Roswelliański BLOG :-)

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

Post Reply
User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Beauty_Has_Come » Wed Apr 07, 2010 10:26 pm

irien7 wrote:Widzę, że wiosna sprzyja niesiedzeniu przy komputerze....A i dobrze trzeba dotlenić mózg
Ja niestety słabo dotleniam, piszę pracę magisterską, a to pracochłonne zajęcie i w dużej mierze komputerowe... ;)
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Thu Apr 08, 2010 11:55 am

A ja mam parę innych zajęć. Musiałem pojechać w kilka miejsc i może coś z tego wypali ale na razie nie zapeszam. Oczywiście na nasze forum również na bieżąco zaglądam :D
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by irien7 » Thu Apr 08, 2010 1:38 pm

Beauty_Has_Come wrote:
irien7 wrote:Widzę, że wiosna sprzyja niesiedzeniu przy komputerze....A i dobrze trzeba dotlenić mózg
Ja niestety słabo dotleniam, piszę pracę magisterską, a to pracochłonne zajęcie i w dużej mierze komputerowe... ;)
A ja powinnam zacząć pisać moją licencjacką, ale jakoś nie mam weny, a czas ucieka.
Męczą ludzi tymi pracami magisterskimi i licencjackimi i tą całą edukacją. Uczymy się tyyyyylu niepotrzebnych informacji....
Ach no cóż życie.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Fri Apr 09, 2010 12:04 pm

Zacznijmy od tego że ogólnie oświata w Polsce jest chora, cały system jest do niczego. No ale i tak nie jest najgorzej bo np taki przeciętny Brytyjczyk nie wie gdzie leży Polska i myśli że po naszych ulicach biegają białe niedźwiedzie :frown: o amerykanach już nawet nie wspominam bo nie warto, ich głupota poraża :wow:
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Mon Apr 12, 2010 12:04 pm

Minęły już dwa dni a mi nadal brakuję słów :( Powiem jedynie tyle że na naszych oczach tworzy się historia o której kiedyś będą pisać w książkach i uczyć w szkołach.
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Czips » Tue Apr 13, 2010 10:47 pm

A mi tam nie brakuje. Nawet mam ich za wiele, jak patrze w telewizor i widze ta obłudę i debilne pomysły pochowania prezydenta z jego małżonką wśród największych osobistości Polski, którzy ją budowali. Bo czy może mi ktoś podac choć jeden powód dla któego p. Kaczyński ma być pochowany na Wawelu? i niech to nie będzie jego tragiczna śmierć i fakt, że był prezydentem.
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Wed Apr 14, 2010 11:56 am

Czips zgadzam się z tobą masz racje zaczynają robić z tego nieszczęścia szopkę? Bo co jak co ale pochówek na Wawelu nie należy się Kaczyńskiemu bo niby za co?
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by irien7 » Wed Apr 14, 2010 11:58 am

Czips ja ci powiem co ja o tym myślę.
Jako, że na pogrzeb zaproszono zagraniczne osobistości to postanowili, że muszą zaszpanować, a jakby nie patrzeć Wawel robi wrażenie.
A drugie co mi przychodzi do głowy odnośnie miejsca pochówku prezydenta to, to, aby Katyń na zawsze pozostał na ustach Polaków.
Chcieli wysyłać dzieci ze szkół na wycieczki do Katynia....... Do Krakowa wycieczki organizuje prawie każda szkoła.
Jakby nie patrzeć ich plan się udał.

Ale,
Czy warto uczyć nienawiści młodych ludzi do jakby nie było naszych najbliższych sąsiadów?
Czy ci zwykli szarzy Rosjanie są czemuś winni, że urodzili się w kraju w którym władza i cały rząd nadaje się tylko na rozstrzelanie?? NIE!!!

Szkoda, że przeciętny Polak uogólnia i nienawidzi cały naród (Rosje), choć za zbrodnie jest odpowiedzialna konkretna "jednostka".

Ach mogłabym dyskutować i dyskutować na temat Katynia.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Wed Apr 14, 2010 12:00 pm

Z tego wszystkiego zapomniałem napisać najważniejszego ;> Znalazłem wreszcie nową pracę :D
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by irien7 » Wed Apr 14, 2010 12:03 pm

MAX EVANS wrote:Z tego wszystkiego zapomniałem napisać najważniejszego ;> Znalazłem wreszcie nową pracę :D
pozytywnie.
Ja w poniedziałek miałam taki koszmarny dzien, że lepiej nie pytać.
Pasmo nieszczęść od rana do wieczora.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Beauty_Has_Come » Wed Apr 14, 2010 7:44 pm

MAX EVANS wrote:Z tego wszystkiego zapomniałem napisać najważniejszego ;> Znalazłem wreszcie nową pracę :D
Gratuluję, Max :) Może podzielisz się z nami czym się będziesz teraz zajmował? :)
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Thu Apr 15, 2010 12:08 pm

Będę pracował w swoim zawodzie czyli jako informatyk :D
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Czips » Sat Apr 17, 2010 10:08 am

Co do Katynia... nie taka Rosja święta. Mają możliwość "odkupienia swoich grzechów" przez otwarcie archiwów, a i tak masa z danych i zapisków z tamtych lat jest dalej niedostępna, a więc czy jest się czego czepiać? Myślę, że tak. Co do Wawela: nie ważne jakie są powody i tak uważam ten pomysł za absurdalny, z światowej tragedii zrobili szopkę depresyjno-paranoidalną. A jeśli już na temat głów państwowych wchodzimy: co jest stolicą Polski Kraków, czy Warszawa? Na moje oko, to Dziwisz też zabiegał o pochówek na Wawelu, w końcu z państwowych pieniędzy dokończą za niego remont na sezon letni.
Kaczyński należy do Warszawy i tam powinien pozostać na wieki. Czasami się zastanawiam, co on sam by powiedział na ten temat, zwłaszcza, że był postrzegany jako osoba skromna.
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Sat Apr 17, 2010 12:51 pm

Czips wrote:Kaczyński należy do Warszawy i tam powinien pozostać na wieki.
Nic dodać nic ująć.
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Czips » Sun Apr 18, 2010 10:57 am

Swoją drogą ciekawe czy Obama w końcu pojawi się w Krakowie :) wczoraj puste miejsca na placu zalatywały małą porażką...
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Sun Apr 18, 2010 12:06 pm

Czips wrote:Swoją drogą ciekawe czy Obama w końcu pojawi się w Krakowie :)
Jak już wiadomo nie pojawi się choć podejrzewam że gdyby to chodziło o prezydenta jakiegoś innego bardziej wpływowego państwa niż Polska to "stanął by na głowie" by się pojawić na jego pogrzebie i nawet wulkaniczna chmura nie byłaby mu straszna. No ale jak już wiadomo od dawna prawda jest taka że od lat nie napisze co robimy aby tylko przypodobać się USA a oni i tak w rzeczywistości mają nas głęboko gdzieś :?:
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Beauty_Has_Come » Mon Apr 19, 2010 7:43 pm

Ostatnio czas upływa mi na stukaniu w komputer pracy magisterskiej :| Niemniej jednak zaglądam i w miarę możliwości coś dopisuję :)

Max - cieszę się, że udało Ci się pracować w zawodzie :) Czym konkretnie się teraz zajmujesz? Strony, serwis, sprzęt? :)
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Mon Apr 19, 2010 8:18 pm

Beauty_Has_Come wrote:Czym konkretnie się teraz zajmujesz? Strony, serwis, sprzęt? :)
Pracuję w Powiatowym Urzędzie Pracy jako Informatyk. A w chwili obecnej oglądam mecz (L)egia - Jaga 1-0 :D Kiełbik 4 minuta wolny :D
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Czips » Thu Apr 22, 2010 11:23 pm

jestem na fejsbuku :D:D:D
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Beauty_Has_Come » Fri Apr 23, 2010 5:53 pm

Ależ się tutaj ostatnio ożywiło :D Zaglądam, a tu tyle nie przeczytanych postów! :D
Czips wrote:jestem na fejsbuku :D:D
Prosimy o linka :cheesy:

A to mój jubileuszowy, 200 post na forum roswell.pl ! :gl:
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests