Nowości

:: Dwie powtórki

 25.6.2004 | BAKLO
Dzisiaj na Hallmarku o godzinie 15.00 powtórka filmu "Miłość nadchodzi powoli" z Katherine Heigl w roli głównej. Po więcej szczegółów na temat filmu zapraszam do jednego z poprzednich odcinków "Maratonu filmowego", który znajduje się |tutaj|.

Natomiast w niedzielę o godzinie 12:00 w TVN7 można będzie zobaczyć film "Magiczna Skała", który był emitowany niedawno w TVN. Jedną z głównych ról zagrał w nim Miko Hughes (Nicholas z Roswell). O filmie: W blasku zachodzącego słońca wyraźnie widać skałę przy brzegu jeziora, najlepsze miejsce do rozmyślań i zadumy. Jednak wkrótce ten pełen magii i romantyzmu zakątek może zostać sprzedany i następne pokolenia chłopców już nigdy nie będą mogły przyjechać tu na wakacje. TJ z kolegami postanawia do tego nie dopuścić.
Podziękowania dla Natalii i Chandlera za info.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

o kurcze dziekuje ze ktos wreszcie powiedziel jak nazywa sie aktor ktory gral Nicholasa! w tych odcinkach serialu byl poprosru boski!!!
~~Ąngela

Właśnie obejrzałam film z Miko. Zauważyłam, że jak na gł. bohatera nie był najczęściej pojawiającą się postacią na ekranie o_o? Mimo to film mi się podobał. Mam kilka "ale" chociaż nie zacierają one ogólnego, pozytywnego wrażenia. Film w sam raz na rozluźnienie, który wcale nie musi być komedią. A Miko spisał się na 5! Tylko ciekawa jestem, kim jest Mary Hughes... Pojawiła się zarówno w spisie osób pracujących przy filmie, jak i na liście osób, którym należą się specjalne podziękowania...
~Olka

No napewno niebędzie dalszego ciągu Roswell bo to niemożliwe w jakimś sensie...Ale szkoda:/ NaRa !!!
~Mr.bati

Liz, nie ma dalszego ciągu i na 99% nie będzie.
maddie

Liz co takiego???? Na jakim programie są powtórki Roswell??czy tam dalszy ciąg?? !!! :o no to szkoda ze ja niewiedzialam;/;/;/ NaRa pozdoffionka:*:))papa
~Mr.Bati

Podziękowania równiez i ja składam:) PS. Miko jest naprawde przystojny!!! To napewno każda dziewczyna wie i nie tylko!!! :))))) NaRa Pozdroffionka papa:*:))

Obejrzałam bym "Miłość nadchodzi powoli" i "Pora cudów", ale nie mam Hallmarku. "Magiczną Skałę" oglądałam i film bardzo mi się podobał.
Tess

a po filmie " milosc nadchodzi powoli" zaczyna sie film "pora cudow " z davidem conradem dla przypomnienia "nasz"zly agent . polecam
~kinga

Liz przeczytaj poprzednie newsy:) Co do filmów to na pewno ich nie objerzę, bo nie mam zadnego z tych kanałów:(
megi

A tak wogole to sa powtorki Roswell czy dalszy ciag wie ktos??
~Liz

Nareszcie poscili Roswell w kregu tajemnic ale czad (leci we wtorek i czwartek) ale extra :-)))))))))
~Liz

Bardzo dobrze się składa, bo za każdym razem omijała mnie przyjemność zobaczenia miko w innym filmie. Niestety skleroza nie boli :| Ale mam przynajmniej szansę to nadrobić. Tym bardziej się cieszę, że bardzo lubię tego aktora!
Olka