Nowości

:: UWAGA! Dziś dwa ostatnie odcinki o 16:05!

 4.9.2004 | BAKLO
Po raz kolejny przypominamy, to co już zapewne większość z Was zdążyła zauważyć przeglądając program TV i/lub czytając Roswell.pl: Dziś na Polsacie dwa ostatnie odcinki Roswell!. Wszystko spowodowane jest tym, że ostatnio nie dane było nam oglądać Roswell w oba dni weekendu, stąd te "przesunięcia". Tak więc dziś start nieco wcześniej, już o 16:05 (odcinek Four Aliens and a Baby), a tuż po nim o 17:05 kolejny, ostatni już epizod, czyli Graduation.

Powtórka obydwu odcinków w piątek 10 września od 9:25!

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

| 1 | 2 | 3 | Następne

I stumbled upon this webtsie when I was searching for navy bridesmaid dresses. The pictures are are absolutely lovely! I got sucked into looking through every single detail of this beautiful event. I was wondering if by any chance I could get information about where Jennifer's bridesmaids got their dresses? I am a bride from Wooster, OH planning a wedding for next September. We have been doing a lot of searching for navy dresses but have had very little luck. It would be so incredibly appreciated if you could please help us out. Thanks!
~dFzcsK4n2A7v

Wiem ,że Pan Dariusz nie potrzebuje awdtkaoa ale w pewnym momencie człowiekowi otwiera się nf3ż w kieszeni. Konstruktywna krytyka to jedno, jednak publiczne obrażanie człowieka na innym blogu to zwykłe chamstwo i prostactwo (mf3wię o Harmonic). Oczekujesz ,że ktoś wyłoży czarno na białym przyszły scenariusz na ktf3rym będziesz mf3gł sobie zagrać Zapraszam do Pana Rokickiego on już ci podał kierunek do Euro2012 i jak widzę nie ma szans na niedźwiedzi rajd. Na giełdzie pewne jest jedynie to ,że wykres będzie się poruszał w prawo. Rynki finansowe są miejscem w ktf3rym lubiana jest gra w gamboni (zapewne teraz uruchamiasz google i sprawdzasz co to jest). Tutaj nic nie jest pewne a jeśli ktoś wierzy tylko i wyłącznie w swf3j scenariusz to znaczy ,że jest kompletnym ignorantem i jeszcze odbierze swoją lekcję pokory. Najprościej by było gdyby Pan Dariusz napisał rośniemy na 1424,88 następnie spadamy 1370 i ładujemy całą kasę w produkt X.Jesteśmy tutaj po to ,żeby wspf3lnymi siłami sprf3bować przewidzieć to co będzie się działo. Za altruizm Pana Dariusza możemy jedynie dziękować. Jednak w każdym środowisko znajdzie się oszołom ktf3ry sam nic nie wniesie a pracę innych będzie krytykował.Jedyne co mogę zrobić to powiedzieć DZIĘKUJĘ ZA KAWAŁ DOBREJ ROBOTY.
~kWhAnbJSpKPoYJmGy

Kolęda jak kolęda słowa się zgadzają no może trochę meldkyoa nieco zmieniona, ale wyobraźcie sobie kapłana zapodającego w tej rytmice dla wiernych Jak bardzo jesteśmy tradycjonalistami, dokładnie ta sama treść, wystarczy zmienić melodykę . Podobne wrażenia odczuwaliśmy po interpretacji E Gf3rniak naszego hymnu narodowego, mało to jeszcze przez taką zmianę nie wygraliśmy mistrzostw w Korei Dziękujemy bardzo , a nawet okrutnie bardzo za życzenia i pierwszy wpis . Zapraszamy do następnych tip topf3w
~Tomi

30 marca 2011List do Męża Żony R. i innych, Czas to pieniądze, za pieniądze da się kupić, dlacezgo by nie pohandlować? Ile czasu poświęciliśmy na chlanie? W tym czasie moglibyśmy zrobić coś wartościowego. Alkochol jest dla słabych, tylko z nim pod pachą jesteśmy bohaterami. Wiem, że nikogo na siłę nie da się przekonać. Żadne argumenty nie skutkują. Szczegf3lnie silowe. Szantaż, że miłość … też zaciera się. Kiedy skutkuje i co? Jak jest starch! Strach przed bf3lem. Jak już coś strzeli niespodziewanie i wiadomo, że nie alkochol leczy. Jest wtedy chwila zastanowienia. Pf3źniej… rf3żnie bywa. Skutkuje rozsądek, ale musi przyjść od wewnątrz. Np potrzeba zaoszczędzenia. Koncentracja na zdobyciu jakiegoś atrakcyjnego celu (takich wiele). Nieraz milość, ale jednak jak mf3wiłem, nieszantażowana. Jak przy odchudzaniu najlepsza cud dieta to brak kubełka ilości dziennie! Czyli ograniczenie dostepności, poprostu nie ma możliwosci pierwszego łyka. Ambicje – dlacezgo inni mają za mnie decydować? Przecież chlejąc tylko nabijamy kabzę innym. Produkcja alkocholu – grosze, ceny, lepiej nie mf3wić. Dlaczego by ten podatek, haracz nie przeznaczyć na coś co my chcemy, naprawdę potrzebujemy? Polska potrzebuje trzeźwości. W trzeźwości można zdziałać naprawdę znacznie więcej, na spokojnie, nie na hurra! Oo trzeźwości!, “Duchu Święty zejdź na Ziemię, tą Ziemię”. Trzeźwy jest mocniejszy, silniejszy, zdrowszy, bogatszy, madrzejszy, uśmiechnięty, sprawniejszy w kochaniu. Życzę dużo czasu. L P.S. Powodf3w i uzasadnień do wypicia są tysiace! Też jestem dobry w tym wymyślaniu. Ale, jest jeden, taki najbliższy ciału, bardziej niż koszula, taki mf3zgowy. Najbliżsi, dobrze życzący mogą ten powf3d namierzyć i pomf3c wyeliminować.
~jNaxLOJNO

While it's Christmas, and I should share my love of fabootll with my non-Dixie friends, I have to say that I would probably keep it for myself! Living up north (D.C., but that's northern enough for me), my non-Southern friends make fun of my obsession with fabootll and all things Dixie! :( I could use Gridiron Belles to prove to my doubting friends that where I come from, knowing the blitz defense is just as important as anything!
~vxeGrizkYtIsm

Niech puszczą ten serial jeszcze raz. A tak poza tym sądziłem żę jak zwykle serial jest o 17.30 a tu bęc. Na szczęście straciłem tylko 15-20 minut przedostatniego odcinka.
~Manana

qrcze czemu oni zrobili dwa odcinki na raz!? Usiadlam przed telewizor o 17:30 [jak zwykle] a tu juz polowa .....
~wściekła...

Zgodnie z teorią, ze idealną całość stanowi cyfra 4, możemy chyba czekać na sezon 4 ;)
Niestety, tylko żartowałam :(
caroleen

Szkoda że powstały tylko trzy sezony.
Tess

Hehehehe tak Maxio uczył się od Supermana czyż to nie ironia losu?:P
onar-ek

Tess niedosc ze nie zginela to do tego teraz kandyduje na prezydenta S.Z.A.
~U

~U ja wierze, ze Tess nie zginela :) inaczej dla mnie 4AAAB byl by ostatnim odcinkiem Roswell.

Caroleen ciesza mnie twoje slowa, moze jest dla ciebie jeszcze nadzieja. ;)
Kwiat_W

A skad wiecie ze to nie kolejny element jej ukladanki. Byl wybuch - ale czy ktos widzial jak i ona wybucha?
~U

Kwiatku, coś do Ciebie. Dzisiejsza Tess rzeczywiście była rewelacyjna- pierwszy raz wydała mi się miła i okazała trochę serca. No i pojawiła się tylko na 1 odcinek...;) Chyba ja polubię :D
caroleen

Ryczałam (jak większośc ;) ) bo te odcinki sa przepiękne. Ciepłe, wzruszające i kosmiczne. Bajeczne...I nie rozpaczajcie tak wszyscy, przecież duża część was ma Roswell albo na kasetach albo na płytach :) A poza tym takiego serialu nie da sie zapomnieć i wierzę, że znowu zagości na naszych ekranach (to dla takich jak ja, którzy nie maja odcinków u siebie).

Z innej beczki- ostatnio tak wieszaliście psy na Supermanie, a tu okazuje się, że nasz kochany Maxio sie od niego uczył ;)

I jeszcze coś- czy starszy Valenti nie bał się, że też zacznie świecić i elektryzować? W końcu jego tez uleczono:D
caroleen

Jest mi bardzo przykro z powodu zakończenia "Roswell-w kręgu tajemnic"! Rozbeczałam się na końcu!!Ten serial był i będzie dla mnie najlepszym serialem!!! Pozdro dla fanów Brendana Fehr'a(Michael)!!!!
~fanka brendana

Napiszmy petycje do: TVP 2 (1 jest glupia..) albo do TV4 - tam sa realne szanse na to by wykupili te odcinki.
~U

Koniec Roswell to nie koniec swiata;-)
Tez sie wzruszylam , ale moze jeszcze kiedys polsat wyemituje odcinki od poczatku a nie tak jak teraz od 3 serii wydaje mi sie z ebylo to celowe posuniecie aby " zadowolic" szturmujacych polsat fanow Roswell. Tak wiec po najmniejszej linii oporu dali nam tylko 3 serie! Bezczelni sa i tyle !
Laurie*

Mogę sie poryczeć x2?? Nadzieja matką głupich, ale JA mam nadzieje że Roswell forever!
nikaaa

So what...it's final over? Nie, nie...3 sezon sie skończył, ale będzie 4 no nie?? Powiedzcie że tak...Obydwa odcinki były świetne...z resztą naprawde takie jak być powinny wszystkie były...więcej sobie o nich pozniej napisze :P:P buzi :*
nikaaa

hmm... ja jednak przychylam się do opinii, że dzisiejsza emisja 2 ostatnich odcinków to powolny początek końca... chciałbym się mylić, ale wydaje mi się, że nie dane nam będzie obejrzeć juz Roswell w polskiej tv, więc obawiam się, że z biegiem czasu coraz mniej osób będzie odwiedzać stronkę roswell.pl i bardzo powoli stronka upadnie... pozostanie tylko napis: "Thank you for visiting roswell.pl" :D
kozoo

NOVA to czeski kanal i nie ma go na cyfrowym Polsacie ani na Cyfrze. I z tego co sie orientuje to w czechach jest dubbling
~U

Dalszych seri Roswell nie będzie. Nakręcono 3 sezony i pożegnano się z fanami. Pozostaje nam jedynie "może". Ewentualnie powtórki (ale chyba już nie w Polsacie, może TV4)
Olka

Więc to były już dwa ostatnie odcinki? Niestety :(
alicia

Właśnie widziałem ostatnie odcinki takie piekny byly szkoda ze to koniec moze jeszcze kiedys powtorza wszystkie serie ale i tak piekny serial ostatni odcinek to prawie mi lzy wycisnal piekny serial
~max evans

| 1 | 2 | 3 | Następne