Nowości

:: 3 seria Roswell na DVD najszybciej we Francji??

 25.6.2004 | setka
Witam!!

Otóż z nieoficjalnych źródeł dowiedziałem się, że 3 sezon na DVD ma pojawić się we Francji 20 października!!! O innych krajach nic nie wiadomo. Okładkę tego sezonu możecie zobaczyć TU. I znowu nie ma takich bohaterów jak Alex, Maria, czy choćby Kyle. Należy pamiętać, że okładka ta może się zmienić, bo są to informację nieoficjalne.

Pojawiła się lista dodatków, które znajdą się na krążkach Roswell DVD Sezon II. Część pewnie z was to już wie, ale dla porządku napiszę, że listę dodatków znajdziecie TU. Chyba brak będzie tym razem komentarzy odcinków przez aktorów, co można uznać za minus. Nie wiadomo także jaka muzyka zostanie zamieniona. Najprawdopodobniej Sezon 2 zostanie wydany za oceanem później niż w Europie, choć informacje te nie są jeszcze w miarę pewne. Ale wszystko na to wskazuje, że teraz Amerykanie będą musieli sobie poczekać na 2 serię na DVD. Najprawdopodobniej 2 seria Roswell na DVD ma wyjść w Ameryce ok. grudnia tego roku…

Troszkę o Jasonie. News podany przez Crashdown.com: pomiędzy październikiem i listopadem 2003 roku – Jason zagrał w filmie „Man Of God”. W tym miesiącu kończą się pracę nad tym filmem – głównie nad montażem poszczególnych scen. Według dyrektora Jefery Levy, ma on szanse na wejście do kin w następnym roku. Bohaterowie tego filmu próbują być „dobrymi ludźmi”. Obok Jasona zagrają tacy aktorzy jak: Peter Weller, Nikki Reed, Omar Benson, Miller Michael, Rachel Miner, Court Young. Pan Jefery powiedział także, że rola Jasona jest dość znacząca I ma kluczowe znaczenie dla filmu, dlatego będzie widoczny przez ¾ filmu, w sumie ok. 1 godziny. Może niektórzy nie wiedzą kim jest dyrektor Jefery Levy, dla tych, którzy nie wiedzą, to jest to pan, który był odpowiedzialny za odcinek „To Serve & To Protect.

Muszę się przyznać, że pokoik Jasona na naszym forum jest zawsze aktualny. Prawie zaraz po pojawieniu się fotek z premiery Spidermana 2 – kilka osób zamieściło zdjątka tam. Otóż dla tych, którzy tego nie wiedzą- Jason pojawił się na premierze filmu Spidermana 2, razem z SMG. Premiera odbyła się w Los Angeles. Zdjęcia możecie znaleźć pod adresem. No i zapraszam oczywiście do pokoiku Jasona na forum.

Na stronie MTV.com znajduje się artykuł o aktualnym filmie Jasona „The Grudge”. Artykuł nosi tytuł:remakes of asian horror films look to scare up big bucks. W tym artykule jest wywiad z Sarah Michelle Gellar, są także zdjęcia z filmu, zdjęcia z Jasonem, a także galleria “Behind The Scenes”.

Nowy film Toma Hanksa „The Terminal”, w którym zagrał razem z Catherine Zeta-Jones, miał premierę dnia 9 czerwca w Beverly Hills. Colina nie zobaczyliśmy na „czerwonym dywaniku”. Mogliśmy natomiast go zobaczyć na przyjęciu po premierze. Zdjęcia można zobaczyć pod adresem.

Piosenkę zagraną w duecie Majndry i Roberty „Le Prince Bleu” można zobaczyć we francuskiej TV jak także usłyszeć w radiu. Singel jednak ten trafi do sprzedaży, gdy będzie pewność, że przekroczy sprzedaż 10 tyś płyt. Została zorganizowana akcja, w której wszyscy zainteresowani kupnem płyty, mogą wpisać się listę mailnigową. Pamiętajcie wasz wpis nie zobowiązuje was do kupna płyty:P Liczy się tylko zainteresowanie…:). Im więcej wpisów będzie, tym bardziej możliwe stanie się wydanie singla. Wpisywać możecie się na stronie.

Dnia 16 czerwca Majandra dokonała wpisu do swego internetowego pamiętnika. Oto co napisała:

„Im back! I was on vacation. It was great. You know what I realized while I was away. Just how much I love Martha Stewart. I don't cook and I don't arrange flowers but let me tell you I look up to that woman like a god. I just love her. Random. Anyway. I miss writing in my diary and I am happy to be back. Hope everyone is great. More on the trip later. Now I gotta just get to the rotted fruit in my Kitchen (Martha would be ashamed) Mmmwwwaah. Love, M”

Jakby chciał ktoś żebym przetłumaczył to proszę napisać w komentarzach…:P

I ostatnia informacja na dziś: Adam Rodriguez przygotowuje się do roli w nowym filmie. Film nosi tytuł „Thanks to Gravity”. Będzie to film z gatunku pogranicza komedii i dramatu. Jedną z głównych ról zagra Sean Astin. Nie wiem czy wszyscy pamiętają tego aktora, ale grał on w filmie „Władca Pierścieni” Sama. Adam i Sean – ciekawe powiązanie…:)

To chyba wszystko na dziś. Pozdrawiam

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

ive watched alot of rsowell and believers from the military bases down there claim they had this weird radar they were using at the time it interfered with our aircraft so they had to get rid of it and they believe it interfered with these craft also, because they said the radar was only in service fora few years many planes and supposedly 3 flying saucers crashed do to it, atďťż least they believe thats what happen, they know it was interfering with ours for sure
~BLzFEzOM1gZg

a co do kupna..i tak nie bedzie mnie stac :D
rita

Tyle ze okladka z pierwszego sezonu...jak na razie traktuje to jako zart :/ super, ze maja wrocila, musze czesciej zarladac na jej stronke :)
rita

No dobrze, fajnie, też się cieszę, że wychodzi III sezon. Ciekawe tylko, ile będzie kosztować... chociaż wątpię, żebym uciułała taką kwotę. I to w dodatku w euro. Ostatecznie pewnie, mogłabym poprosić koleżankę o kupno... chyba na raty:P
A fani w Paryżu podobno byli zachwyceni występami Majandry. Zdaje się, że francuska publika gustuje w takich głosach i Maja ma tam już liczne grono fanów.
Nan

nan - Ja bym tego az tak nie lekcewazyl. Ludzie faktycznie o tym dyskutuja, ale z drugiej strony sie ciesza, ze to juz w pazdzierniku. Pokoik macie zawsze aktualny. Źle się troszkę wyraziłem. Jeśli kogoś "obraziłem" chciałbym złożyc oficjalne przeprosiny... Poprawione
setka

3 sezon, a zdjęcia na okładce dali z pierwszego. Jasssne.
No i pewnie, mamy pokoik "w miarę aktualny". No no no, czego to człowiek może się dowiedzieć, nie ma co.
Nan

setka - nie :P :P :P Ale tym bardziej się cieszę. tylko gdzie ja na to wszystko kasę znajdę? Zna ktoś jakieś drzewa na których rosną pieniążki? :)
Olka

Tak sobie oglądam zdjądka z Jasonem i Sarah i stwierdza, że ładnie razem wyglądali :D
gosiek

Mógłbyś przetłumaczyć ten tekst. Film w któtym zagrał Jason koniecznie obejrzę, nie mam zamiaru i najmniejszych chęci natomiast oglądać kiedykolwiek filmu "Thanks to Gravity". Nie lubię Rodrigueza.
Tess

Olka - a o DVD 3 serii wiedziałaś??:P
setka

A więc...

"Jestem spowrotem. Miałam wakacje, było świetnie. Gdy byłam na wakacjach zdałam sobie z jednego sprawę, jak bardzo "kocham" Marthe Stewart. Nie gotuje ani nie "sadzę" kwiatów, jednak muszę wam powiedzieć, że spoglądam na tą kobietę jak na (dosłownie) "Boga". Po prostu kocham ją. Tak czy inaczej tęskniłam za pisaniem w pamiętniku i cieszę się, że jestem spowrotem. Mam nadzieję, że wszyscy się czujecie dobrze. Więcej wrażeń z podrózy później. Teraz idę zjeść moje owoce (niestety nie wiem co to znaczy "rotted":)) Martha byłaby mną zawiedziona. Kochana M."

Pozdrawiam
setka

chcę, żebys przeytłumaczył, pozdrowionka
~marta86-16

O Adamie nie wiedziałam. Faktycznie dość ciekawe połączenie. No i Maja wreszcie wróciła! Jeeej! Jeśli chodzi o Jasona, to polecam wszystkim zajrzenie na forum. Zebrały się tam naprawdę dobre fotki!!!
Olka