Nowości

:: Zamieszania z Roswell ciąg dalszy

 27.6.2004 | BAKLO
No cóż - Polsat sobie, gazety z programem sobie, a na dodatek wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Oliwy do ognia dolewa sam Polsat, który na swojej www podaje sprzeczne informacje. Mimo, że przy informacji o serialu widnieją godziny emisji, które widzicie w prawym górnym rogu naszej strony, to jednak w programie na wtorek nadal jest 12:05, a na czwartek 12:05 i 12:15 (!!!). Na chwilę obecną (bo nie wiem, czy coś się już nie zmieniło), większość stron z programem TV podaje ponownie godzinę 12:05 jako porę emisji powtórek.
I bądź tu mądry! Może zrobimy głosowanie, która godzina wygra? 11:15, 12:05, czy 12:15? W tym młynie, to dopiero jak zobaczę, to uwierzę, która pora jest prawidłowa :).
Na koniec mały reaplay, bo niektórzy nie wiedzą o co chodzi :). Data ponownego startu emisji "Roswell" w Polsacie to 29.06 od "powtórek", w tym wypadku od odcinka "Off the Menu" (przedostatni odcinek drugiej serii) o godzinie 11:15, bądź 12:05 (względnie 12:15). Natomiast od 2 lipca, zawsze w sobotę i niedzielę o 17:30, startuje emisja trzeciego sezonu. Powtórki jak wyżej, czyli we wtorek i czwartek.
P.S. Zapraszamy do głosowania w nowej sondzie!

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Who is the 9:33 AM idiot (first anon) who thinks these are good? I asusme someone from the agency. These are the stinkiest gym ads created in a while. Good copy reference, my ass. That we get the product benefit very clearly sounds like a statement made by a student. Anon, if you work in advertising, give up your job NOW!
~VFjfGtLC3

ghvocpe hxozylgk acdetzkbj vahgc zsqpyx kjma igse
~fkatxrpe xcumvtz

co kurwa jest

SKAD BIERZECIE TE FILMIKI OBOK TEKSTOW
~AMATOR

fuck...już wiecie o emisji roswell na polsacie....LIGHT :)
~Paul

heh
Tego obiecanego Roswel nie BYło :P
Anita19

Kes_ALF będę trzymać kciuki!!!.... Mnie też ominie Roswell we wtorek... . Ale muszę się pilnować i nie zapomnieć o czwartku, bo tego odcinka nie mam. ;)
niewidzialna

Kes_ALF, nie martw się. Często jest tak, że egzaminy ostatniej szansy wcale nie są takie trudne i że nie trzeba było się tak denerwować :) znam to z doświadczenia- mój "ukochany" przedmiot zdawałam 4 razy! I ostatni był najłatwiejszy :) A co do Roswell to nie będę oglądała "na żywo"- zimuję w pracy :( ale programuję wideo na nagrywanie od 10.30 do 13.30. Tak na wszelki wypadek ;)
Caroleen

:D Aras ja tak samo!! Jak fajnie we dwójkę zawsze raźniej :)
ale wy sobie siedzcie od rana przed TV i jak wrócę to mi od razu powiecie o której było :D.... a i jak już tak będziecie sobie siedzieć bezczynnie przed telewizorkiem to możecie za mnie kciuki potrzymać!! przyda mi się bardzo :( to mój egzamin ostatniej szansy jak nie zdam to koniec mojej kariery studenckiej :( i popełniam samobójstwo :(((((
Kes_ALF

Bdzie nowa emisja Roswell???????Ale zajebioza!!!!!!!Kocham to.Znowu zobacz [liczna Shiri Appleby...:)Ale tylko powtóeki??Czy nowa emisja te|???My[l |e POLSAT nie da sobie spokoju z Roswell bo mieli na pewno giga ogldalno[c podczas trwania odcinków.WkoDcu "Tajemnice Smallwille"które byBy wtedy emitowane,przestaBy by bo nnikt tego nie ogldaB!!!!!!!!Jazda!!!Super!!!
~Avril

a ja wstanę rano, i pójdę egzamin pisać :)), jeśli zobaczę jakąś powtórkę 2 sezonu to będzie to czwartkowa :)), ale w weekend nie przepuszczę żadnego odcinka :))
aras

Moim zdaniem będzie o 12.05, sprawdziłam na ok. 10 stronach i wszędzie figuruje ta godzina.
megi

Ja może nie będę siedzieć od 7 rano, ale o 11 raczej zasiądę przed TV:)
megi

Ja tak jak większość na nogach będe od rana, więc nie przegapię :D Nie ma możliwości :D
Liz16

Wczoraj przyjechałam do domu, po długiej nieobecności...zagądma do programu, sprawdzam co będzie w TV w najbliżsyzm czasie (akurat popijałma sok pomarańczowy) i kiedy zobaczyłam:
Roswell-W kręgu tajemnic- serial S.F- godz. 12.05- zamarłam!!! No potem się zakrztusiłam....teraz sozk mi minął, żyje!!! I jestem happy! Ja wstaje o 10 i tyle...poczekam, ale sądze że to będzie 12.05-12.15....
Emilie_N

ja wstaje o 7.00 i sprawa roziwązana....nikt mnie od TV nie odgoni :)
L.a.u.r.a

Ja też chyba od rana będę siedział przed TV, bo nie widzę innego wyjścia :).
baklo

Ja sobie włącze telewizora o 10 i będę tak długo czekać aż wreszcie ustalą sobie godzinę

He he no nieźle namieszali,przed chwila nawet sprawdzalam w telegazecie polasatu i tam jest napisane,ze o 11:45. To o ktorej mam zasiasc w koncu do telewizora?:P:P
Miriam

mnie się wydaje, że 12.05 a co piszą w tele tygodniu? nie mam aktualnego, ale oni mają najczęściej poprawne informacje...
freja

ja mam wyniki w środę 30.07. A propos- składał ktoś z was do VLO im. Poniatowskiego w Wawie ?? Albo czy ktoś tam się juz uczy??
giza9

Ja mam 02.VII.2004 wstępne listy. Trzymajcie kciuki!!!!! Mogli by podać konkretne godziny, a nie mieszać. Oj punkty Polsatu lecą w dół, oj lecą.
Tess

ja bym chciala we wtorek na 11.25 bo o 12 mam ogloiszenie wyników w liceum no wiecie czy się dostałam i do jakiej klasy (swoją drogą to trzymajcie za mnie kciuki) a naprawdę bardzo ccę obejrzeć Roswell

zgadzam się z tobą Martusio, siedzimy od 6.00 rano i czatujemy:P
onika

widzę nową sondę:) co do tego zamieszania:/ to proponuje zeby wszyscy siedzieli przed tv już od samego rana bo wiadomo jak to bywa z polsatem...... hehe nie, no żartuje ale naprawde mogliby w końcu się zdecydować na konkretną godzinę. A może ktoś by tam zadzwonił i poprostu zapytał się osoby kompetentnej( hehe o ile taka tam będzie)?
martusia