Świat seriali #18

Najnowszy Świat Seriali oferuje nam dużo radości ;) Pisząc konkretniej, już na trzeciej stronie powita was artykuł poświęcony tegorocznym rozdaniom nagród Emmy, do którego dołączono zdjęcie Katherine Heigl oraz notkę informującą o oszałamiającym efekcie, jakie aktorka wywarła na zgromadzonej gawiedzi swoim strojem. Wspomniano także o porażce Chirurgów i Zagubionych, którym w tym roku nie przyznano żadnej nagrody.

Do numeru dołączono ostatnią część plakatu z Kasią oraz bohaterami drugiej serii Lost.

W dalszej części czasopisma znajdziemy artykuł mówiący o powiązaniach bohaterów Lost przed katastrofą. Jak się okazuje pasażerowie lotu 815 nie pojawili się na pokładzie samolotu całkiem przypadkowo. Zapewne większość z was rozgryzła już tę kwestię, ale z pewnością chętnie sobie wszystko przypomnicie. Pozostałych ostrzegam przed spoilerami.

Natomiast na Forum czytelników zamieszczono list z podziękowaniami społeczności forum Roswell "Komnata" dla redakcji Śs za pamięć o fanach kosmitów, a także prośbą o zamieszczenie informacji o petycji, jaka ma zostać wystosowana do telewizji Polsat, o ponowne wyemitowanie odcinków naszego ulubionego serialu (link do petycji znajdziecie także na głównej stronie wortalu roswell.pl, w jej prawym, górnym rogu).

W numerze ponadto przywita nas nieco zmieniona szata graficzna. Poczytacie sporo o nowej ramówce, a szczególnie polskich serialach, które po raz pierwszy wejdą na antenę. Fanów Życia na fali z pewnością ucieszy plakat Summer i Setha występujących w jednych z głównych ról. Dodatkowo Portret na życzenie poświęcono właśnie Sethowi, a właściwie aktorowi Adamowi Brody'emu. Nie zabraknie również informacji o gwieździe serialu Angel, a wcześniej Buffy... - Dawidzie Borenazie, któremu poświęcono Kącik Fantazy.