Nowości

:: Roswell DVD zestaw

 8.9.2004 | Olka
Informowaliśmy was wcześniej o tym, że premiera wydania trzeciego sezonu Roswell na DVD została przewidziana na 11 pażdziernika tego roku. Data ta nie uległa zmianie, podobnie jak możliwość wcześniejszego zarezerwowania sobie sezonu. Pojawiła się za to okazja zakupienia wszystkich trzech sezonów w nowym opakowaniu. Możecie je dokładnie obejrzeć klikając na zdjęcie towarzyszące newsowi. Moim zdaniem tym razem bardziej się przyłożyli i jest na czym oko zawiesić. Ale mam tu raczej na myśli kolorystykę, bo łapki, które wyciągają nasi kosmici wyglądają raczej na efekt fotomontarzu. No i ta fryzurka Michaela, taka jakaś 'scentrowana' ;) Krążków w zestawie jest 17. Kodowanie w regionie 2. umożliwia odtwarzanie serialu między innymi we wszystkich krajach europejskich. Minusem jest brak napisów w naszym języku, czy lektora, ale też nie ma się czemu dziwić, bo to przecież nie jest polskie wydanie. Cena zestawu wynosi 67.49 funtów plus koszty przesyłki.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

| 1 | 2 | 3 | 4 | Następne

Tricia King - Jessica,We just love the engagement phoots! Jess and Ben look so natural and relaxed and you really captured the closeness between them. I know they had so much fun doing it and we are all looking forward to seeing great phoots from the big day ! Thanks so much for working with all of the scheduling challenges.May 28, 2009 9:52 pm
~nmkEGPLhlM

if they are alien in origin or time trlevaers etc..what or how did they crash i know they are not infallible and would run into something unexpected especially around very sensitive stuff and military bases and everything yet i still find it strange that they would crash but if they are real then they are vulnerableďťż and not so advanced than we perceive them to be.
~6NCCqLY1d

Yo Gangsta,What about your home boy Cody Manz? That punk was actin like his house in Ruidoso was burned down to the grunod when he dont even live there! That little bitch was goin around asking people for hand outs. Some woman gave this beggin fool her last 40 bucks! It is people like Cody Manz that makes nobody wanna pull over and pick up a hitch hiker or help anybody at all. Manz ain't the only one trying scam good Samaritan types of folks. No disrespect to your town Gangsta, just wish we could stamp out lowlifes like Manz.
~xtRJJWXBJ6IA

a little praeyr for that angry, angry woman. Maybe she'd just lost a loved one and on top of that she'd forgotten her medication ... or whatever. Not necessarily an excuse for her behaviour, but I'd prefer to be somewhat empathetic even in the absence of knowing what caused such rage. I saw it again yesterday at the post office. There were 10 or so of us in line, and only one clerk, and one customer began yelling and harrassing the one lone clerk - as though he should be able to magically snap his fingers and produce three more clerks to get the line moving quicker. It got to the point that the clerk called security, and I just walked out of the building. I'd rather avoid the masses of anger. Would it were the world were not such an angry place ... not to say I never get angry or even - dare I say - utter a four-letter word ... but I truly feel that our work here is to help to enlighten those that are ready, and to forgive and then let go of those who are not. And bless their souls, for they likely have a much harder road ahead of them than they'd like to think while they rage, and rage, and rage ... Stace
~o4yGG6peYEten film jest super
~justa kluczbork

ten film jest super

Z miłom chenciom bym kupił.Ale lekka przesada z ceną.Czy jest możliwość zmniejszenia ceny?Bardzo proszę.I zgury ogromnie dziękuje.
~Grzesiek z Głubczyc

Chcę to mieć! Lekka przesada z ceną :( a poza tym jak to jest dostępne w polskiej wersji językowej to ja jestem gumochłonem!!!!!
Łapa

Super!!!! Ale czy to jest po polsku ?! BARDZO W TO WĄTPIE!!!
marteczka

hahaha... tak tego jeszcze nikt nei przekręcił:) no problemo:)
Czips

Chipsiku miało być, a nie Chipciku. Buhahaha sorki :-)
Sia

Chipciku z tym Media Marktem to super pomysł. Boję sie tylko, że może to trochę potrwać. Kupiłabym sobie to wydanie, ale 500 zł to zdecydowanie za dużo. Pozostaje mi tylko czekać i czekać i... :-)
Sia

hmm.. trochę zaległości przez tą szkołę mam ale obiecuję że w weekendy będe się dzielnie udzielac na kometarzach i chatcie:)

A teraz co do DVD hmm.. zapewne chciałabym to sobie kupić ale moje kieszonkowe z leksza to przerasta... poczekam kilka lat albo poprosze kuzyna który jest w Anglii żeby mi kupił na urodziny... Co do okładki... w ogóle te postacie tak jakoś nienaturalnie stoja jush o rękach i tłowiach nie wspominając.. a ogladając fryz Michaela na myśl przyszło mi tylko jedno nazwisko...: normalnie Snape z Harry'ego Potter'a... I bardzo dobrze, że na okładce nie ma ani Tess ani Liz... bo to głownie ta trójka(Max Isabell i Michael) była siłą napędową serialu...
Teraz sprawa polskiego wydania DVD.. Ludzie ja rczej bym sie tak nie napalała na te całe petycje.. bo prawda taka, że one g***o dadzą. Nawet nei liczyłabym na wydanie z polskimi napisami, bo wytwórniom wcale się nie opłaca wyprodukować 100 zestawów z polskimi napisami.. a nawet gdyby to zrobili to koszty tekiej "operacjii" dorzucili by do ceny płyt, która jush i tak na nasze polskie warunki jest strasznie zawyżona(hmm..może nie zawyżona ale diametralna). Mam tylko nadzieję, że także w Polsce ukarze się te amerykańskie wydanie (liczę tutaj oczywiście na Media Markt które także jako jedyny sklep "wzięlo" się za sprowadzanie Xbox'ów na własną rękę), więc może i sprowadzą DVD.

No to by było na tyle...
Wpisały się tutaj Czipsy,
które wysyłają ludziom miłosne listy...
Czips

inti,jeśli chodzi ci o roswell to można długo - ja kocham roswell i mogę non-stop oglądać ten serial :D
~wierna fanka

no a ile tak mozna/?
inti

właśnie koniec Roswell już ostatecznie;( łeee miejmy nadzieję, że niedługo znów będą powtórki:D może na następne wakacje...
onar-ek

Wlasnie skonczyla sie powtorka. Teraz to juz na prawde koniec Roswell w polskiej TV... na jakis czas przynajmniej.
Kwiat_W

Onarku, Cicha, Martusiu, Sia- bardzo wam dziekuje za zyczenia urodzinowe. :)
Cicha pomysle jeszcze nad tym poniedzialkiem ;P
Kwiat_W

ja jestem chetny i mysle zxe moze to odniecs sukces jesli duzo ludu to poprze trzeba tylko wierzyc olu przynajmniej odrobinke "wiara czyni cuda" :P:P dodanie napisow nie jest problemem dla wytworni ale oni pewnie nie wiedza ze istnieje cos takiego jak Polska wiec im to trzeba lekko uswiadomic
~MAx

Piszemy petycje w sprawie tych napisów - sa chetni a do tego jeszcze do kogo ???
~Billt

zmartwiona internautko - wrócą, wkrótce... albo nie wkrótce, ale wrócą :)
Olka

Drogi Kwiatku. Z okazji urodzin życzę Ci, aby jedynymi łzami, które pojawią się w Twoich oczach były kryształowe łzy szczęścia, aby radosnego uśmiechu na Twej twarzy nie zakryły ciężkie chmury smutku, aby płatki róż wyścielały drogę Twego przeznaczenia, a szczęście, zdrowie, radość i miłość były przeznaczeniem Twych dni.
Sia

co z działem download ???? gdzie są te wszystkie filmiki, galerie i różne ikony, tapety,wygaszacze itp. itd.????
~zmartwiona internautka

| 1 | 2 | 3 | 4 | Następne