Nowo¶ci

:: Lizi_

 9.6.2004 | alex
Tego newsa obiecałem umie¶cić na pro¶bę Lizi_. Kim jest Lizi_? I dlaczego akurat to ona zadecydowała o tym, że teraz piszę na jej pro¶bę. Już ¶pieszę z wyja¶nieniem. Lizi_ jest jednym z tzw. "opów", czyli osób, które nadzoruj± czat, a dokładniej nasz czat, do którego macie link po lewej stronie. A teraz jej i moja pro¶ba:
LUDZIE!!! POKÓJ CZATOWY WWW.ROSWELL.XCOM.PL CAŁY CZAS DZIAŁA, DLATEGO ODWIEDZAJCIE GO!!! (to tak ogólnie ta pro¶ba)
To prawda, bo pokój cały cza¶ ¶wieci pustkami, dlatego ludzie chętni na pogaduchy niech napisz± w komentarzach, a w ten sposób się napewno dogadacie.
Ja pamiętam jak kiedy¶ był jeszcze pokój RR (Rodzina Roswell). Ludzie jakie tam były klimaty, a wy też możecie takie stworzyć. Czat to nieograniczone możliwo¶ci, jest szybki i łatwy w obsłudze i możecie się tam wiele dowiedzieć o Roswell, stronach, aktorach, muzyce...
No rozpisałem się trochę, ale teraz inicjatywa należy do was. Od was zależy czy pokój padnie całkowicie czy nie!!!
O nie, nie... Macie napisać komentarz jaki¶, nie możecie obok tego przej¶ć obojętnie... Czat, to też czę¶ć strony!!! :)

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

| 1 | 2 | 3 | Następne

Widziałem go na żywo w meczu Sigma Zbrojovka. Nie będę czarował, że szzcegf3lnie dał się zauważyć, bo nazwiska tych zawodnikf3w nic mi nie mf3wiły, ale cały zespf3ł, a zwłaszcza napastnicy zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie. Ich grę cechowało zaangażowanie i wybieganie. Zresztą tego dnia zdobył bramkę. Nie wiem czy w naszej lidze będzie mu się chciało tak angażować, jak zobaczy wyrachowaną grę naszych zawodnikf3w.
~kYgGcmeDGuVHVyWpBRZ

Widziałem go na żywo w meczu Sigma Zbrojovka. Nie będę czarował, że szzcegf3lnie dał się zauważyć, bo nazwiska tych zawodnikf3w nic mi nie mf3wiły, ale cały zespf3ł, a zwłaszcza napastnicy zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie. Ich grę cechowało zaangażowanie i wybieganie. Zresztą tego dnia zdobył bramkę. Nie wiem czy w naszej lidze będzie mu się chciało tak angażować, jak zobaczy wyrachowaną grę naszych zawodnikf3w.
~kYgGcmeDGuVHVyWpBRZ

That takes us up to the next level. Great potinsg.
~CeEEUREJkHRSp

Felt so hopeless looking for answers to my qeutsions...until now.
~RZbSbJobrlZ

One or two to reembmer, that is.
~ELHZuJlGPWzeH

Was totally stuck until I read this, now back up and rnunnig.
~LnIUxRlfT

Hey, that's pworeful. Thanks for the news.
~aQCWHfSHsy

Pati przecież klikam z Tob± na gg ;-) Nie za bardzo rozumiem ;-P [jak zwykle z reszt±]...
Lizi_

Lizi_ czemu nie gadasz zemn± na gg??
~PATI

Cze¶ć mam proĽbe do Lizi_
~PATI

SHIRI!!! JESTE¦ SUPER!!!BARDZO CIE POLUBIŁAM PODCZAS EMITOWANIA SERIALU"ROSWELL"
KOCHAJCIE SHIRI(LIZ PARKER)
~Ania wielbicielka

Hmmmm...nie skomentuje tego ;-P Bo kosmici tez się zawstydzaj± z tego co mi wiadomo ;-P Ale teraz kiedy s± już powtórki mogliby¶cie wpadać na chat regularnie ;-) Oczywi¶cie tutaj nikt Was do niczego nie zmusza [nawet się nie da zazbytnio] ale miło by było patrzeć jak chat zaopatrza się w fanów [nie tylko nowych, ale i tych "starych" i wiernych] ;-)
lizi_

Ty jestes super dziewczyna!
~Lizi

Niewidzialna popieram Cię oczywi¶cie...;-) Proponujcie godziny w komenatarzach ;-)
Lizi_

Ooo_czytanie samych komentarzy zajmie mi cała sobote!!!?
No, nie było tak Ľle... . Uff... udało się!
Chętnie będę wchodzić na czat. Tylko nie wiem kiedy. Nie ma się tego czasu za dużo... ( gdzie¶ muszę zaczepić stałe łacze?...tylko narazie jestem bez kasiory). Ustalajmy kiedy będzie nas do¶ć dużo... i wywie¶my bilbord!!!
niewidzialna

Marteczka jak by mi kto¶ tak pisał...to bym i tak weszła ;-P Byłabym poprost. ciekawa...A ten kto tak napisał chyba nigdy nie był na chacie, albo był w czasie kiedy nikt tam nie wchodził...Przykro,że kto¶ tak pisze...;-/
Lizi_

Ja nie odwiedziłam stronki na czat no ale słyszałam ze nie ma tm za dużo ludzi i że nie warto tam wchodzić!!! Tak słyszałam !!! Ale dzisiaj tam zajrze!!! Obiecuje!!!
marteczka

Ja tylko mam pro¶be...aby¶cie napisali który dzień Wam pasuje...[może nie będ± one identyczne, ale co¶ napewno się ustali]. Mam wielk± nadzieje,że chat zacznie swoj± działalno¶ć od pocz±tq i że wszyscy wezm± w tym udział...Dlatego prosze Was...napiszcie które dni i godziny Wam pasuj±...ja bynajmniej na każd± się zgodze...
Pozdrawiam...
Lizi_

Cage...tak to już bywa...ale mam nadzieje,że teraz będziesz czę¶ciej wpadał...no i że uda nam się nawi±zać kontakt...;-) S± momenty, kiedy można kogo¶ spotkać...a szczególnie w soboty...póĽnym popołudniem, b±dĽ wieczorem ;-) A tak to cięzko napisać ;-/
Lizi_

A ja tak bardzo chciałbym spotkać wszystkich znajomych z czata, mimo że nie wszyscy pewnie chcieliby spotkać mnie :( Niestety co tam wchodzę to pustki... czy s± jakie¶ momenty gdzie można kogo¶ spotkać? Cieszę się, że Lizi_ poruszyła ten temat!
~john_cage

Ciesze się,że odwiedziło nas wczoraj wiele os. ;-) Mam nadzieje,że coraz więcej takich dni będzie...
~Lizi_

Ty słuchasz Nirvany?ava_
~PATI

miało być na nim chili na chacie:P.nevermind:)
~ava_

heh, kiedy¶ to było....chat się aż 'uginał':)...po każdym odcinku wszystko się omawiało...poznałam na nich wiele wspaniałych osób...potem niestety odł±czono mi net, a jak już miałam możliwo¶ć korzystania z niego, to chat ¶wiecił pustkami...'chat Roswell-reaktywacja';)
~ava_

A może spotkajmy się Live?

| 1 | 2 | 3 | Następne