Max Evans//\\Jason Behr #3

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Thu Feb 17, 2005 1:11 pm

Tych dwóch powyższych zdjęć nie było? A myślałam, że tu na forum już wszystko było... :wink:
Ale co by nie mówić, uśmiech to on ma! Od ucha, do ucha! :cheesy:

freja, nie wyprzesz się tego, że lubisz kolory pastelowe... :wink: To widać, słychac i czuć! :wink: Czekam na efekty pracy...
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Thu Feb 17, 2005 2:13 pm

Adka, kochana, czy Ty przypadkiem z tym uśmiechem to nie ironizujesz? :twisted: Bo jeśli tak, to czekają Cie długie męki- na tym i na tamtym świecie :twisted:
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Thu Feb 17, 2005 2:20 pm

HA! Muszę się przyznać :oops: , caroleen, masz rację... Proszę o delikatny wymiar kary... :twisted:
Ale sama przyznasz i chyba nie tylko Ty, że bardziej mu do twarzy z delikatnym, zawadiackim lub nieśmiałym uśmieszkiem, niż z takim hmm... szczerym? 8)
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Thu Feb 17, 2005 4:37 pm

niż takim szczerym od ucha do ucha ?? :twisted: caroleen jak będzie trzeba to służe pomocą ... :twisted:
:)

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Feb 17, 2005 9:21 pm

Zrobię z tego kilka prac to pierwsza z nich
Image
Image

User avatar
_issy_
Gość
Posts: 53
Joined: Tue Dec 14, 2004 2:47 pm

Post by _issy_ » Thu Feb 17, 2005 10:04 pm

freja jaką czcionką napsiałaś Jason is my hero, bo bardzo mi się spodobała... A w ogóle świetny fan art extra
gratuluje

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Feb 17, 2005 10:41 pm

dzięki:) ta czcionka to Elegant, Magea ty coś chyba masz z monitorem, no bo akurat to nie jest jasna tapeta, trudno ludziom dogodzić ty mówisz że za jasny ktoś inny powiedział, że za ciemne są moje prace... każdy ma inne ustawienia monitora i każdy monitor jest inny... no nie wiem czy inne osoby też sądzą, że to jest za jasne?
Image

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Fri Feb 18, 2005 9:39 am

Dziękuję Magea za propozycję wsparcia. Jeśli Adka jeszcze raz popełni takie faux pas poproszę Cię o pomoc w wymierzeniu sprawiedliwości :cheesy: Choć uczciwie mówiąc twarz Mr B. nie jest twarzą aktora komediowego, a raczej romantycznego amanta, wiec zamiast prezentowania "szczerego" uśmiechu niech mu lepiej mgła zasnuwa zakochane spojrzenie :twisted:

Freja, myślę, że to jest głównie kwestia zestawienia kolorów, którego używasz. Delikatne pastele, które są równocześnie bardzo żywe. Dlatego mogą sprawiać wrażenie jasnych, mało ostrych. Mnie się ten art podoba. Ale moze to rzeczywiście kwestia monitora?
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Fri Feb 18, 2005 11:12 am

Hej! Magea, też się dołączasz do delikatnych gróźb caroleen... :evil: Co jest?! Wyczuwam spisek...

Znalazłam to w pierwszym pokoiku Jasona... Warte odświeżenia :wink:
Image

"Szczery" uśmiech w pełni....Czy jeszcze jakieś pytania? :twisted:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Feb 18, 2005 12:37 pm

A ja go uwielbiam kiedy uśmiecha się tak pogodnie :D Pierwszy raz widziałam taki uśmiech w Roswell w odc. "River Dog", gdy w jeepie Michael mówi mu rozbrajająco szczerze, że Maria jest jak wibrator. :lol: ...Tam jest gama uśmiechów - od zaskoczenia, po rozbawianie i ciepłą wyrozumiałość...Tylko on potrafi tak to robić.

A teraz, dla przypomnienia coś z "Shooting Livien" - film na który przyznam się, czekam z dużo większą niecierpliwością i ciekawością niż na Grudge...Oficjalna premiera w Austin w Texasie zapowiedziana jest na 14 marca, poniżej nowe zdjęcie i link do wywiadu z reżyserem Rebeccą Cooks.

"Shoting Livien" to psychologiczny, mroczny dramat, ukazujący sylwetkę Johna Livien - muzyka z Nowego Jorku, który na skutek urazów wyniesionych z dzieciństwa stara się uporać z własną, zmieniającą się psychiką. Jako muzyk odnosi sukcesy, lecz gdy zmaga się z kryzysem tożsamości, świat rzeczywisty niebezpiecznie miesza mu się się z fikcją. Będąc u kresu szaleństwa decyduje się pójść jeszcze dalej....zaczyna zmagać się z własnymi demonami.

http://www.efilmcritic.com/feature.php?feature=1357

Image

Tu jest link na oficjalną stronę filmu http://www.shootinglivien.com/

I troszkę więcej na temat obsady http://imdb.com/title/tt0371212/combined

A swoją drogą przydałby się już jakiś zwiastun.

Acha, i jeszcze jedna ciekawostka...na tym samym festiwalu, w tym samym dniu zostanie pokazany film "Childstar" z Brendanem Fehrem, także obaj panowie zapewne się tam spotkają. :D
Last edited by Ela on Fri Feb 18, 2005 5:55 pm, edited 1 time in total.
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Fri Feb 18, 2005 5:01 pm

ADkA nie martw się będzie dobrze ... :twisted:
:)

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Fri Feb 18, 2005 10:45 pm

:wink: Już się nie boję...

"Shooting Livien" to według mnie, film stworzony dla Jasona. Cóż, on mi pasuje do ról dramatycznych, psychologicznych... O rolach komediowych, już nie wspomnę! :wink:
Tak mi się majaczy, gdzieś w główce, że Ela kiedyś wspominała, iż Jason na temat tego filmu wypowiadał się z dużym entuzjazmem oraz mówił, że praca nad tym projektem była dla niego męcząca, ale i bardzo satysfakcjonująca. :roll: I chyba był z tego filmu dumny? Hmm.. Ciekawe czy dobrze mi się kojarzy... :roll:
Z niecierpliwością czekam na jakiś mały zwiastun, pocieszeniem są chociaż zdjęcia, serwowane wcześniej... :P
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Fri Feb 18, 2005 10:51 pm

hmm ... Ciekwe czy film trafi do Polski ? i z jakim zainteresowaniem by się cieszył ?? ... ADkA dobrze Ci się kojarzy bo mi też coś takiego świta trzeba by było cofnąc si o parę stron do tyłu w tym temacie ...
:)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Feb 19, 2005 12:53 am

Adka dobrze pamiętasz, na festiwalu w Tribeca w maju ub.r. (premiera HEA ) w czasie spotkania ze swoimi fankami, Jason bardzo polecał S.L. , mówiąc, że jest bardzo zadowolony z tego filmu i że powinien się podobać. Za profesjonalizm, ogromną pracę i zaangażowanie chwaliła go także reżyser, Rebecca Cooks.
Dla każdego aktora praca przy tak złożonym, trudnym filmie to ogromna satysfakcja. W Rittes of Passage zagrał syna odrzuconego przez ojca dlatego że nie spełniał jego oczekiwań. Czasami aktorzy dobierają role do swojego typu charakteru, bojąc się całkowitych zmian. I tak jest wypadku Jasona. Mimo że gra ( w Ritters...) zbuntowanego chłopaka, jest tam odrobinę odbiciem siebie samego - zagubiony, wrażliwy, rozpaczliwie potrzebujący uczucia....W Grudge, cały on. W Roswell, oczywiście to samo. W HEA gra nadwrażliwego artystę, rola wymarzona, jak skrojona dla niego. Dlatego tak bardzo ciekawi mnie S.L. Jaki tam będzie, czy zmieni wizerunek, czy doświadczymy czegoś zupełnie innego. Tak czy tak...wszystkie postacie jakie odtwarza cechuje szczerość i prawdę powiedziawszy lubię go takiego jaki jest. :D
A czy film trafi do Polski ? Rittes of Passage mogliśmy oglądać w naszej TV, mam nadzieję, że niedługo zobaczymy HEA. Zobaczymy czy S.L będzie się podobał na festiwalu, bo dużo od tego zależy.

Jason z fankami z F4F w Tribeca

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Last edited by Ela on Sat Feb 19, 2005 10:42 pm, edited 1 time in total.
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sat Feb 19, 2005 8:14 pm

Tu jeszcze parę fotek Jasona z fankami :
Image
Image
Image
:)

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Mon Feb 21, 2005 9:41 am

Jest poniedziałek rano. Nie musze wam mówić, jak nie znoszę poniedziałków? Szczególnie, kiedy spędzam je w pracy? :cry:
Wchodzę na Forum i proszę, od razu buzia mi sie śmieje :D I to dzięki Eli ;) Wyczekiwana wiadomość nadeszła (bardzo dziękuję :cmok: ), no a poza tym... Nie wiem, gdzie to znalazłaś, ale ostatnie z dodanych przez Ciebie zdjęć Jasona z fankami nie będzie mi dawało spać po nocach....To jest TEN uśmiech, który ja u niego lubię najbardziej :hearts:
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Mon Feb 21, 2005 11:32 am

Image
to kolejna w zasadzie tamta powstała, na tym... wiecie co... mam the sims 2 i udało mi się zrobić pierwszą bluzkę ;) może tak by przenieść do simsów jakieś ubranie Jason'a (to jest już zaawansowana obsesja...)
Tu pokaz mojej pierwszej pracy, zielona bluzka (firmowa)
Przód i Tył.
Image

User avatar
age
Nowicjusz
Posts: 114
Joined: Tue Nov 02, 2004 9:21 am
Contact:

Post by age » Mon Feb 21, 2005 11:42 am

freja wrote:może tak by przenieść do simsów jakieś ubranie Jason'a (to jest już zaawansowana obsesja...)
Nie jest tak źle, kiedyś na stronie z dodatkami znalazłam jego głowę do ściągnięcia. :lol:
"Dałem ci przyjaźń, milczenie, wczoraj swoją krew. Czego chcesz dzisiaj? Nerki?!" (Alex)

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Mon Feb 21, 2005 1:00 pm

freja, kiedy Ty masz na to wszystko czas? :wink:

Że też wcześniej tego nie zauważyłam... :twisted:
Słuchajcie, pamiętacie te zachwyty fanek nad przyjemnym zapachem otaczającym osobę Mr. JB? :) Każdy szanujący się fan o tym słyszał... :wink:
To spójrzcie na 4 fotkę, zaprezentowaną przez Elę! :cheesy:
Chwila nieuwagi Jasona i ... dziewczyna, wchłania zapach... I to z jakim efektem! :haha:
Ech, ma szczęście! :wink:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Mon Feb 21, 2005 1:47 pm

ja mam teraz ferie moja droga :D ty masz rację, kurde ciekawe jakich używa? można by potem wąchać sobie ten zapach... mam pomysł zrobię tą koszulkę z Nirvaną...
Potem...
To co udało mi się zrobić...
Twarz, nawet podobna, Pamiętacie, nie ta sama klata, ale spodnie jak najbardziej :), T-shirt z Nirvaną, Inna pidżama Max'a :P.
I co?
Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests