Nowości

:: Maraton konkursowy (V)

 5.6.2004 | BAKLO
Po małej przerwie kolejna zagadka. Podobnie jak ostatnio, dzisiejsze pytanie nie powinno sprawić większych kłopotów, chociaż udzielenie odpowiedzi może wymagać nieco czasu. Oto ono:

W którym odcinku "Roswell" i w której konkretnie scenie możemy zobaczyć brata Jasona Behra, Aarona? Scenę należy opisać, wskazując miejsce, gdzie widać Aarona.

Jak zwykle czekamy na pierwszy wpis w komentarzach z poprawną odpowiedzią. Dotychczasowi zwycięzcy to: "kozoo", "gosiek", "freja" i "Liz_Parker", a autorem dzisiejszej zagadki jest Luki.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Hmmm....czyżby ten news był newsem tysięcznym? Trzeba to jakoś uczcić! ;)
lizzy_maxia

Kurde, czy ja jestem taka słaba. Jak na razie to nie znałam żadnej odpowiedzi.
Tess

Liz16 dziekuje tobie rowniez naleza sie gratulacje . Ja chyba nigdy nic w zyciu nie wygralam wiec ciesze sie z tego jak dziecko moze moja zla passa zyciowa mija . gdyby nie forum to bym byla ociemniala do tej pory. pozdrawiam
~kinga

Kinga gratuluję wygranej!!!!!!

Wow, pierwszy raz wygrałam, miło. A co do forum, to naprawdę jest bardzo przydatne, jak tylko przeczytam pytanie to wiedziałam, że była tam o tym mowa :D
Liz16

ROZSTRZYGNIĘCIE!
Prawidłowa odpowiedź padła w miarę szybko i pojawiła się jako pierwszy wpis. Mam jednak wątpliwość czy zaliczyć ją jako prawidłową. Otóż błędnie zapisany jest tytuł odcinka. Pełną poprawną odpowiedź udzieliła "Liz16", która również ma rację, bo Aaron Behr siedział za Isabel w odcinku "Graduation". Widać go jedynie w paru ujęciach.
Po naradzie postanowiłem uznać jednak obydwie odpowiedzi, bo błąd w tytule to najprawdopodobniej literówka popełniona podczas pisania. Tak więc po pięciu odcinkach Maratonu, mamy już sześciu zwycięzców, bo dzisiaj dołączyły do nich: "Liz16" i "kinga". Gratuluję!
Na koniec jeszcze wyjaśnienie, dlaczego pytanie było łatwe. Otóż odpowiedź znajdziecie na naszym forum :).
baklo

dobrze wiedzieć :D
Olka

Można było dostrzec Aarona w Graduation. Scena w szkole, widok Isabel i Jessego. Ten facet z tyłu w koszuli w paski to on.
Liz16

acha i jeszcze dodam ze siedzi obok taty liz i widac go najlepiej kiedy gasna swiatla i wszyscy wychodza z sali wszyscy to znaczy "nasi"
~kinga

w ostatnim odcinku gratuation siedzi na rozdaniu swiadectw za Isabel
~kinga