Świat seriali #4

Dzisiejszy Świat seriali kolejny raz oferuje nam dużą ilość informacji na temat naszych seriali. Fanom Iana Somerhaldera zwraca uwagę na jeden z nadchodzących odcinków serialu Smallville, w którym aktor wystąpi w roli Adama Knighta – terapeuty, który będzie starał się pomóc głównej bohaterce, Lanie. W Kąciku Fantasy pojawił się obiecany opis Naveena Andrewsa, który ucieszy z pewnością nie jednego fana zagubionego Sayida. Na łamach dwutygodnika nie zabrakło też roswellowego akcentu w postaci notki o Miko Hughesie, czyli Nicholasie – przywódcy Skórów.

Czwarty numer Świata seriali rozpoczyna się informacjami o pojawieniu się w telewizji kilku nowych seriali, a także powrotu na antenę kultowych produkcji, m.in. Boston Public, Ostrego dyżuru, czy drugiej serii Gotowych na wszystko.

Na 23 stronie znajduje się artykuł poświęcony nowej produkcji HBO i brytyjskiej stacji BBC pt. Rzym. Zarysowano w nim początkową akcję serialu, a także zdradzono, co nieco na temat realizacji produkcji od strony technicznej. Nie zabrakło i zdjęć. Pierwszy odcinek Rzymu zostanie nadany w piątek o godzinie 21. Emisja odbywać się będzie równocześnie w kilku krajach Europy, a co najważniejsze program na ten czas zostanie odkodowany.

Ze wspomnianego powyżej opisu Naveena Andrewsa dowiemy się nieco o jego życiu prywatnym, a także kilku ciekawostek dotyczących jego hobby, ulubionego poety, idola oraz odpowiedzi na pytanie stawiane chyba wszystkim członkom ekipy Zagubionych: Co zabrałby na bezludna wyspę?.

Fanów francuskiego serialu Kamienie śmierci z pewnością zainteresuje informacja o drugim sezonie, którego realizację planuje się na 2007 rok. Artykuł ze strony 31 zdradza także rąbka tajemnicy zza kulis serialu.

W wydaniu nie zabrakło informacji o polskich aktorach i produkcjach: nowinki o serialu Magada M., artykuł poświęcony Markowi Włodarczykowi (Kryminalni), kulisy W11 – Wydział śledczy, informacje na temat Agnieszki Perepeczko (M, jak miłość) oraz Zbigniewa Stryja (Na wspólnej). Na stronach 36 i 37 przeprowadzono ranking 10 najatrakcyjniejszych kawalerów z odzysku :) Natomiast w serii Mój mały świat pojawił się portret Anny Korcz (Na wspólnej).