Świat seriali #14

Witam. I znowu z lekkim poślizgiem krótka recenzja nowego Świata Seriali.

Oczywiście jest kolejna część dużego plakatu z Katheriną Heigl i Lost.

W dziale Podpatrzone, podsłuchane jest krótka wzmianka o Emillie de Ravin i jej ślubie. Dowiemy się, gdzie i dokładnie kiedy odbył się ślub.

Z kolei w Kąciku Fantasy znajduje się artykuł o Maggie Grace (serialowej Shannon z Lost). Niestety biorąc pod uwagę "nasze seriale", to tylko ten artykuł jest warty przeczytania. Jest w nim dużo ciekawostek na temat tej aktorki. Można się dowiedzieć z kim "kręciła" na planie, cjaki jest jej ideał mężczyzny, jakich ma ulubionych pisarzy i wiele innych ciekawych rzeczy.

Z innej beczki

W dziale Z ostatniej chwili dowiemy się czemu Tori Spelling (Donna z BH 90210) wojuje z matką. Ma to związek ze śmiercią jej ojca Aarona,legendarnym producentem seriali.

Dla fanów M jak miłość są aż dwa artykuły. Pierwszy znajduje się w dziale Portret na życzenie, czyli kilka cennych info o nowej postaci na planie: Kubie. Z kolei w dziale Od Kuchni możemy odwiedzić plan serialu. Zobaczymy tam dom Mostowiaków, parę fotek, trochę info...

Na koniec w dziale Ekstra dla fanów Gotowych na wszystko przedstawiony jest James Denton, czyli serialowy hydraulik Mike. Z artykuły możemy się dowiedzieć wiele na temat jego rodzinnego życia, czy wykorzystuje swoją popularność, ile ma lat... Dla mnie to było zaskoczenie...

Zapraszam do lektury