Nowości

:: Napisy, napisy...

 24.6.2004 | luki
Polsat nieługo wznawia emisję Roswell od przedostatniego odcinka drugiej serii. Ja natomiast mam coś dla wszystkich posiadaczy na komputerze epizodów pierwszej serii. Dzięki uprzejmości ujemnego wszystkie zipy z działu Odcinki - Sezon pierwszy zostały uaktualnione o napisy do epizodów w wersji DVD rip, którą od pewnego czasu można zasysać z sieci P2P. Jeśli wierzyć słowom autora są one perfekcyjnie zsynchronizowane. A więc zapraszam do ściągania.

I jeszcze jeden komunikat - jeśli w ostatnim czasie wysyłaliście do mnie maila, a nie otrzymaliście odpowiedzi, prosiłbym bym o napisanie jeszcze raz. Właśnie zorientowałem się, że z jakiegoś powodu maile czasami nie "wychodziły" z mojego konta. Teraz sytuacja jest już opanowana, zatem możecie śmiało pisać :)

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

That's the most ignorant thing I have ever heard soeonme say. Handicapped children are you handicapped? Do you think that out of the 100 Billionďťż Trillion stars and planets we are it, go thump your bible a little and let me know how that works out for you.
~XXgXhfRcQ1N

ale zawsze zostaje to 0,01 procenta niepewności:(
kasia_kurekk

Wypadało by ściągnąć.
Tess

No to odezwie sie glowny zainteresowny napisami a raczej ich Tfurca (tylko doposowanie) :D
Synchrnozacja jest baaardzo dobra niemalze perfekcyjna
Co do morning after to faktycznie nie ma ich tylko drugi raz jest pilot dodany trzeba to naprawic :D

Ps. Luki dzieks za dodanie tych napisow czekalem z miesiac ;)
ujemny

Może i fajnie, że są napisy, ale ja i tak nie mam odcinków, więc mi zbytnio nie potrzebne.:)
megi

Dzięki, freja, ale ja dalej nie moge otworzyć pliku z nimi...
Caroleen

no napisy są...
freja

Ja nie żartuję- niech mi ktoś podpowie, gdzie znajdę napisy do The Morning After!!! Jutro odbieram płytę z tym odcinkiem i koniecznie chcę ją natychmiast obejrzeć!! HEEELP!!!!
Caroleen

Wszystko bardzo pięknie, ale GDZIE sa te nowe pliki? Tam gdzie stare? W zakładce napisy? Z moich spostrzeżeń wynika, że nic nowego tam nie ma :( Ale moge być ślepa ;) A poza tym napisów do The Morning After nie można w ogóle otworzyć (Strona o podanym adresie nie istnieje...) No i co zrobimy? :(
Caroleen