Max Evans //\\ Jason Behr #1

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Aug 29, 2003 8:21 pm

Wiataj Nausiu, biegamy za sobą... :D Oczywiście, wszystkie wiadomości pochodzą z f4f. Chyba mnie zaćmiło.. :o

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Fri Aug 29, 2003 8:27 pm

:D No cóż, ja na f4f biegam głównie po zdjęcia... Po przyzanam, że czasami nie chce mi się czytać, chyba, że mi coś wpadnie w oko :wink: Miałam zamiar posiedzieć tam jutro, w ramach ostatniego dnia wakacji... A tu BUM! - moja wychowawczyni... Była wychowawczyni... "Przyjdź jutro do szkoły, robimy gazetkę". Ja się załamię, niepełnosprawni mnie prześladują przez całe wakacje, ale przynajmniej narysowałam te wyszczerzony schody...
Przepraszam, ale musiałam się wyżalić. Jak się jest taką ciapą i nie potrafi się odmówić... Grr.
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Aug 29, 2003 8:31 pm

Ale to miłe Kotek zrobić coś dla innych. Sama jesteś tego przykładem. Wychowawczyni przecież wiedziała kogo poprosić o pomoc :D

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Fri Aug 29, 2003 8:38 pm

Eluś, co innego zrobić coś dla innych a co innego zrobić coś, do czego cię niemalże zmuszają. Trzy lata temu wydawało nam się z przyjaciółką, że to wspaniałe, taka robota w gazetce. Tylko że z każdym numerem okazywało się, że mamy coraz więcej na głowie, i w końcu zostałyśmy tylko my do całej brudnej roboty. Rysunek...? Anka zrobi. Artykuł trzeba wymyślić...? To te dwie. Posklejać artykuły...? Marta jest wolna. Odbić, pozszywać, sprzedać, zrobić plakaty. A my jak te myszy wszystko robimy od trzech lat, i teraz będzie tak samo... Zniechęciłam się. Poza tym ona nie prosi. Ona każe.
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Aug 29, 2003 9:00 pm

No tak w takim przypadku, kiedy przyjemnośc zmienia się w obowiązek, nic z tego nie będzie. Wykaż troszkę postawy asertywnej Aniu... i pomyśl o sobie....

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Fri Aug 29, 2003 9:36 pm

Hm... I tutaj zaczyna się problem...
No dobrze, koniec tych moich gazetkowych wynurzeń, nie ten temat. Wróćmy do Jasona. A jest do czego wracać... :D

Wiem, że już to zamieszczałam... Ale to jedno z tych zdjęć, przy których się rozpływam... :oops:
Image

Przy tym też... To łagodne spojrzenie...
Image

Kolejne piękne zdjęcie... Czyż on nie jest uroczy...?
Image

No, moje kochane (zakładam, że to głównie panie przeglądają to forum...), która ma coś na sumieniu - kryć się, bo...
Image

...nigdy nie wiadomo, co z kogo wylezie...
Image

To się nazywa chwyt reklamowy...
Image

Jason z mamusią. Mamusi lepiej w takich włosach niż w tych loczkach co poprzednio... Sympatyczna ta mamusia, ale urodą nie sięga synkowi do pięt.,.. 8)
Image
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Aug 29, 2003 11:02 pm

Ale jak na mamę czterech dorosłych synów ktorych sama, w trudnych warunkach wychowywała i nieudanego małżeństwa, prezentuje się świetnie. Ma na imię Patrycja. Jason bardzo ciepło zawsze o niej mówi... :)
Świetne zdjątka Nan...

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Fri Aug 29, 2003 11:07 pm

Image
Na tym zdjeciu wyszedl jakby widok Liz napawal go obrzydzeniem. Albo tak jakby wspominal swa role w Buffy.

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Aug 29, 2003 11:29 pm

Jeżeli ogladąłeś Harvest, pamiętasz Maxa z jakim żalem, bólem i niezrozumieniem zadawał jej pytanie - "....jak dotąd wiem tyle ile widziałem, a to co widziałem prawdą być nie może inaczej cały ostatni rok też byłby kłamstwem......co się z tobą dzieje, nigdy się nie okłamywaliśmy, nie mieliśmy przed sobą tajemnic..."
W jego oczach jest tylko cierpienie.

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Sat Aug 30, 2003 12:34 am

Mowie tylko o tym zdjeciu, nie calej scenie czy ym bardziej serialu. Dla mnie to wyglada jakby Max chcial jej powiedziec "O boze Liz! Co za paskudztwo wyskoczylo ci na nosie! Ugh..." :lol:
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Aug 30, 2003 9:07 am

Kwiat_w, pudło... Po Antarian Sky coś takiego jest zwykłą głupotą. Coś na nosie, też...
Elu - ale ogólnie to ona jest całkiem sympatyczna. Kogoś mi przypomina i za skarby nie wiem, kogo... Ciekawe, jak wyglądają pozostali bracia Jasona, oprócz Aarona, który mnie nie zachwycił...
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Aug 30, 2003 10:45 am

Widziałam jeszcze zdjęcie jego najstarszego brata Johna z rodziną (ma dwoje dzieci w wieku przedszkolnym). Również kompletne przeciwieństwo Jasona. Wyższy, mocno zbudowany, ze skłonnoscią do tycia...z nienachalną urodą :wink:
A swoją drogą to ciekawie matka nadawała im imiona. Dwóch najstarszych braci nosi imiona John i Jason, dwóch młodszych Aron i Andrew...Nie wiem jak ma imię jego przyrodnia siostra...chyba 18-letnia...O ojcu Jason wypowiada się bardzo niechętnie. Patrząc na nienajszczęśliwsze małżeństwo swoich rodziców, a potem porzucenie przez ojca drugiej żony, wcale sie nie dziwię...

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sat Aug 30, 2003 2:43 pm

oto on w całej swej okazałości :oops: ........
Image
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Aug 30, 2003 3:23 pm

Miło popatrzeć, a ktos mówil że on jest napakowany...co za bzdury. Umięśniony, owszem...ale to nie ma nic wspólnego z tymi po sterydach, z grubymi karkami i małą główką :?
aha myślicie, że było coś między Shiri, a Jason'em? Bo mi się coś wydaje, że tak na początku....... co wy na to?
Freja przeczytałaś moją odpowiedź?

I w ramach patrzenia mu w oczy...Nan, to lubi :D (wyraźnie widać dziurkę w uchu - ktoś pytał o to)
Image

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Sat Aug 30, 2003 5:41 pm

ale on jest piękny! to na uchu to naprawde dziurka???

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Aug 30, 2003 6:16 pm

Nawet dwie dziurki w obu uszach, w jednym nosił kolczyk w Rittes of Passage. No i charakterystyczny pieprzyk po lewej stronie na górnej wardze. :D

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Aug 30, 2003 7:17 pm

Elu, dziękuję. Przychodzę do domu, siadam przed komputer w ramach odprężenia po gazetce (NIGDY WIĘCEJ!!! mówię to za każdym razem...)... Od 10 do 19, non stop... brrr... I co widzę...? Piękne oczy Jasona... Eh... Od razu mi lepiej :D Chyba faktycznie zostanę tą okulistką, oczy są zdecydowanie ciekawsze od, powiedzmy, dłoni...
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Aug 30, 2003 7:35 pm

Nan właśnie o Tobie myślałam. Rok szkolny zaczął się dla Ciebie troszkę wcześniej, ale czego się nie robi dla kochanej szkoły :wink:
Teraz odpocznij :D
Image
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Aug 30, 2003 7:50 pm

/ponuro/ Wcześniej, ha ha... Nasza nieszczęsna Id otrzymała w spadku niemalże wszystko po IV 0... Nie wiem,czy to dobrze, mam bardzo oryginalne wspomnienia.
Elu, to drugie zdjęcie mnie rozbroiło całkowicie, Blood Brother, jasne...I Graduation. Na medycynę trzeba zdawać fizykę, bo coś mi się majaczy...? Swego czasu chciałam zostać lekarzem, i to tak nawet więcej na poważnie. Odstarszyły mnie żaby i fizyka...
Dziękuję ci bardzo za urocze zdjątka. Chyba sama muszę gdzie-nie-gdzie zerknąć... :D
Image

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Sun Aug 31, 2003 12:25 am

Nawet mi nie przypominajcie, że wponiedziałek znowu do budy! :( A tak miło było :) Wszystko co dobre szybko się kończy!!! :( Dla odprężenia ide szukać jakiś zdjęć Jasona!
Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests