Shiri Appleby

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Sun May 16, 2004 7:04 pm


User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Mon May 17, 2004 12:21 am

Na urodziny chyba sobie zażyczę, jakiś porządny program do obróbki zdjęć, bo w Corelu już nic nowego nie wymyślę. Aż mnie skręca z zazdrości, gdy widzę te wszystkie cudeńka!!! :evil:

Pedros
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sun Jul 13, 2003 12:31 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Pedros » Mon May 17, 2004 10:34 pm

lizzy_maxia jesteś ZŁOTEM!!! mówił już ci to ktoś??? wszystkie boskie, a ta z dedykacją to cudo... wielkie dzięki
Aż wstyd, że to dopiero dziś zobaczyłem, ale co tam, wyszło lepiej, bo jako prezent :)) jeszcze raz wielkie dzięx
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Mon May 17, 2004 10:49 pm

Pedros, nie, nikt mi jeszcze tego nie mówił, jesteś pierwszy :D Cieszę się, że Ci się podobają. Moim zdaniem to jedne z najlepszych tapet jakie kiedykolwiek zrobiono z Shiri. Świetnie dobrane zdjęcia, a wykonanie - perfekcyjne.

Właśnie, a propo's prezentu..O mało co bym zapomniała ---> http://roswell.xcom.pl/forum/viewtopic. ... 2114#52114 :)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Mon May 17, 2004 11:01 pm

wiem, że nic nie wiem :cry: o 99% tematów i pokoi na forum. nie wiedziałam o "Urodzinach". Aż mnie ściska na samą myśl, że nie mam na to wszystko czasu, a przecież nasze forum to kopalnia wiedzy, z której uszczknęłam jedynie ziarenko soli, podczas gdy głębiej znajdują się same diamenciki i to już oszlifowane przez pozostałych forumowiczów. Boże dopomóż bym jakoś przetrwała do lipca. a potem? O MATKO :!: :hearts: :!: trzy miesiące wolności i nic nie robienia (czytaj: całkowitemu oddania się roswell i japonii :cheesy: ) chyba się nie doczekam :onfire:

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Tue May 18, 2004 10:20 am

A to tapetka, którą od kilku dni mam na pulpicie. Niewiarygodne, bo podoba się nawet mojej siostrze, która zawsze ma coś przeciwko, jeśli wstawię jakąś roswelliańską tapetę. Przy tej natomiast stwierdziła, że podobają się jej te pastelowe kolory :wink: Mnie samej już się trochę ten obrazek znudził i chętnie bym zmieniła na coś innego, ale cóż - trudno dogodzić nam obu, a wolę już to niż tapetę z Chobits :lol: (nie żebym miała coś przeciwko mandze, wręcz przeciwnie, ale nie na pulpicie, błagam!), więc na razie pozostanę przy "Shiri - Pure Sunrise" :P

http://img28.photobucket.com/albums/v84 ... unrise.jpg

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Tue May 18, 2004 12:45 pm

Ja tylko na chwilkę
Image
Image
Originally posted by Fehrly Brendan
Ładniusie te arciki i tapetki Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Tue May 18, 2004 2:01 pm

To jeszcze ja...posted by Fehrly Brendan :wink:
Image
Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Tue May 18, 2004 7:37 pm

Ten koles koło Shiri znajomo wyglada. Ale i tak nie wiem kto to... Shiri jakos dziwnie wyglada z tym pejzem... jakos tak :/ dziwnie.

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue May 18, 2004 8:24 pm

Przepraszam bardzo, co to jest to duże obok niej... :shock: ? Nie mówcie mi, że to nasz Luki albo Pedros :wink:
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Tue May 18, 2004 8:26 pm

brendanferhfan wrote:Ten koles koło Shiri znajomo wyglada. Ale i tak nie wiem kto to...
dokładnie jakiś znajomy gościu jest...
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Tue May 18, 2004 8:46 pm

Ach więc to jest słynny narzeczony Shiri :roll: dwuosobowe kółko różańcowe Shiri z RF uznało ich za "cudowną parę"...."dwójkę pięknych ludzi" a któraś z nich wspomniała, że chłopak Shiri jest przystojniejszy niż Jason..więc jak zobaczyłam "to duże obok niej" :wink: to mnie lekko przygięło...faktycznie...przystojniaczek 8) ...jeśli ktoś preferuje mężczyzn z epoki kamienia łupanego :wink:

A tak poza tym, to czy ktoś mi wytłumaczy, o czym jest film "Skin horse"? Bo przyznam że troche mnie zaintrygowało....podobno ma być pokazany na MFF w Toronto, chodzą słuchy że film Jasona "Shooting Livien" też może się tam pojawić...może się spotkają 8)
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue May 18, 2004 9:09 pm

Taa, a wtedy dwuosobowe kółko różańcowe pod wezwaniem Shiri uzna, że w końcu temu Jasonowi wpadło nieco oleju do głowy i że przy blasku Shiri wygląda nawet znośnie...
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Tue May 18, 2004 11:28 pm

:wink: Podobno Shiri i Jason mają komentować epizody "TEOTW" i "Departure" na DVD z wydaniem drugiego sezonu. Kółko różańcowe ma nadzieję że hokeista Shiri będzie tam z nimi "żeby Jason mógł poczuć sie tak samo jak musiała czuć się Shiri patrząc na niego i KH" :roll:
Nie wiem, ale ci ludzie naprawde święcie wierzą, że on złamał jej serce, porzucając niecnie dla Heigl :shock: i dotąd nie mogą mu tego darować. Niektórzy to mają problemy 8)
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Wed May 19, 2004 12:01 am

Oj ludzie, ludzie. Nie ważne czy Jason czy Steve czy nawet Tomek (bez urazy dla Tomków). Popatrzcie na wszystkie zdjęcia z tej premiery i zobaczcie jaka Ona jest szczęśliwa. To chyba najważniejsze.

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed May 19, 2004 12:30 am

misiopuchatku, lizzy_maxia - te fotki są z Photobucket.com. Jak tam wogóle przeglądać te katalogi? Bo już mnie roznosi!!! :evil: Chyba jakaś ograniczona ujestem :scep:

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Wed May 19, 2004 9:04 am

Olka wrote:Jak tam wogóle przeglądać te katalogi? Bo już mnie roznosi!!!
:lol: Pojęcia nie mam, dopiero się tam zarejestrowałam, a linki do tych zdjęć powyżej wzięłam z f4f.

A co powiecie o fryzurce Shiri? Na szczęście ponownie zapuściła włosy :D

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Wed May 19, 2004 10:49 am

Olka wrote:Jak tam wogóle przeglądać te katalogi? Bo już mnie roznosi!!!
No właśnie z tym jest problem Image Powiem nawet, że jest duży problem.
Istnieje tam wyszukiwanie TYLKO na podstawie nazwy albumu i to na dodatek bez możliwości przybliżenia nazwy (* itp). Czyli po prostu musisz wpisać dokładną nazwę albumu. No i na koniec większość albumów jest zabezpieczona hasłem, więc tak na dobrą sprawę znalezienie tam czegoś graniczy z cudem Image Pozostaje szperanie po forum i testowanie "metody liczbowej" Image
Na koniec małe pocieszenie Image
Dawno, dawno temu za siedmioma górami...ehm..chyba nie ta bajka Image
Swego czasu na sieci krążyły pogłoski jakoby Shiri i Steve byli zaręczeni.
Ale powiększając zdjęcia z premiery Saved wychodzi na to, że jednak nie są, bo Shiri nie ma żadnego pierścionka.
Image
No chłopcy jeszcze mamy szansę Image
Lizzy, Shiri ma teraz śliczne włoski. Zwłaszcza ten kosmyk na lewym policzku mnie kręci Image

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Wed May 19, 2004 8:23 pm

Originally resized byRebelle
Image
Image

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Sat May 22, 2004 9:02 pm

Szperałam trochę po stronkach i znalazłam parę zdjęć Shiri, mam nadzieję, że ich jeszcze nie było:

Tu z magazymy Maxim

Image

Te są niestety małe, pochodzą z filmu "The Thirteenth Floor"
Image
Image

Image
Image
Image

Teraz zdjątka z Seventeen Magazine
Image
Image
Image

A tu zdjęcia z filmu "Perfect Family", jeszcze z młodszych lat
Image
Image

Image

Deal Of A Lifetime - następne zdjęcia :D
Image
Image
Image ale ten gość ma minkę :P
Image
Image
Image

Image nie tylko w Roswell, grała kelnerkę, w Beverly Hills też :D

Na razie to koniec :D
Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests