Nowości

:: Roswell pewne na 99,99 procent?

 24.6.2004 | BAKLO
Dzisiaj na stronie Polsatu, pojawiła się kolejna informacja, a konkretniej dotycząca powtórek Roswell. Z tego co można wyczytać |tutaj| godziny emisji powinny wyglądać następująco:

Premiera: sobota, niedziela, godz. 17.30,
Powtórka: wtorek, godz. 11.15, czwartek, godz. 12.15.


Myślę, że na razie możemy w to wierzyć, bo są to przecież informacje pochodzące ze źródła, oczywiście jeśli jutro się coś nie zmieni :)! Nie mniej na tej samej stronie, w programie na najbliższy wtorek, nadal jest godzina 12:05!
Tak, więc godzina premiery jest już raczej pewna. Niestety jeśli chodzi o powtórki to zamieszanie nadal panuje, bo żaden inny program TV (czy w internecie, czy papierowy) jeszcze tego nie potwiedził i w większości nadal widnieje przy Roswell godzina 12:05. Jest to zapewne związane z tym, że informacje wydawcom są przekazywane z wyprzedzeniem, a dopiero teraz został ustalony oficjalny wygląd letniej ramówki! Tak więc nadal mamy ten ułamek procenta niepewności :)...
Podziękowania dla "corner" za info.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

proponuje petycje, niewiem kiedy, ale miałaby ona na celu staranie sie o całą serie Roswell; w kręgu tajemnic. wszystkie sezony. Niwiem kiedy by ona była bo chyba do wtorku niedamy rady zebrać tylu poparć, jak to było w ostatniej petycji. To niejest takie złe, że tylko 2 odcinki z II sezonu i cały 3, ale napewno kazdy chciałby zobaczyc roswell od poczatku, bo przeciesz te pierwsze odcinki były wczesniej, i ona sa bardziejzapomniane niż te emitowane puźniej> czekam na propozycje, bo mi zalezy, niewiem jak wam, Mók kontakt; monisia444@buziaczek.pl
~Elizabeth

W następną i poprzedzający ją czwartek i wtorek
~megi

To w koncu ktorego to sie zacznie, chodzi mi o sobote ktora to bedzie.
Czy w tą co bedzie czy nastepną ??
siwuus

Tak, mnie np. nie pasuje że w wakacje puszczają, i przez głupie praktyki po raz drugi nie zobaczę Graduation :(((
Zaczynam się poważnie zastanawiać czy jechać na te praktyki..... i tak mnie na dalsze studia nie stać :/
Kes_ALF

o matko ale wy sie czepiacie beda 2 odcinki drugiej i cala trzecia seria a wam ciagle cos nie pasuje :||||
roswelloholiczka

Ej to nie będzie 1 ani 2 seri ?? :((((( To były najlepsze serie !
:)

No to roswell ma być w soboty i niedziele czy we wtorek ?
:)

to roswell bedzie w ten wtorek czyli 29 czerwca??? i pozniej w czwartek
~dina

o w pyte ale fajnie :))) ciekawska_osoba :) )))))))))
~Gniewko

a ja właśnie sobie obejrzałam film z Kathy "100 dziewczyn i ja"...
navi

dla wszystkich zainteresowanych jutro na hallmarku o godzinie 15.30 bedzie film "Miłość nadchodzi powoli" z Katherine Heigl w roli głównej. Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do oglądania.

ROSWELL ponownie Huraaaaaaaaaaaaaaa. Ale jak to zawsze bywa radość się ze smutkiem plecie jak przekazywał nam nasz carnoleski twórca(sorki, że tak przed wakacjami z Kochanowskim, ale ja nim już wymiotuje) i żal iż to 3(moim zdaniem najgorsza)część ROSWELL więc może jeszcze jakaś petycja??????????????????????????/
~Vilandra

Ja się już nie mogę doczekać, a tu takie zamieszanie ...
Liz15

Poczekamy, zobaczymy, bo inaczej i tak nie będzie 100% pewności:)
megi

ahaa zapomnaiłem zodaje jeszcze 1% ..--------->
~=WaLkEr=

. W czoraj dzwoniłem do POLSATU i wszystko ma byc ok wiec tylko zostaje czekać na Wtorek ........
~=WaLkEr=~

O rany nie dośc że od 10 lipca już niczego nie obejżę to jeszcze i tej "premiery" nie zobaczę :(((( w wekend nie będzie mnie prawdopodobnie jeszcze w domku o 17.30, a we wtorek mam egzamin :(((( na 12.05 może bym jeszcze jakoś zdążyła (chociaż wątpię) ale 11.15 nie daje już najmniejszych szans :((( jak pech to pech :(( ale może to i lepiej, nie będę musiała się spieszyć ;)
Kes_ALF

hehe takie panuje odliczanie, iż odnoszę wrażenie jakby to był start jakiegoś statku kosmicznego a nie ponowny start Roswell w TV, chociaż jakby na to nie patrzeć i to i to kosmiczne więc może te moje odczucie wcale nie jest takie dziwne..;)
ciekawska_osoba

ale zamieszanie!masakra!ale i tak nie przegapię zadnego odcinka!:)
kasia_kurekk

Kurde, pogubiłam się...
:(
L.a.u.r.a

sle raczej bedzie skoro tak to reklamują