mam zbyt wiele czasu, ale na pewno obejrzę.
Ten komentarz nie podpisany to mój :-)
Tess

Z chęcią obejrzę ten film.

Ależ ja jestem, caroleen codziennie, tylko na naszym forum. Zapraszałam Cię tam, przydałabyś się nam :) Wiem, wiem zajęcia na uczelni, wszyscy zajęci po uszy. Rozumiem. Jeżeli chcesz wiedzieć coś na temat wywiadu wejdź na forum do działu Twórcy i tam jest temat "Nowa twarz Katherine" Poczytaj. Zajrzyj też do pokoiku Jasona.
Ela

Elu. witaj nareszcie po długiej absencji :)

Co tam w tym wywiadzie było takiego?! Powiedz choć w paru zdaniach....
caroleen

Dla wszystkich wielbicieli K. Heigl, lepiej żeby nie czytali wywiadu jaki udzieliła w magazynie FHM. Może wiele stracić w oczach swoich fanów.
Ela

Dla wszystkich wielbicieli przepięknej Katie Heigl!!! Na stronie Theplace.ru należy wejść na forum i znaleźć news z 12.10 a tam zdięcia z najnowszego wydania FHM. Polecam!!!!!

Nie na temat, ale ciekawe. Zajrzyjcie pod ten link:

http://tygodnikforum.onet.pl/1193857,0,7612,927,2,artykul.html

Całość o książce, ale zgadnijcie, o jakiej katastrofie przy okazji mowa? ;)
caroleen

ludzie jak można porównywać takie dno jak "Swimfan" i produkcyjniak "Oszukać przeznaczenie" do filmu który zgarnął pare prestizowych nagród i kilkanaście nominacji do nich, a w którego obsadzie figurują nazwiska Kevina Spacey i Julianne Moore.
~lidia

Yeah bardzoh nye loobien juk ktosh pisheh poh polskoo, eah yednak ushyva lyter jakby pisaw nye poh polskoo, ale poh angyelskoo nah pshykwad.
{o}

LIZunia dla twojej informacji: Keanu Reeves sie pisze.;D
Tesh go lubie. Film jest jak jush napisłam(chodzi mi o kroniki) dosc fajny, ale baardzo(przynajmniej dla mnie) melancholijny. Dumbo ma tam przyzwoitą, drugoplanową rólkę. Jednak zdecydowanie lepszy jest film ,,Traffic" w którym występuje Majandra, Swimfan- tutaj jest Shiri oraz produkcja ,,Oszukac Przeznaczenie"-tu Brendan.
Maria_DeLuc@***

no ja też kocham kijano riwsa(wiecie ,trudne ma chłop imie i nazwisko a nie chcę popełnić gafy :) Czips,o niego ci chodzi,nie?
LIZunia

hiehie.. ja go kupie.. ale nei ze wzgelu na Jasnona ale dla kevina.. hehe.. to moja 4 z rzedu miłość za pitt'em reevs'em i brendanem;)
Czips

nio...onar-ek,widzisz co ten Jason z nami robi?Lecimy na zapalenie płuc do kiosku żeby potem wydac ciężko zarobione 10 zł.ehhh... :D:D:D Czego się nie robi dla miłości.. :D
LIZunia

ja ten film widziałam. dość fajny.
Maria_DeLuc@***

Ściślej biorąc - 8,90. Ale warto, bo film jest dobry nie tylko ze względu na rolę Jasona... :)
Nan

No to biegnę do sklepu jak tak=) Ech ten Jason:D
onar-ek

Maria Claire ta gazetak pewnie kosztuje ok 10 zł ...
Magea

Widziałem ten film, nie jest może super, ale Jason ma w nim całkiem fajną rolę.
Graalion