Max Evans//\\Jason Behr #3

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Fri Dec 31, 2004 12:24 pm

Muszę się wyżalić. Zostałam dramatycznie zbesztana za histeryczny atak na ŚS. Czuję się jak maniakalna gimnazjalistka, która używa tylko siły i to w sposób chamski...Do tego jeszcze nie umiem czytać i mam problem z równowagą psychiczną. Rany, nigdy nie patrzyłąm na siebie w ten sposób. Zawsze wydawało mi się, ze jestem w miarę normalna, a tu nagle... I jak ja mam się teraz dobrze bawić w Sylwestra?? Jason, stawanie w Twojej obronie wiele mnie kosztuje.... 8) :cheesy: 8) :cheesy: 8) :cheesy:
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sat Jan 01, 2005 2:35 pm

Rzeczywiście caroleen ja o Tobie w kategorii "maniakalnej gimnaazjalistki " nie myślałam ... aż żałuje że na czas waszej wymiany zdań z cloe w komentach wysiad mi net bo wtrąciła bym swoje 3 grosze ... Ciekawe czy ta osbowośc jeszcze sie odezwie ?? .... a tak szczerze to ona strasznie mnie rozbawiła odwracając wszystkie posty "kota ogonem" :D
:)

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Sun Jan 02, 2005 1:45 pm

Cytat z najnowszego "SFX" i recenzji "The Grudge".

"She (SMG) is also lumbered with Roswell's Jason Behr who is terribly unable to act terriefied".

Czarno, oj czarno widzę to "bycie gwiazdą" :roll:
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sun Jan 02, 2005 3:31 pm

O co chodzi tym pismakom Aniu, o to że Jason przytłoczył SMG swoją łagodnością ? :lol: Czy o to, że nie zamienił się w Grudge w jakieś straszliwe monstrum, gotowe pożreć swoją ukochaną...w jego przypadku brakuje mi takiej wyobraźni.

Image

Przy okazji życzę wszystkim jak najlepszych dni w Nowym Roku. :cmok: Image
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Sun Jan 02, 2005 3:41 pm

"Terrified" znaczy "przerażony" a nie "przerażający" :wink: . "SFX" to nie pismak tylko jedno z bardziej prestiżowych bryt. czasopism o fantasy, sf i horrorach, a chodzi im o to że Jason nie potrafi wykrzesać z siebie czegoś tak elementarnego jak uczucie strachu :roll: :wink:
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Sun Jan 02, 2005 4:58 pm

Lizziett, i ty w takim miejscu powtarzasz takie herezje? :twisted: :wink:
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sun Jan 02, 2005 5:13 pm

:lol: :lol: No tak, ta moja ignorancja i ślepa wiara w możliwości Jasona. Cholera, muszę obejrzeć Grudge żeby wyrobić sobie zdanie na temat na temat umiejętności wyrażania przez niego strachu. :wink: Co prawda ściągnęłam jakąś kopię ale była sama w sobie przerażająca - jakość, niezgrany dźwięk i w dodatku w wersji francuskiej. :roll:
Image

LIZunia

Post by LIZunia » Sun Jan 02, 2005 9:25 pm

Elu,a skąd ściągnęłaś ten fimik ? Bo wiesz ja bym chciała zobaczyć chociaż fragment z The Grudge....No chyba że może wiesz gdzie ściągnąć lepszą wersję ,skoro mówiłaś ,że tamta jest tragiczna.... :lol:

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sun Jan 02, 2005 9:54 pm

LIZunia ... mozesz sobie sciągnąć The Grudge wystarczy odpowiedni program do ściągania np. eMule li kazza ... czy jakoś tak ..
:)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sun Jan 02, 2005 9:58 pm

"Grudge" ściągnęłam z programu LimeWire, podobnie jak mojego ukochanego "Aleksandra", i poszło nadspodziewanie szybko. :D
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Mon Jan 03, 2005 9:18 am

Ostatnio zrobiłam takie avatarki...
ImageImage
Może chciałbym ktoś zagłosować na jeden z nich w challengu to podam namiary...
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Mon Jan 03, 2005 1:19 pm

Sure freja :)
Elu, a skąd masz ten program? Z tego, co się orientuję to jest on płatny :roll:
I byłabym zapomniała. Ściągnęłam niewielki fragment TG. Obraz czysty, jak perełka i w dodatku trafiłam na 1:16 min. z Jasonem. Nic tylko Jason na ekranie. Cieszyłam się, jak dziceko :) Jupi! Ekhem... No już dosyć :) Podziękowania należą się Misiowi :cmok: :uklon:

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Mon Jan 03, 2005 3:45 pm

No tak, kilka dni bawienia się w górach i proszę ominęła mnie dyskusja na temat ŚS (caroleen, wyszłaś już z "gimnazjalnego" szoku? :wink: ), urodzinki Jasona i jeszcze to, że Jason nie potrafi zagrać przerażonego chłopaka?! :? Ciekawe...
To muszę poczekać do 21 stycznia, a potem ocenię 8)
Chociaż jest takie prawdopodobieństwo, że mój obiektywizm w tej materii będzie troszku uśpiony... :wink:

freja, to jak zagłosować? :D

I najważniejsze :cheesy: POMYŚLNOŚCI W NOWYM ROKU!! :mrgreen:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Jan 03, 2005 5:10 pm

A ja donoszę... zaopatrzyłam się w WiK z czysto egoistycznych pobudek (nie tylko chodziło o Jasona). Cała gazetka jest szalenie interesująca, ale o Grundge wcale się nie rozpisują. Tu jakaś wzmianka, tu krótki opis, dowiedziałam się, że 15.01 jest maraton filmowy - Efekt Motyla, nasza Klątwa oraz Monster. Poszłabym ze względu na te dwa pierwsze, trzeci mi się nie podoba, ale impreza zaczyna się o 23 i wątpię w pozwolenie. Szałów żadnych nie ma, interesujących nas zdjęć również... Skanować i umieszczać?
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Mon Jan 03, 2005 5:34 pm

Skanuj i umieszczaj :) Please. A zdjęcia Jasona są? Bo, jak nie to ślemy petycję. A co! Idziemy za ciosem ŚS ;)

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Jan 03, 2005 6:21 pm

Nie ma...nic nie ma. Spodziewałam się, że będzie tego więcej, a tu bzik. Umieszczam miniaturki, które powinny się otwierać po kliknięciu (mój skaner-staruszek robił co mógł, żeby tekst był czytelny - i w rezultacie są wielkie kobyły). Z okładką dałam sobie spokój, bo tylko zaśmiecają ją napisy.

Image

Image
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Mon Jan 03, 2005 8:04 pm

15 stycze to jaki dzień tygodnia a nóż się wyborę z koleżanką... i z jej tatą, tylko jest problem dziś obejrzałam Efekt motyla swoją drogą zaj****ty film i najlepsze w nim to, że ma więcej niż jedno zakończenie! koleżanka ma 2 plotka zza oceanu głosi że 8... ale no nic może się uda namówić tylko jaki to dzień tygodnia bo nie mam kalendarza, jeśli to jest weekend to byłoby fajnie, czy jest jakieś ograniczenie wiekowe?
http://tere-art.com/creative/challenges ... lenge.html
żeby zagłosowac włazisz tu wybierasz jeśli chcesz jeden z moich (ewentualnie 2) i resztę w sumie tego pięć no i tam przesyłasz...
z góry dzięki wszystkim! :)
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Jan 04, 2005 6:58 pm

Olka pytałas o program LimeWire. Dopiero dzisiaj odpisuję, bo najpierw musiałam sie dowiedzieć skąd ja go mam. :wink:
Sa dwie wersje tego programu, płatna i darmowa. Podaję adres do tej drugiej.
http://www.limewire.com/english/content/download.shtml

Teraz Ty powiedz skąd ściągnęłaś kryształowo piękne Grudge :mrgreen:

Freja podaj numery na które głosować, Twój podpis na artach jest tak malutki że trudno dojrzeć. Głosowałam tylko na nr 32 :D

Czy wy też macie problemy z wejściem na F4F do pokoiku Jasona ?
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Tue Jan 04, 2005 8:36 pm

moje to 32 i 33 taki limit... będę zadowolona jak nawet na jeden ktoś zagłosuje... matko jeszcze 18 dni i TG w kinach!!!!!!! ciekawe jak mu się powiedzie w Polsce...

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Wed Jan 05, 2005 11:29 am

freja wrote: matko jeszcze 18 dni i TG w kinach!!!!!!! ciekawe jak mu się powiedzie w Polsce...
No cóż, jakoś nie mam złudzeń co do bicia rekordów oglądalności przez ten film. 8)
Sama przecież pójdę tylko by zobaczyć na dużym ekranie pana B. :wink:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests