Max Evans//\\Jason Behr #3

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Wed Nov 10, 2004 11:36 am

:lol: :lol: o rany, to Jason czy Johny Deep? :lol:
Tak szczerze to nie podobają mi się te nowe zdjęcia. A właściwie to nie podoba mi się ten...znudzony wyraz twarzy. Wiem, że pewnie taką pozę kazali mu przybrać do sesji ale...gdzie ten nieśmiały uśmiech i ciepłe spojrzenie? Ech Jason...
A te na f4f to jak zawsze o jednym :roll: :wink: coraz bardziej to smutne.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Nov 10, 2004 12:24 pm

O! :shock: A to się zdziwiłam. Nigdy w życiu nie widziałam Jasona w takim wdzianku i uczesaniu. To co prawda nie jest to, co tygryski mi podobne lubią najbardziej, ale Jason nadal wygląda dobrze! A to mu się chwali, bo nie każdemu i nie we wszystkim jest dobrze. Tak się zastanawiam... może jakieś pekaesy w przyszłości na próbę 8) A wracając do oczu... piękny znak rozpoznawczy. Gdyby nie one, zastanawiałabym się, kto jest na tym ostatnim zdjątku :) Elu... te fotki... a co ja będę mówić. Po prostu dzięki :!: :D

LIZunia

Post by LIZunia » Wed Nov 10, 2004 2:36 pm

to ostatnie zdjecie mi sie nie podoba...jakos tam tak dziwacznie wyszedł...fakt,jest piekny,ale...wyglada jak jakiś mafioso ;)
a co do tego trzeciego od dołu to wyszedł na nim BOSKO!! :oops: :cheesy: :oops: nie wiem dlaczego ale ostatnio bardzo podobają mi się chlopcy z takimi jak ma Jason lub krótszymi włosami :oops: Ciekawe kogo to sprawka ;D ???

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Wed Nov 10, 2004 4:03 pm

O MÓJ BOŻE!!!! Tylko tyle powiem na temat 3 zdjęcia....Chwilowo odebrało mi mowę z zachwytu.... :shock:
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Wed Nov 10, 2004 4:59 pm

Caroleen - właściwa reakcja!!! Zamurowało mnie na jego widok... po prostu cudo!!!
Lizziett, mam nadzoeję, że pisząc "znudzony" nie miałaś na myśli trzeciego zdjęcia - bo on tam absolutnie nie jest znudzony! Ma ten charakterek... z czymś mi się kojarzy, ale nie wiem z czym. Można by go teraz umieścić w filmie lat, bo ja wiem, dwudziestych. Dać mu te szerokie, oksfordzkie spodnie i mamy bohatera filmu szpiegowskiego/gangsterskiego który zszedł nam z ekranu...
Ludzie tymczasem nie próżnują. Tematycznie :arrow: tapetka.
Skarby świata...

A, Lizziett - nawiasem mówiąc, kiedyś na komnacie usiłowałam ich porównać, tzn. Deepa i JB :wink: - co taki gorzki ten twój podpis, co?

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Nov 12, 2004 2:07 am

Troszkę luzu mam,
więc myszką poklikam...
Wybaczcie, to ten wpływ dzisiejszego wierszowania pewnego admina ;) Ale faktem jest, że poklikałam i choć może przytoczone poniżej wiadomości to nie żadne nowości (hmmm... :haha: ) i tak myślę, że co najmniej warto o nich przypomnieć... (wyszperane na FilmWebie)

Jason Behr
- W szkole Richfield High School został przez swoją klasę wybranym - dosłownie - jako "Najbardziej Przeznaczony Sławie".
- Ukończył szkołę Richfield High School (rocznik '92).
- Wystąpił w 75 reklamach zanim dostał rolę w filmie.
- Ma 183 cm wzrostu.
- Jason jest właścicielem nakrapianego dalmatyńczyka Joplin'a.
- Pierwszym filmem jaki obejrzał w kinie były "Gwiezdne wojny".
- Do ulubionych rzeczy Jasona należą:
> ulubiony sport: koszykówka
> ulubiony film: "The Godfather"
> ulubiona książka: "Where the Wild Things Are" Maurice'a Sendak'a
> ulubiony zespół: "The Dave Matthews Band"
> ulubiona kreskówka: Tom i Jerry
> ulubiony aktor: Paul Newman
-Uwielbia Cocoa Pebbles oraz kreskówki z robotami.
- był nominowany do nagrody Saturna - najlepszy aktor w serialu lub filmie telewizyjnym (za Roswell :) )
- prawdziwe nazwisko: Jason Nathaniel Behr
- adres: c/o WMA 151 El Camino Dr. Beverly Hills, CA. 90212 (hmm... :!: :D )
- o Kronikach portowych: Kevin Spacey w ramach przygotowań do roli Quoyle'a , przytył ok. 12 kg. Zaś Jason Behr (odtwarzający Dennis'a Buggit'a) - przytył ponad 7 kg.

I na koniec coś miłego dla oczków :D
Image

A to było? :roll:
Image
Image
Tutaj o wiele większe to powyższe zdjęcie.

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Nov 12, 2004 11:30 am

Widzę Oluś, że ta pora dnia to natchnienie dla Ciebie. Typ sowy, co ? :lol:
Szkoda, że tak dawno nie przeprowadzono z Jasonem wywiadu takiego "od serca" - chociaż wiemy że unika tego jak ognia. Jest tam trochę informacji, które nie są aktualne ...dotyczących np. pieska, czy jak na mój gust, wzrotu - jest pewnie o trzy centymetry niższy. I pewnie powiedziałby trochę mniej o ulubionych kreskówkach a więcej ciekawostek z roli w kolejnych filmach...
Wielka szkoda, że nie dostał nagrody za Roswell za którą był nominowany - nie wiem kto mu ją zgarnął ale jemu należała się jak najbardziej zasłużenie. Imponuje mi także swoim autentycznym zamiłowaniem do sportu które bierze sie jeszcze z czasów szkoły średniej gdzie założył i prowadził jakąś drużynę sportową. Dzięki Olka za wiadomości..nigdy ich nie za dużo i świetny art (te kolory) - nie zdążyłam sama go wkleić. Za to uraczę Was jeszcze raz fotką która tak się podoba (Nanuś mnie bardziej kojarzy się tutaj z rolą J. Bonda) :wink:

Sceptycyzm Lizziett co do jego uduchowionych oczu, akurat tutaj jest troszkę nieuzasadniony :mrgreen: Aniu, przecież w jego lekko ściągniętych oczach oprócz uśmiechu wyziera właśnie ciepło, tylko takie może bardziej gorzkie dojrzałe. 8)

Image
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Nov 12, 2004 4:14 pm

Pora, jak najbardziej odpowiednia: brata nie ma, rodzice śpią... nic tylko buszować w internecie :D
Mnie również brakuje porządnego wywiadu z Jasonem :( Chociaż taki w miarę przeprowadzono z nim ostatnio chyba na Hollywod.com... albo to TeenMagazine.com było :roll: Wspominałam o tym w którymś poście :) A z jego psami, to już sama nie wiem. Chyba tylko tyle, że ma dwa i jeden jest brązowy :)
Na koniec piękna tapetka z Fan Forum. Kliknijcie na tą małą, żeby otworzyć dużą :D
Image
i jeszcze one more :) (duża wersja na tej samej zasadzie)
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Nov 13, 2004 11:30 am

Broń go Panie Boże przed Bondem - wyskakiwanie z samolotu ze spadochronem na plecach, składanie w powietrzu karabinu i rozstrzeliwanie wszelkiego czegoś, co porusza się w dole. I do tego jakąś... jakąś... flądrę mu wsadzić do łóżka - :x Już nawet to z gumową Godzillą jest lepsze...
W dalszym ciągu nie wiem, kogo mi przypomina. Okropnie uciążliwe uczucie.
I kolejny fanarcik - tym razem babylisou. Jak widać wiadome zdjęcvie robi furorę i porusza wyobraźnie.
Image

PS: Te kreski na obrazku - niby szyfr, mapa czy licho tam wie co, mnie kojarzą się z DNA... Takim rozkręconym :? Ale jak widać wielu osobom zdjęcia pana JB (o żesz, nawet inicjały ma te same...) kojarzą się mniej więcej podobnie :wink:

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Nov 13, 2004 12:03 pm

To prawda, to zdjęcie od kilku dni budzi emocje na f4f i to jakie...porównują go do Europejczyka (ach, te amerykańskie kompleksy :lol: ), któraś nawet stwierdziła, że ma taki wyraz oczu jakby miał pewność, że może mieć każdą kobietę na świecie... ma w sobie coś tajemniczego a przy tym bliskiego i znajomego. No i ten niemal niebieski kolor oczu...hmm. Fakt, przyciąga... :D
Nanuś a jak mówiłam o Bondzie miałam na myśli jego elegancję, ciepło i nienaganne maniery, mniej pościgi i mordobicie :cheesy:

I jeszcze jedno, dziewczyny widziałyście ile wyświetleń, postów, ogólnie zainteresowania ma nasz przystojniaczek na forum?: :onfire: I to trzeci temat Jasona Behra. :!: Popularnością nikt go nie przebije, i nie kryję jak bardzo mnie to cieszy. :mrgreen:
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Nov 13, 2004 12:30 pm

No ba a kto ma mieć najwięcej wyświetleń jak nie JB? 8) Nie ma drugiego tak uroczego, przystojnego, zniewalającego, tajemniczego... Yyy się rozpędziłam :lol: ...faceta :cheesy:
A zdjęcia fakt urocze jak je zobaczyłąm pierwszy raz mało co z krzesłą z wrażenia nie spadłam :lol:

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Nov 13, 2004 12:37 pm

:wow: A dlaczego ja nie widziałam tego arcika? Taki ładny... kojarzy mi się z mapą geodezyjną tylko to 'translated' mi nie pasuje. :mrgreen: Może był w temacie z TG, bo tam odkąd przeczytałam o jednym niefortunnym spoilerze już nie wchodzę :( Za to wchodzę do pokoju D-War również na Media BLVd, gdzie pojawiła się nowa informacja dotycząca tego filmu:

SARAH, a beautiful young woman, possesses the power to transform the legendary giant serpent, the Imoogi, into an almighty dragon who can only ascend into heaven with Sarah's ultimate sacrifice. But the forces of darkness, marshalled by the GENERAL, are out to claim Sarah as their own, and only ETHAN, her reincarnated lover, and his aged mentor JACK, stand in their way...

Elu, powiedz mi, jak to się dzieje, że ja również wczoraj (albo 2 dni temu) pomyślałam o tym samym, że pokoik pęka w szwach! A to już trzeci. Nawet prosiłam {o} by utworzył kolejny, ale miał kilka obiekcji... Kiedy on ich nie ma? ;) No, ale zmiany na forum nadchodzą dużymi krokami i wtedy się wszystko poukłada :D

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Sat Nov 13, 2004 1:07 pm

AAAA :shock: zbrodnia! Czułam że nadejdzie dzień w którym wpakują mu niebieskie kontakty :wink:
Hm...i was to naprawdę nie razi? Kiedy opisuje się go jakby był...dorodnym kawałkiem mięsa na półce w masarni? :roll:
Wielka szkoda, że nie dostał nagrody za Roswell za którą był nominowany - nie wiem kto mu ją zgarnął ale jemu należała się jak najbardziej zasłużenie.
Był do niej nominowany dwa razy- po 1 i 2 sezonie. Za pierwszym razem "zgarnął" mu ją David Boreanaz czyli serialowy wampir Angel, całkiem słusznie i raczej trudno z tym dyskutować, kto zgarnął za drugim razem, nie wiem, ale podejrzewam że również wyżej wymieniony.
Właściwie to należała mu się ta nagroda za 1 sezon, ale był wtedy taki młodziutki- no i w konkurencji z panem Boreanazem- że nie miał pewnie żadnych szans.
Pewnie spodoba wam się ten fanart.

Image
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Nov 13, 2004 2:24 pm

Traktują go jak kawałek mięsa, Aniu ? :shock: Mam nadzieję, że u nas nic podobnego się nie zdarzyło. Zresztą on sam nigdy nie dawał ku temu powodów. Nie prezentuje się nigdzie półnagi...nawet te pamiętne zdjęcia na plaży w krótkich spodenkach sprzed kilku lat, są jakieś takie dziecinne, niewinne i prezentuje się tam naturalnie, troszkę jakby był tym zażenowany. Nie ma w nim nic wyzywającego jak np. w ostatnich fotkach Katherine z magazynu FHM. Pewnie że fanki na f4f mogłyby sobie podarować okrzyki w stylu "...Jason, chcę mieć z tobą dziecko..." czy "jaki on jest wspaniale zbudowany poniżej paska od spodni" :roll: ale tak jak poziom intelektualny jest różny tak poziom westchnień jest też rózny. Zresztą moderatorka stara się nad tym czuwać. Wiekszość docenia to co on robi, śledzi jego karierę artystyczną, traktują go jak kogoś bliskiego, są niemal dumne z niego. I tę sympatię, jak sądzę nie wzbudził w nich tylko urodą czy pięknie zbudowaną sylwetką....Te inne walory przeważają. :D
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Sat Nov 13, 2004 7:01 pm

Witam wszystkie panie Dreamerki... :cheesy: Przepraszam, że się wtrącę, ale bynajmniej nie zamierzam zbeszcześcić tego uświęconego miejsca :wink:

Byłam wczoraj na Bridget Jones 2, ale nie to jest teraz ważne. Oczywiście przed filmem wyświetlano reklamy, co też jest mało ważne(Żywiec też nie jest ważny jakby co 8) )...WAŻNE JESt NATOMIAST TO, JAKA PEREŁKA BYŁA WŚRÓD REKLAM...''THE GRUDGE'' !!!!!!!!!!!!!!
Jakżem to zobaczyła, to po prostu zapomniałam już na jaki film czekam, i chcialam tylko żeby trailer ten trwał i trwał ! :mrgreen: Wprawdzie Jasona nie ujrzałam, ale cały czas widziałam go w mojej glowie. W rezultacie zaczęłam szarpać za rękaw moją koleżankę, dodając z zapałem :''To w tym filmie gra Jason Behr !''. Moja znajoma oczywiście nie wiedziala o co mi chodzi :lol: , a jakaś pani aż zaczęła mnie uciszać.
Patrzecie co Roswell , wróć-Jason, robi z człowieka ! Tak czy siak, ostatnio sama widzę swoje przeobrażenia i przyznam wam się, że mam coraz więcej afektu dla pana Behra 8)

A ''The Grudge'' nie moge się doczekać. Poza tym zdziwiłam się, bo nie myślałam, że to powtórka z ''The Ring'' :shock: I to japońskiego. Nie chcę was straszyć, ale ja po tym tydzień nie spałam...Myślę tylko, że widok Jasona złagodzi moje cierpienia :D
całusy dla wszystkich !
Last edited by Hotori on Sat Nov 13, 2004 7:03 pm, edited 1 time in total.
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Nov 13, 2004 7:23 pm

Witaj Hotori :cmok: Nawet nie wiesz jak Twoja obecność zawsze raduje moje serduszko. Hmmm... jedna z najstarszych uczestniczek forum, tfu - jeszcze nie było wtedy forum tylko strona roswell.xcom gdy ciągnęłyśmy niekończące sie dysputy nad wyższością świąt Bożego Natodzenia nad świętami Wielkiej Nocy czyli kto w tym sporze miał rację Michael czy Max, pamiętasz ? :lol: Wodziłysmy się niemal za czuby lubiąc się przy tym i tęskniąc za Tobą jak znikałaś na bardzo długo i martwiąc się gdy miałaś kłopoty. A jednak wracasz i zawsze sprawiasz mi tym radość. :D
Dzięki za wiadomości o Grudge - odezwała się w Tobie prawdziwa roswelliańska dusza - miejmy nadzieję że w ciągu kilku miesięcy będziemy mogli obejrzeć go na dużym ekranie.
Ściskam Cię mocno :P
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Sat Nov 13, 2004 7:38 pm

Ba, Eluś, jakże mogłabym zapomnieć ?! :hearts: To naprawdę było tak dawno ?! Takie stare jesteśmy ? :wink:
Bądz co bądz, na forum wrócilam już jakiś czas temu , ale zaległości zawsze się za tobą ciągną. W każdym razie zaniedbalam ten pokoik. A że znalazłam temat, to czemu miałabym nie skrobnąć, co ? :D

A tak na marginesie...wiecie co mi się marzy ? Żeby kiedyś ujrzeć naszych roswelliańskich aktorów , dzierżących w dłoniach statuetki Oskarów... :P Jason i Bren pod krawatem ech/ech/...
ściskam :serce:
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sun Nov 14, 2004 9:40 pm

Takie coś postanowiłam zrobić. Jestem jego fanką, to w końcu choć jedną muszę "namazać" Image
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Mon Nov 15, 2004 12:30 pm

No proszę, ile tu nowości... :cheesy:
Ile tapetek, ładniutkie! Freja, lubisz żółty kolorek?
Zapowiedzi TG? Musze iść na Bridget!! I wilk syty i owca cała, tylko nie mogę się spóźnić na zapowiedzi, moje roswellowskie serduszko będzie szczęśliwe! Ech...

A wogóle to zdjęcie Jasona, te ostatnie, tajemnicze :wink: , przywodzi mi na myśl film "Wywiad z wampirem"... Jason mógłby tam z powodzeniem zastąpić Brada Pitta... No, może Banderasa :roll: ? Tak mi się skojarzyło. :oops: :wink:
O Bondzie, już nie wspomnę bo kiedyś już o tym pisałam... :wink:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Mon Nov 15, 2004 5:51 pm

Niee w zasadzie żółty tak mi się tu podpasował, miało być tak naprawde zielone... :lol:
Trailer w kinach :shock: nie musisz iść na Bridget, żeby zobaczyć trailer, ponieważ zwiastuny są wybrane losowo. Wiem, bo na jednym filmie pokazała się 3 razy reklama tego samego filmu, to zalezy chyba od tego ile kasy przeznaczono na reklamę... i mogę sie założyć że na końcu było napisane wkrótce w kinach...
Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests