Somewhere over the rainbow [kompletne]

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Somewhere over the rainbow [kompletne]

Post by Hotaru » Wed Aug 27, 2003 7:50 pm

To wstęp do mojego opowiadania - Somewhere over the rainbow.
Niektórzy z pewnością już je czytali, jeśli dotarli na moją stronę... ale z chęcią przeczytam, co o tym sądzicie.

Somewhere over the rainbow
(spakowany plik *.doc)
Last edited by Hotaru on Wed Apr 13, 2005 5:27 pm, edited 11 times in total.
Image

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Wed Aug 27, 2003 11:46 pm

musze przyznac ze jest dobre i jak znajde czas to wpadne przeczytac do konca. jedna rzecz podoba mi sie w Twoich opowiadaniach: umiesz pokazac wiele szczegolow a nie tylko sama akcje typu: przyszedl, byl, poszedl.
Collect some stars to shine for you.

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Thu Sep 11, 2003 10:59 pm

Jeszcze nie przeczytałem (ale na pewno to zrobię), tymczasem na mózg mi się rzuciła piosenka "Somewhere over the rainbow"... Przeczesuję internet w poszukwaniu różnych jej wykonań. Mam już 11...
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Sep 13, 2003 12:03 pm

Dzieki, hmmm, zaciekawiło mnie bardzo - a na tym polega sztuka pisania, chciałoby się więcej...gdzie je znaleźć Hotaru? :P

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sun Nov 23, 2003 8:13 pm

Zamieścić ciąg dalszy? Na razie powstało 14 części i zapowiada się na następne 14.
Następnym razem poprawię wstęp i wrzucę fanart, który gdzieś tam zalega w czeluściach mojego twardego dysku.
Last edited by Hotaru on Mon Apr 26, 2004 4:40 pm, edited 2 times in total.
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sun Nov 23, 2003 11:44 pm

Hotaru no pewnie że zamieścić! Ten fick jest naprawdę świetny (nie ma wyjątków od reguły że super piszesz :wink: ) i za każdyym razem gdy gdzieś jest zamieszczany patrzę na końcówkę ostatniej części i zawsze wiedzę:
Witamy z powrotem. - szepnęła.
I nawet nie wiesz jak się wtedy czuję... Bo cały czas czekam na dalsze części a one jakoś nie nadchodzą. Więc teraz CZEKAM!
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Mon Nov 24, 2003 12:37 am

Ja bym proponował zamieszczać jednak w dziale fan-fictions, a nie na forum.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Mon Nov 24, 2003 2:18 pm

{o}, nie przyszło ci do głowy, że ja specjalnie umieściłam to na forum? Poza tym jakoś łaknienie i tematy innych ff krzywo nie patrzysz. Jakiś uraz do mnie :? :?

Nadchodzikolejna część...

cdn...
Last edited by Hotaru on Fri Mar 26, 2004 1:51 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Mon Nov 24, 2003 5:52 pm

Hotaru wrote:{o}, nie przyszło ci do głowy, że ja specjalnie umieściłam to na forum? Poza tym jakoś łaknienie i tematy innych ff krzywo nie patrzysz. Jakiś uraz do mnie :? :?
Już w wielu tematach apelowałem - z mniejszym, bądź większym skutkiem - o umieszczanie opowiadań w miejscu do tego przeznaczonym . Ale tak we wszystkich po kolei to mi się nie chce...
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Nov 24, 2003 6:05 pm

{o}, ale na forum to co innego. Można powiedzieć, że na xcomie gubią się w natłoku innych - nie, żeby to było źle, że jest ich dużo. A na forum - wiadomo, że przeczyta to pewna grupa osób. I szczerze mówiąc na forum milej się czyta...
Hotaru - piękne, ale nie dla mnie :wink: Bez Maxa? Z zagrożeniem dla Kyle'a...? Oj, nie dobrze. I co, Polarku, może jeszcze tak ich wszystkich zakręcisz, że i tak wyjdzie na twoje :P :wink: Wybaczę uśmiercenie Maxa (swoją drogą miał jednak... piękną śmierć) za cenę zostwienia w spokoju uczuciowym Kyle'a... :D
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Mon Nov 24, 2003 6:13 pm

Wiesz, Nan... to opowiadanie typu Polar, ale będzie zdecydowanie więcej o Maxie i Liz niż w jakimkolwiek innym moim ficu. To, że Max nie żyje, nie oznacza wcale, że znika ze sceny... wręcz przeciwnie.
Kyle niestety... nieco podręczę go jeszcze, bo to wynika z całej fabuły.
I co, Polarku, może jeszcze tak ich wszystkich zakręcisz, że i tak wyjdzie na twoje...
No nie wiem... z pewnością będzie dla was dużym zaskoczeniem... Długo sie zastanawiałam nad zakończeniem historii (której część jest we wstępie) i ostatecznie pozostawiłam tak, jak miało być. Ręczę, że do ostatniego słowa nie będziecie wiedzieli dokładnie, z kim będzie Liz! W treści fica oczywiście będzie dużo fragmentów dla Polarków, jak i dla Dreamersów... zresztą, sama przeczytasz!!!
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Nov 24, 2003 6:35 pm

/ponuro/ Jak mi się uda... Znając po pierwsze twoje upodobania, a następnie moje, i w dodatku jeszcze ta zapowiedź dręczenia Kyle'a - mam pewne wątpliwości co do tego :wink:
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Mon Nov 24, 2003 6:41 pm

/oblizując się/ racja.... uwielbiam dręczyc facetów... /szatański śmiech/
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Fri Mar 26, 2004 1:55 pm

Dawno nie aktualizowałam tego opowiadania. Właściwie to leży sobie spokojnie w szufladzie i czeka na przepisanie. Ostatnio przepisałam kolejne części:część siódmaczęść ósmaJak dobrze pójdzie i nie będę miała zbyt dużo zaliczeń, to do świąt przepiszę wszystko. Pozdrówka dla wszystkich polarków :)
Image

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Sun Mar 28, 2004 8:37 pm

Wreszcie przeczytałam sobie calutkie, od dechy do dechy (a własciwie od literki przez literkę, az do kropki) :D Hotaru i co ja mogę o tym napisać? Nie lubie sie powtarzać, ale chyba nie będe miała wyjścia: UWIELBIAM TWOJE OPOWIADANKA :!: wszelkiego rodzaju, ale polarki zwłaszcza. Nie wiem jak to robisz, ale genialnie wszystko ujmujesz, zabarwiasz i malujesz obrazy, że az mi dech zapiera. Niech wena wiecznie ci sprzyja! Czekam niecierpliwie na dalsze części :roll:
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Mon Apr 26, 2004 4:43 pm

Chciałam powiedzieć, iz właśnie jestem w trakcie pisania ostatniej części, tzn. postanowiłam jednak napisać epilog. Nie mam pojęcia, kiedy znajdę czas na przepisanie wszystkiego... ale jednak postanowiłam spiąć sie i skończyć dawno zalegające opo. Nawet 4 sezonu tak długo nie pisałam!_liz - twoja polarowa dusza będzie zadowolona z zakończenia. Szczęśliwego.
Image

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Mon Apr 26, 2004 8:28 pm

Zajrzałam zobaczyć ostatni wpis, a tu taka miła niespodzianka. Epilog do opowiadania, które tak mnie wzruszyło. Cieszy mnie niezmiernie, że zdecydowałas się, Hotaru, na dokończenie (zmienienie) zakończenia.

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Tue Apr 27, 2004 4:35 pm

W sobotę będzie część dziewiata - i być może, jeśli zdążę, część dziesiąta.
Image

User avatar
Dzinks
Starszy nowicjusz
Posts: 163
Joined: Fri Jan 16, 2004 1:42 pm
Location: Przemyśl
Contact:

:D

Post by Dzinks » Tue Apr 27, 2004 8:16 pm

Obiecuje , że przeczytam , zabieram się i zabieram i nie wiem kiedy mi się to w końcu uda. Początek niezły. Ty mi też coś obiecałaś Hotaru :wink:
Mon cher Tu dois attender pour le aveu ...[...]Bo kocham go całym sercem , umieram kiedy nie ma go przy mnie , moja bluzka przykleja się do mojego spoconego ciała, kiedy on mnie dotyka[...]Głowa w lodówce

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Thu Apr 29, 2004 3:29 pm

Hotaru nawet nie wiesz jak się cieszę (nie tylko ze względu na końcówkę - chociaż to zwłaszcza - ale w ogóle, że będe mogła weekendowe wieczorki poświęcić na kolejne części) :cheesy: A tak poza tym to wczoraj cały dzień (z niewiadomego powodu) nuciłam cięgle "Somewhere over the rainbow" :roll: Widzisz, twoje opowiadanka "prześladują mnie" na każdym kroku...
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests