Świat seriali #24

Oj niewiele tym razem... Plakat Naveena Andrewsa – Sayid z Zagubionych.

Numer rozpoczyna się artykułem poświęconym Alutce i Jędruli z Rodziny zastępczej, w życiu których pojawia się śliczna ośmioletnia blondyneczka grana przez Julię Wróblewską znaną z filmu Tylko mnie kochaj i serialu Magda M.

Dział Extra zdradza, co stanie się w odcinkach trzeciego sezonu Gotowych na wszystko, a tuż obok artykuł o problemach Marcii Cross (Bree).

Natomiast Exclusive zagląda na plan Kryminalnych zdradzając tajemnicę przyszłych wydarzeń w serialu związanych z komisarzem Zawadą. Coś na temat nowych odcinków, tym razem Magdy M. znajdziecie Pod lupą.

Na łamach Śs znajdziecie także wywiad z Janem Wieczorkowskim - zrezygnował z toli w Klanie, która przyniosła mu popularność postawił wszystko na jedną kartę. Teraz jest jednym z najbardziej zapracowanych polskich aktorów.

Redakcja dwutygodnika powraca do serialu Twierdza szyfrów Bogusława Wołoszańskiego. Ponadto Kręci się ujawnia, co nieco na temat nowej produkcji TVP pt. Królowie przedmieścia. 13-odcinkowy serial opowiadać będzie o ludziach młodych, dopiero szukających swojej drogi w życiu. W śród nich liczną grupę stanowią kurierzy rowerowi…

Co nieco o Marcie Klubowicz i Annie Korcz w działach Jej styl i Z mojego albumu.