Nowości

:: Maraton filmowy: Love Comes Softly

 14.6.2004 | BAKLO
Po krótkiej przerwie następny odcinek maratonu, a więc kolejna okazja do poszerzenie wiedzy o aktorach z Roswell. Dzisiaj prezentacja melodramatu z 2003 roku pt. "Love Comes Softly" z Katherine Heigl w roli głównej. Film powstał dla telewizji Hallmark na podstawie bestselerowej książki Janette Okes o tym samym tytule. Polski tytuł tego melodramatu to "Miłość nadchodzi powoli".
Film opowiada o Marty Claridge (Katherine Heigl) i jej mężu Aaronie, którzy przybywają na Dziki Zachód w poszukiwaniu szczęścia. Tragiczny bieg okoliczności sprawia, że Marty zostaje wdową. Nadchodzi zima, powrót do domu staje się niemożliwy. Kobieta zaprzyjaźnia się z małżeństwem osadników, Benem i Sarą. To oni zachęcają Marty, by przyjęła niecodzienną propozycję wdowca Clarka Davisa i przyłączyła się do niego na zasadzie tymczasowego związku z rozsądku. Marty będzie miała dach nad głową, aż do wiosny, kiedy będzie mogła ruszyć w drogę powrotną do domu, a 10-letnia córka Clarka, Missy, nauczycielkę.
Film spodobał się publiczności na tyle, że aktualnie trwa kręcenie kontynuacji, w której ponownie wystąpi Katherine Heigl. Obraz "Miłość nadchodzi powoli" trafił już do Polski i wyświetlany jest w polskiej wersji kanału Hallmark. Ostatnio można było obejrzeć go... w niedzielę :). Niestety - dowiedziałem się o tym po fakcie. Jednak myślę, że specjalnie nic straconego, bo tego typu kanały filmowe często powtarzają swoje produkcje, a więc okazji do obejrzenia Katherine zapewne jeszcze będzie wiele, oczywiście jeśli posiada się Hallmark.
Na otarcie łez zapraszam do galerii zdjęć z filmu, którą znaleźć można na amerykańskich stronach telewizji Hallmark, klikając |tutaj|.
P.S. Klikając na plakat z filmu znajdujący się przy newsie, można go nieco powiększyć.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Anka ty tylko o jednym ,,Do kogo się przytula ta cała Gimenez ? " :) Ja widziałam już jeden film z tą aktorką był super !!! ( Też o miłości )
marteczka

helo ludeczki wy moje. szukalam, szukalam i znalazlam... co prawda nie kawiarenke internetowa a panel i piszac to musze stac na nozkach, a nawet po 6 godzinach matmy warto poczytac co piszecie. tym bardziej, ze i mi bardzo podobala sie "milosc...", ktora zreszta ogladalam juz kilka razy i jeszcze mi sie nie znudzila! caluski dla wszystkich. jak wroce obiecuje wrzucic nowe fotki i tapetki tym bardziej ze ostatnio nie proznujecie :)
~Olka

Wielbicieli tego filmu ucieszy fakt, że ponieważ film bardzo się podobobał prawdopodobnie zostanie nakręcona druga jego część, oczywiście z udziałem Katherine.
Ela

takk musze przyznać, że film mi się bardzo podobał, oglądałam go 2 razy na prawdę polecam, a kto nie obejrzał niech się nie martwi po Hallmark powtarza go średnio co 2 3 tygodnie... czesto tez możecie natrafić na program w jaki sposób powstał film oraz wywiady z aktorami...
freja

ogladalam ten film już kilka razy na hallmarku jest naprawdę fajny a Kath jest w nim świetna tylko czekam na dalszą część nie wiedzialam ze taka będzie ale to super
~mgielka

Do kogo się przytula ta cała Gimenez??? A poza tym, dowiedziałam się do koleżanki, że ma ten filmz Katherine na kompie!!! Jak ja jej zazdroszczę...
anka^^

nie tylko jego zdjęcia, również tego koczkodana Brendana, Jennifer Gimenez.Pokazuje się w stroju kompielowym...o ble!!!
navi

film będzie napewno fajny ale nie mam hallmarku
na www.wireimage.com pojawiły się nowe zdjęcia colina z jego ojcem z dnia 9 czerwca

PO przeczytaniu komenta Caroleen wydaje mi się, że tak naprawdę Michael i Tess nosili inne imiona na Antarze niż Rath i Ava. No bo te imiona są też używane wśród Ziemian, a skąd na Antarze znane były takie imiona? No dobra, żeby nie usunięto mi tego koma...
Nie mam Hallmarku, ale chyba może wypożyczyć ten film w wypożyczlani video? Już wiem co obejrzę w najbliższym czasie...
anka^^

MNie sie ten film bałdzo podobał...polecam i juz sie nie moge doczekać kontynłacji :]
gosiek

Wszystkich zainteresowanych informuję, że kolejna emisja tego filmu na kanale Hallmark będzie miała miejsce w piątek 25 czerwca o godzinie 7:30 rano a następnie o 15:00 tego samego dnia.
Chandler

Ja mam coś zupełnie z innej beczki. Z góry przepraszam, ale musiałam się tym z wami podzielić od razu ! :) Czytałam wczoraj bardzo ciekawą książkę i okazało się, że nawet z pozycji zupełanie nie związanych z tematyką roswelliańską można się dowiedzieć czegoś ciekawego o serialu:D Czy wiedzieliście, że imię Rath związane jest z językiem irlandzkim i oznacza fortecę ? Teraz wiadomo, czemu osoba, która je nosiła była tak bojowo nastawiona do świata...
Caroleen

Film jest świetny. Oglądałam go już kilka razy. Postać Marty została świetnie odegrana. Czemu ja się dziwię?:)
A przy okazji. Czy ktoś wie przypadkiem co się dzieje ze stroną http://www.schurry.com? Próbowałam się na nią ostatnio dostać, jednak bez rezultatu.
age

Coś już słyszałam o tym filmie. Niestety nie mam kanału Hallmark, ale może film jest dostępny w wypożyczalniach. Na pewno znajdę jakiś sposób aby go obejrzeć i to już wkrótce.
Tess

Jejku ile newsów przez te 5 dni! :D czyżby "życie wracało na stronę" ?? :D
Hallmarku niestety nie mam :( i dopiero wróciłam więc i tak niczego nie straciłam :D filmiku jeszcze nie widziałam mimo usilnych starań :((((((( naprawdę żałuję bo zapowiada się ciekawie :)
Kes_ALF