Max Evans //\\ Jason Behr #1

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Wed Aug 27, 2003 11:52 pm

Jak to nic nie znaczącym??? Mój nick znaczy bardzo wiele, tylko nikt nie umie go odczytać :wink:
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Aug 28, 2003 12:14 am

Lizzie, przeczytałam jej komentarze do odcinków ...masz rację, ona jest absolutnie odlotowa :D Nigdy nie widziałam tak pełnych pasji relacji...Przecież ona z nami, ze sobą głośno rozmawia. Krzyczy...tworzy przy tym własną historię...:shock: szalona dziewczyna, całą duszę w to wkłada, no i ta jej otwartość, bogate słownictwo :shock: :D....i jak kocha Tess....:lol: Dziewczyny, czapki z głów przed takimi Dreamersami... :D

Polecam, zacznijcie od 4AAAB...mała próbka:
"Seriously, y'all. I'm twitching over here. Best ep of the entire year. Making out! Kyle! Tess being a bitch! Liz blasting her into a wall!
Can Liz blast her again? Like, six more times? She doesn't have to kill her.
"Can't you breast feed?" Well, no. Not with the implants. *looks around innocently, 'cause that's just an unfounded rumor*

I teraz najlepsze, coś dla Kwiata_W... :lol:
"Notice how everyone who's had sex with Tess - namely, Max and Kyle - vote for her to live. What is between your legs, skank? Magic dust? Oh my God. I did *not* just write that."
Last edited by Ela on Thu Aug 28, 2003 10:18 am, edited 2 times in total.

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Thu Aug 28, 2003 8:59 am

{o}: Czy Twój nick oznacza teorie supersymetryczne w których nieskonczona dodatnia energia takich fluktuacji bozonowych w stanie podstawowym kompensuje nieskonczoną ujemną energie fluaktuacji fermionowych ?

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Thu Aug 28, 2003 10:25 am

Ela wrote:I teraz najlepsze, coś dla Kwiata_W... :lol:
"Notice how everyone who's had sex with Tess - namely, Max and Kyle - vote for her to live. What is between your legs, skank? Magic dust? Oh my God. I did *not* just write that."
Przeciesz Tess uprawiala tez sex z Michaelem, Jessim, Isabel, Maria, Valentim, Liz, panstwem Parkerow jednoczenie, psem ich sasiadow, dziesiatkami statystow, ogorkim kiszonym. A jednak reszta nie zaglosowala na "nie"?

Po raz kolejny Elu obnazasz swa obludnosc- dzieki. Tak czesto krzyczysz o obrzucaniu blotem, a tu tego nie zauwazasz? A moze po protu twoja znajomosc Roswell nie jest tak dobra jak nas probujesz przekonac i nie wiesz, ze Tess i Kyle nie spali ze soba?

Ale ta osoba podsunela mi dwie teorie... Teraz juz wiemy dlaczego wycieli slawetna scene z Graduation! Max rzeczywiscie zostal impotentem, a tworcy nie chcieli nam oszczedzic osmieszania go po raz kolejny. To byla teoria nr 1, a teraz teoria nr 2:
Ta "stupid bitch" (jak nazwala ja Tess)- liz- pewnie okazala sie byc FACETEM! TRANSWESTYTA! Ale Max jej (chyba powinienem juz pisac mu) wybaczyl wszystko z milosci!
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Aug 28, 2003 10:45 am

:D :D Nie unoś się, bo sobie zaszkodzisz :? . Przecież ja Ci nic nie proponuję poza dobrą zabawą w poczytanie komentarza jednej z fanek...a Ty dorabiasz do tego historię rodem z melodramatu. Z nią dyskutuj, nie ze mną :!: :D

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Thu Aug 28, 2003 11:29 am

Xander wrote:{o}: Czy Twój nick oznacza teorie supersymetryczne w których nieskonczona dodatnia energia takich fluktuacji bozonowych w stanie podstawowym kompensuje nieskonczoną ujemną energie fluaktuacji fermionowych ?
Pudło :D Ale z tą równowagą... no dość blisko, ale jednak i tak bardzo daleko...

Kwiat_W nie odróżnia chyba słów Eli od cytatów... (mała wskazówka dla Ciebie - jeżeli widzisz tekst po angielsku, to będzie to cytat na 100%, gdyż to jest polskie forum :lol: )
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Thu Aug 28, 2003 11:56 am

{o} obrazasz swych rodakow sugerujac, ze nie potrafia sklecic zdania w jezyku angielki. A moze odnosi sie to tylko do fanow Roswell?

W kazdym razie dzieki za rade. Teraz wiem, ze kiedy bede chcial kogos obrazic albo po prostu np. nazwac jakas bohaterke serialu suka to wystarczy, ze zacytuje kogos. Dzieki! Zapamietam na przyszlosc naprawde bardzo cenna rada. Juz nigdy nie bede sie musial martwic, ze mi skasujesz jakis post bo podobno rzucam blotem.

Nie wiem tylko dlaczego posadzasz mnie o to, ze nie odrozniam cytatow? Nie napisalem, ze to jest Eli. Tylko zdziwilo mnie, ze obraczyni moralnosci nie interweniowala tym razem, a na dodatek rozpowszechnia mylne informacje jakoby Klye spal z Tess.
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Thu Aug 28, 2003 12:10 pm

Kwiat W naprawde mnie zdumiewasz(wiem ze potraktujesz to jako komplement :lol: ) w ciągu swojej kariery zdążyłeś nazwać Maxa dupkiem, idiotą, chamem, kretynem, impotentem i porównac go do Husajna :roll: po czym czepiasz się Eli, która nigdy nikogo nie obraza, a cytatu tego jak i tych recezji nie potraktowała powaznie! Ja sama podajac ten link napisałam, ze nie zgadzam się ze wszystkim...ale jest kilka naprawde zabawnych(glównie z uwagi na zapał i "barwny" język autorki) fragmentów. A co tej sprawy z Kyle'em...nie nasza to wina ze na rozmaitych f4f do dziś krazą teorie, ze sex M&T to był mindrape, albo cos jeszcze gorszego ze strony Tess, a dziecko było Kyle'a albo Alexa.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Thu Aug 28, 2003 12:14 pm

Kwiat_W wrote:sugerujac, ze nie potrafia sklecic zdania w jezyku angielki.
Nic takiego nie sugeruję. Za to widzę, że masz poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem. :?

Czy zauważyłeś, że cytat Eli nie miał na celu przybliżenie postaci Tess tylko tej fanki?
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Aug 28, 2003 12:21 pm

Niestety nie czytałam wszystkich postów tu zamieszczinych ale było coś wspominane o wywiadzie KTLA (czy jakoś tak ) ja ostatnio go znalazłam na Kazaa (Lite) jest bardzo fajny. wiecie oni jakieś problemy mają z wymową imienia Shiri, a Jason powiedział swoje imię jakoś tak bardzo śmiesznie (po francusku?!) i pokazali tam urywek odcinka Christmas Carol gdzie duch tego faceta każe powiedzieć o czym naprawdę myślał kiedy nie uzdrowił tego faceta no i on tam mówi ble ble i ten dziennikarz do niego i co powiedziałeś o czym myślałeś tak o pączkach donats (czy jak to tam się pisze w każdym razie chodziło o te jedgo ulubione pączki), a widział ktoś tą zabójczą reklamę tego...yyy Chloralit to się nazywa czy jak w każdym razie w tej reklamie jakaś babka obmacuje jego tełek i w ogóle on ma nagą klatę i.... o kurde zaraz się rozpłynę :oops:
Image
a kto jest na tym zdjęciu?
Image
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Aug 28, 2003 4:47 pm

Freja, dobrze się czyta Twoje posty...zresztą jak zawsze gdzie są wielbicielki Maxa (zaraz się komuś narażę :? )
A wracając do wywiadu w KTLA, dziennikarz się rozpływał nad nim i opowiadał jak to Jason po 1 sezonie nic sie nie zmienił (na to on z niewinną minką "przecież gdyby było inaczej moja mama by mnie zabiła i babcia też") i mowił jak w przeciwieństwie do innych, którzy przychodzą do TV z całą plejadą przyjaciół, Jason przyjechał do studia na rowerze sam...
O jego okularach i soczewkach kontaktowych rozmawialiśmy stronę wcześniej...a reklama leciała podobno także na Polsacie z serii Zakazane reklamy...Tak przy okazji, ta dziewczyna która go obmacuje/rewiduje to piękna aktorka (widziałam ją w serialu Dzieci Diuny).

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Thu Aug 28, 2003 5:06 pm

Freju, ja za to widzialam reklamę( niestety nie pamietam jakiego produktu), w której Jason zbiera porozrzucane zakupy jakiejs dziewczynie, która rzecz jasna wywala na niego wielkie gały :wink: i chyba liczy na romantyczna przygode rodem z komedii z Meg Ryan, gdy Jason podnosi sie i z usmiechem bierze za rekę drugiego chłopaka :oops:
Byly jakies protesty związane z ta reklama i oczywiscie ja zdjeli.
Czemu na jednym z tych zdjęc jest u góry Josh Jackson z "Cieku wodnego Dawsona"?! Czyzby to było jakieś porównanie nikczemne? :wink:
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Aug 28, 2003 5:09 pm

taaa a widziałaś moje prace? nowa odsłona Michael'a którą uświadomił mi nephit... a co do tej reklamy jak ją zobaczyłam pierwszy raz to pomyślałam: "o nie tylko nie to, przecież to nie może być on... on stracił swoje "dziewictwo", pokazał się prawie nagi, a jakaś laska go obmacuje.....uuu ale to zboczone....nawet....."
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Aug 28, 2003 5:25 pm

Lizziett chcialaś powiedzieć, że Jason grał w jakieś reklamie ..................jako............................................. yyyyyyyyyyyyyyyyy....................... gey????????!!!!!!!!!!!!!!! o matkkkkkkkkoooooooooooo koooooocccccchhhhhhhaaaaaaaaannnnnnnnnaaaaaaaaa :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: . Chyba, że źle zrozumiałam, ale o ja no to przerąbane, co on gustuje w reklamach gdzie ma się rozbierać (trzeba przyznać, że wygląda wtedy zacze piście :lol: ) albo udawać faceta odmiennej orientacji seksualnej?! tylko brakuje, żeby nie wiem myślał w reklamie, że jest babka, a nie facetem! niech tylko ktoś spróbuje powiedzieć, że znalazł taką reklamę albo gorszą to..... nie dobjajcie mnie!
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Thu Aug 28, 2003 5:46 pm

Nie słyszałem o gorszych reklamach, ale właśnie zciągnąłem film Rites Of Passage, gdzie także gra geja :) Ktoś ma napisy?
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Thu Aug 28, 2003 6:05 pm

Niestety nie mam napisów ale oglądałam ten film i jest fajny, zwłaszcza z uwagi na bardzo dobrą gre aktorów. I tak , rzeczywiscie gra tam geja, podobnie jak w tej reklamie :wink: Freju, czyżbys miała jakies problemy z akceptacją "kochajacych inaczej"? :P Ja nie, ku ubolewaniu najbardziej konserwatywnej części mojej rodziny. :roll:
A co do rozbierania na ekranie...cóż, nie wydaje mi się zeby J. miał takie potrzeby :wink: ale czasami nie ma sie wyboru...chyba popatrzyliby na niego jak na świra, gdyby zaczał się krygowac "ja tego nie zdejmę bo się wstydzę" :wink:
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Aug 28, 2003 6:13 pm

{o}, Lizziette dobiliście mnie :cry: :( Jason w filmie "kochający inaczej"! :shock: Co oni się na niego tak uparli?! Przecież on nawet na geja nie wygląda!!!!!!! Kto mu dał taką rolę zaraz będę płakać łeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Thu Aug 28, 2003 6:29 pm

To żeby cię jeszcze trochę podenerwować :P
Image
A to zdjęcie, które opatrzyłaś komentarzem "ładna mina" - to też z tego filmu :D
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Aug 28, 2003 6:40 pm

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nnnnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeee
to ja się dziwiłam Alison Hannigan że się całuje z babkami, ale Jason!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
{{{{{{{{{{{{ooooooooooooooooooooo}}}}}}}}}}}}}
jak mogłeś pokazać mi takie
rzeczy ??????????????????????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oczywiście, że wiem, że ta mina to z tego filmu! Aleeeeeeeeeeeeee Jassssssssson jako
[ocenzurowano - {o}]? Jak mogłeś mi pokazywać to zdjęcie????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Thu Aug 28, 2003 7:00 pm

Ty się nie pytaj, jak mogłem, bo jak wszyscy widzą - mogłem :P
Za to ja mam pytanie, jak to z tą tolerancją?
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests