Świat seriali #10

Dzisiaj korzystając z chwilowego wolnego przejrzałem nowy Świat Seriali. No niestety za dużo o naszych serialch nie ma :( Aczkolwiek znalazły się dwie małe perełki...

W dziale "Czytelnicy pytają..." dowiemy się z kim Devon Gummersall (Sean DeLuca) umawiał się na randki... Ta osoba jest nam baaaardzo dobrze znana :) Dowiemy się też co ich ze sobą połączyło :)

W tym samym dziale dowiemy się również jaki jest adres do korenspondencji Matthew Foxa (Jacka z Lost), oraz dowiemy się kilku ciekawostek typu: jakim jeździ samochodem, co lubi oraz z czym nigdy się nie rozstaje.

Bardzo mi się spodobał plakat w ŚS ? Przedstawia on bohaterki serialu Desperate Housewives (Gotowe na wszystko), które leżą w morzu jabłek.

A jak już o nich mowa to w dziale Metamorfozy zobaczymy ich zdjęcia, jak wyglądały kiedyś, a jak wyglądają teraz (oczywiste :P)… Bardzo ciekawe i dość egzotyczne zdjęcia.

Na trzeciej stronie dowiemy się, kto zdradził (i z kim) Heather Locklear (gwiazdę serialu Melrose Place, czyli kto wbił jej nóż w plecy.

W dziale Nowość w TV przeczytamy o nowym polskim serialu, którego tytuł brzmi Będziesz moja.

I na koniec dodam, że w dziale Nasz Raport zostały porównane: Katie Holmes i Michelle Willimas (gwiazdy serialu Jeziora marzeń).