Nowości

:: Love's Enduring Promise...

 6.9.2004 | Olka
...to kontynuacja filmu Miłość nadchodzi powoli, w którym mieliśmy okzaję zobaczyć Katherine Heigl wcielającą się w postać Marty Claridge, świeżo poślubionej mężatki, której wkrótce los odebrał męża. Marty bierze ślub z Clarkiem Davisem, miejscowym wdowcem, który proponuje jej schronienie na czas zimy i opłacenie powrotu do domu w zamian za pomoc w opiece dziewięcioletniej córki Missy. Z biegiem czasu Clark i Marty zakochują się w sobie. Love's Enduring Promise opowiada dalsze losy tej pary oraz dziewiętnastoletniej już Missy, najstarszej z czwórki rodzeństwa (Arnie, Ellie, Aaron). Clark ulega wypadkowi w wyniku czego Marty stoi przed groźbą utraty plonów. Dla niej i dzieci oznacza to podwojenie pracy, ale dla Missy, która uczy w szkole życie przygotowuje jeszcze inną niespodziankę... Mężczyzna, którego pokochała musi na jakiś czas ją opuścić. Zanim wyjeżdża obiecuje, że wróci by uczynić ją swoją żoną, ale czy Missy mu uwierzy i będzie czekać? Szczególnie, jeśli przystojny Grant Thomas darzy ją równie silnym uczuciem.
Oba filmy zostały wyprodukowane przez stację Hallmark Chanel. O ile Miłość nadchodzi powoli mieliśmy już możliwość obejrzeć, na kontynuację obrazu musimy jeszcze poczekać. Tymczasem zapraszam was na oficjalną stronę Love's Enduring Promise, gdzie znajduje się wiele zdjęć z filmu.
P.S. Akcja UCIEKINIER rozpoczęła się! Czekajcie cierpliwie na swoją kolej.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

| 1 | 2 | Następne

Lot of smarts in that piostng!
~sNEdLntONmQVPQjfxIn

I stumbled upon this ibsewte when I was searching for navy bridesmaid dresses. The pictures are are absolutely lovely! I got sucked into looking through every single detail of this beautiful event. I was wondering if by any chance I could get information about where Jennifer's bridesmaids got their dresses? I am a bride from Wooster, OH planning a wedding for next September. We have been doing a lot of searching for navy dresses but have had very little luck. It would be so incredibly appreciated if you could please help us out. Thanks!
~XaJOIjaiPas
tak a le mi chodzi o polska telweizje czyli taka typu TVP1 TVP2 TVP3 POLSAT TVN a nbei jakies hallmarki itp:P
Czips

Czips, czytaj komentarze. W skrócie: film najprawdopodobniej zostanie wyemitowany na polskim hallmarku
~Olka

hmm.. nei wiedzialam nic o takim filmie.. ale czy jest taka mozliwosc zeby ten film byl puszczony w naszej polskiej telewizjii??
Czips

No to czeka i juz ukladam tekst swojego maila.
Kwiat_W

nie wiem, czym jest "coś tam" - to cytat ze Shreka. Mówił Osioł, więc nie wymagaj odemnie bym zrozumiała tego pluszaka ;) A jeśli chodzi o kolejkę to są to dwie-do powiedzmy pięciu osób tygodniowo, nie dziennie. W przeciwnym razie wyczermalibyśmy się po 2 tygodniach, a tych ze znaku krew by zalała :)
Olka

Od 6 minut dzis mamy wczorajsze jutro. Dlaczego jeszcze nie dostalem powiadomienia??? ;P
Kwiat_W

A wiec bede nastepny! Yeeeeeeeeeee!!! No to juz ide to oblac! No ale nie wymagam, abym byl sam. Nie chcialbym aby to kogos przesunelo na nastepny dzien. Trzymajcie sie planu i nie zwracajcie uwagi na moje zrzedzenia ;P

A co do tego "sam jak palec albo cos tam". Czym jest to "cos tam"? Mi sie to z czyms kojazy, ale to nie jest samo, ma dla towarzystwa dwa... no ale moze mi sie zle kojazy.
Kwiat_W

Kwiatuszku lista idzie zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Na pierwszy rzut poszły dwie osoby. Jeśli chcesz poczuć się wyróżniony, to w II kolejce możesz być "sam jak palec, albo coś tam". ;) Sorry, jakoś się nie mogę od Osła opędzić.
Olka

Nie ogladalam pierwszej czesci wiec pewnie nie obejze drugiej..ale kto wie:)?
Laurie*

ja czekam na swoją kolej:D
onar-ek

Co decyduje o kolejnosci brania udzialu w "uciekinierze"? Jesli wybieranie jest losowe, to kto i jak losuje? Sorry za pytania, ale jestem zawiedziony ( i zazdrosny), ze nie znalazlem sie w pierwszej turze ;(
Kwiat_W

Film chyba ciekawy ;-)
Nao

eh można oglądnąć :)
Guz

Super, że będzie kontynuacja "Miłość nadchodzi powoli". Oglądałam ten film kilka razy i go uwielbiam :)
catalina

To jest Kathie???
no nie gadajcie? charakteryzacja robi swoje bo nie poznałam:P
no chyba ze to nie Ona
hehe...
majajka007

Dostałem, dostałem. I już wysłałem, na oba adresy.
Graalion

Hej! a kto już dostał wiadomość z akcji "Uciekinier"?? Pochwalcie się!!
Aha... i chciałam prosić kogoś, żeby ściągnął już ze strony inf. o emisji odcinków, bo jak na to patrze, a wiem, że to nieprawda to mi się płakać chce ;(
Aneszka

może nie być w wypożyczalni? łeeee:(
onar-ek

Ehhh ja Halmarq nie mam lipa:(
A no wiesz Nikaaa ja zawsze mam dobre pomysły hehe
Buźka wszystkim & U Nikaaa:*
onar-ek

Heh, już sie nie moge doczekać kiedy halmark pusci to :D ... Starsznie podobało mi sie "Miłość...", ale pewnie jeszcze bardziej spodoba mi sie druga czesc :D
Wczoraj wąłsnie oglądałam "Nazeczoną Laleczki Chacky" i mówie ze jest zajebiste polecam :D
gosiek

| 1 | 2 | Następne