Nowości

:: Roswell po francusku

 24.9.2004 | BAKLO
Mimo, że "Roswell" w Polsacie już się skończyło, serial oglądać możemy nadal. Kolejną telewizją, która obecnie emituje nasz serial jest francuska FunTv. "Roswell" możemy tam oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 18:55. Powtórki dnia następnego o 18:10, a więc codziennie możemy obejrzeć dwa odcinki :).
Niestety telewizję FunTV nie odbierzemy w żadnej z Polskich sieci kablowych, ani na naszych platformach cyfrowych. Wszystko dzięki unijnemu prawu, które zabrania emisji programów poza granicę państwa nadawania bez specjalnych zezwoleń (i oczywiście opłat). Jednak przy pomocy nowego oprogramowania dla naszego odbiornika satelitarnego, odbiór tej stacji to nie problem. Więcej informacji na ten temat znajdziecie |tutaj| (trzeba się zarejstrować, co sprowadza się jedynie do podania maila). Pamiętajcie tylko, że przeróbek odbiornika dokonujecie na własną odpowiedzialność :).
Informacje o serialu przygotowane przez redakcję stacji FunTv znajdziecie |tutaj|.
P.S. Za wszystkie informacje dziękuję Magdzie.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Ostatnio zauważyłam, że w każdym innym kraju dialogi są przekładane na dany język. Przynajmniej w Polsce jest lektor, który mi wcale nie przeszkadza, chyba że wygląda to tak jak w Power Rangers :P Obejrzałam kiedyś Roswell na jakieś niemieckiej stacji, omal nie spadłam z krzesła. Ci co podkładali głos pod Liz, Maxa czy Michaela powinni dostać jakąś nagordę- rozbawili mnie całkowicie. Nie mogłam skupić sie na akcji.
Juicy

chociaz nie znam francuskiego to i tak bym sobie roswell poogladała.. no ale tak czy siak nawet gdybym znała go perfect to tata by mnei zabil gdybym grzebala przy satelicie wiec ta opcja odpada:(
Czips

łał !!! nasi kosmici gadają po francusku ? ja nie mogę! chciałabym usłyszeć maxia z francuskim akcentem : " merci liz" ," bonjour michael" :DDDDD
~LIZunia

Niestety jest dubbing, więc orginalnych głosów nie słychać ani trochę. Mimo wszystko oglądam sobie, bo miło jest przypomnieć stare dobre czasy, nawet po francusku;)
megi

Ajjjj... Trzeba sie bylo uczyc francuskiego a nie niemieckiego. Qrde dlaczego to nie jest po angielsku!!!
chesteer

Ok..to zaczynam tuningować TV ;/
~NaSter

Nie znam zupełnie francuskiego, a to pewnei będzie z lektorem, który zagłuszy oryginał i już nic nie zrozumiem...:(
caroleen

Nie znam zupełnie francuskiego, a to pewnei będzie z lektorem, który zagłuszy oryginał i już nic nie zrozumiem...:(
caroleen

Ludzie, francuski?Po angielsku by mogli albo po niemiecku..No dobra albo chociaz po rusku....
martitta

No ja niby znam ten francuzki więc sobie poczytałąm, ale mało było:P Szkoda, że nasza tv nie wpadnie na to, aby znów emitowano Roswell, chociaż te TV4. Chyba będzie trzeba jednak na to poczekać=)
onar-ek