roswell.pl - polski wortal roswelliański. Wszystko o serialach Roswell a także Lost, nowości, fan-fictions, multimedia, tętniące życiem Forum, a także szczypta informacji o UFO.

RYBIE USTA NIEGRZECZNEJ DZIEWCZYNKI

KIM ONA JEST?
Urodziła się i dorastała w Miami (urodziła się w Caracas w Wenezueli - przyp. tłumacza), córka rodziców pochodzących z Wenezueli i Cuby, Majandra Delfino, 19 lat, zaczęła grać na pianinie w wieku 5 lat i zanim skończyła 11 lat, śpiewała w dziewczęcym kwartecie "China Doll". Po opuszczeniu grupy, związała się z jej najlepszym przyjacielem i zaczęli pisać oraz występować jako duet. Zanim wyjechała do Los Angeles, aby zostać aktorką, pojawiła się w scenicznych produkcjach "Grease", "Peter Pan" (Piotruś Pan) i "The Nutcracker". Aktualnie mieszka w Los Angeles z siostrą.

CO ZROBIŁA?
Grała seksowną i szykowną Marię DeLuca w hitowym serialu Roswell stacji WB; zagra jedną z głównych ról w nadchodzącym horrorze-parodii "I Know What You Screamed Last Summer" z Tiffani Amber-Thiesen, Tom’em Arnoldem i Julie Benz; pojawi się w filmie "The Learning Curve" i w dramacie o osiąganiu pełnoletniości "Unglued" napisanym i wyreżyserowanym przez Holly Goldberg Sloan.

---

Playboy.com: Roswell jest o kosmitach. Czy kiedykolwiek spotkałaś jakiegoś?

Majandra Delfino: Nie, ale zdecydowanie wierzę, że oni są gdzieś tam. My nie możemy być jedynymi, którzy istnieją. To byłoby po prostu zbyt egoistyczne, aby tak myśleć. Oni są gdzieś tam do góry i właśnie teraz na nas patrzą.

PB: Musisz dostawać tony dziwnych listów od Twoich fanów.

MD: Niezbyt dużo. Dostaję mnóstwo listów od dziewczyn, które kochają serial i kochają moją postać, ale również są takie, które są od chłopców mówiących mi, co by zrobili ze mną w łóżku i w ogóle. Jeden facet wysłał mi prezerwatywę z notką, w której napisał: "Zachowaj to, ponieważ ona jest dla nas, kiedy się spotkamy". Dostaję również mnóstwo upominków i podobnych rzeczy. Zwykle bardzo słodkie rzeczy. Staram się wysyłać moje zdjęcie z notką. Ale z powodów bezpieczeństwa staram się, aby nie były zbyt osobiste. Radzono nam, abyśmy nie ujawniali za dużo informacji.


PB: Jaki prezent ktoś mógłby Ci wysłać, aby wyróżniać się spośród reszty?

MD: Cokolwiek mającego związek z Tim’em Burton’em. Kocham jego filmy. One są cool, takie mroczne i dziwaczne. Kocham je wszystkie, może ma to coś wspólnego z faktem, że uwielbiam także Johnny’ego Depp’a.

PB: Czy za Roswell podąża wielki kult?

MD: Tak. To mnie jednak wcale tak naprawdę nie zaskoczyło. Ludzie naprawdę przywiązują się do telewizyjnych programów, zwłaszcza gdy dotyczą tematów i spraw jak nasze. Oni zaczynają wtedy czuć jakby Cię znali i to prowadzi do dziwnych zachowań. Pamiętam jak ja i moi przyjaciele płakaliśmy, gdy serial "My So-Called Life" został zdjęty z anteny.

PB: Scary Movie (Straszny film) był wielkim letnim hitem, a Ty zagrasz w następnej wielkiej parodii 'I Know What You Screamed Last Summer". Jesteś gotowa na całe to zainteresowanie, które może to Tobie przyspożyć?

MD: To śmieszne, ponieważ kręciliśmy to tak dawno temu, jeszcze przed "Scary Movie", ale oni wydali go wcześniej. Nie wiem kiedy "Screamed" wyjdzie. Kiedy pierwszy raz przeczytałam scenariusz, pomyślałam, że jest zabawny. Ale kiedy to kręciliśmy, musieliśmy wyciąć dużo gagów z powodów prawnych. Robiliśmy parodie różnych rzeczy, nie tylko horrorów. Ja grałam role Jennifer Love Hewitt i Newve Campbell. Było mnóstwo scen z lesbijskimi insynuacjami i podobnymi rzeczami, które prawdopodobnie zostaną wycięte, więc musieliśmy zobaczyć jaki rodzaj filmu z tego wyjdzie.

PB: Jaka jest jedna rzecz, bez której nie możesz wyjść się z domu?

MD: Bez mojego balsamu do ust (pomatki). Mam duże usta, które często wysychają, dlatego potrzebuję balsamu do ust.

PB: Założę się, że miałaś jakieś paskudne przezwiska w szkole średniej z powodu Twoich ust.

MD: Tak, nazywali mnie "rybie usta" robili do mnie rybie twarze. Ale moja mam zawsze mówiła mi, że kiedy będę starsza, ludzie będą zazdrośni o moje usta. I miała rację

PB: Jaka jest najlepsza rada jaką dostałaś?

MD: Kiedy mój wydawca powiedział mi, abym zawsze miała na sobie koszulkę na zdjęciach. Jestem taka wolna i nie mam nic przeciwko byciu nago, co może sprawić mi kłopoty. Zrobiła, zdjęcia, gdzie na wszystkich czterech byłam bez koszulki, z małymi, srebrnymi gwiazdkami na moich sutkach oraz w naprawdę krótkich szortach i ludzie mówili: "Wow, Majandra!". Myślę, że to naprawdę cool i wszyscy moim przyjaciele z Miami dzwonili do mnie i mówili jakie to było wspaniałe, ale muszę pamiętać, że nie mogę zawsze tego robić.


PB: Jaka jest najstarsza rzecz w Twojej lodówce?

MD: Czekolada "Nutella". Kocham takie rzeczy, ale nigdy ich nie wyrzucam, kiedy są stare. Mam ich parę w lodówce, które są cztery, do pięciu miesięcy przeterminowane. Kładę je wszystkie na truskawki i jem sukcesywnie. To jest taaakie dobre

PB: Co nikt nie może robić w Twoim łóżku?

MD: Jeść i kłaść buty na nim. Nie mam nic przeciwko oglądaniu telewizji i spotykaniu się na łóżku, ale definitywnie żadnych butów.

PB: O czym śniłaś ostatniej nocy?

MD: Śniłam o ty, że mój chłopak krzyczał na mnie, ponieważ chciał, abym mu ugotowała amerykańskie jedzenie. Później zaczęłam uciekać ulicą z moją siostrą i wbiegłam do sklepu muzycznego, w którym był wypełniony baletkami i gitarami. On jest Kanadyjczykiem i tam wszystkie dziewczyny gotują, a faceci oglądają telewizję, ale w Mamia faceci i dziewczyny gotują razem i spotykają się; więc o tym był sen. I, cóż, sklep muzyczny był moim bezpiecznym niebem.

PB: Masz jakieś fobie?

MD: Nienawidzę zarazków. Nie umiem dzielić drinków z ludźmi, nie lubię używać publicznych toalet. I umiem posadzić mojego tyłka na desce, gdzie siedziało tysiące innych osób. Czy ludzie nie zdają sobie sprawy, że kiedy to robią, dostają wszystkie zarazki od każdego, kto siedzi tam przed nimi? Fuuuj! Mam także lęk przed rekinami. Widziałam jednego, kiedy byłam na nartach wodnych i wygłupiłam się. Tak jest zawsze, od czasu, gdy zobaczyła "Jaws" (Szczęki).

PB: Gdybyś mogła wskoczyć do wehikułu czasu, kogo byś chciała odwiedzić.

MD: Maryję Dziewicę. Muszę znać prawdę na tamat "niepokalanego poczęcia". O co tam chodzi? To zawsze brzmiało dla mnie trochę dziwnie.

PB: Kogoś jeszcze?

MD: Adama i Ewę. Muszę wiedzieć, dlaczego zjedli jabłko i zrujnowali nam wszystko. Mam na mysli to, że byłabym szczęśliwa biegając dookoła nago, bawiąc się z barankami i lwami. Dla mnie brzmi to nieźle.

Źródło: playboy.com
Tłumacz: BAKLO