Polar Dream

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Polar Dream

Post by _liz » Thu Jan 08, 2004 7:45 pm

Już w postach do Konszachtów zdradziłam, że szykuję coś polarkowego. I tak oto nastapiła ta długo oczekiwana chwila. Dzisiaj zamieszczam pierwszą częśc opowiadanka "Polar Dream". Tymrazem tak szybko sięnie skończy, bo fan liczy już sobie około jedenastu części i to jeszcze nie koniec... ale mam nadzieję, ze was nie zanudzą. Fani polarków na pewno tu na troszkę zagoszczą, a inni w zlaeżności od swojej chęci. Koniec gadania, poczatek pisania. 8)


http://www.roswell.xcom.pl/?cat=fan-fic ... id=483&p=1
Last edited by _liz on Fri May 07, 2004 3:53 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Issy
Starszy nowicjusz
Posts: 192
Joined: Thu Nov 13, 2003 4:58 pm

Post by Issy » Thu Jan 08, 2004 8:07 pm

Aaa! Wreszcie! :twisted: Powiem ci jedno: jesteś jak dżin z lampy! Co sobie zazyczymy to od razu spełniasz. no nie od razu, ale w krótkim czasie. Całuski ci za to. Polarek - to co tygryski lubią najbardziej, albo przynajmniej to co ja lubię najbardziej. :roll: Pierwsza częśc świetna. Podoba mi się zwłaszcza przedstawienie pogoni Michaela za jedzeniem - wiecznie głodny kosmita :cheesy: No i ten jego problem - kim jest ta brunetka? My to wiemy i czekamy na dalej...
Image

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Fri Jan 09, 2004 9:17 am

Nareszcie, nie mogę przeczytać teraz, ale jak tylko wpadnę do domu nic mnie nie powstrzyma. Uwielbiam opowiadania polarkowe więc sprawiłaś mi wielką radość tym tekstem. Dzięki.

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Fri Jan 09, 2004 1:53 pm

Super. Chwila wytchnienia od tematu związki metodologii z analizą stretegiczną, finansową, i tym podobne mądrości... :roll: , a tu coś niecoś polarkowego. Wiecznie głodny kosmita, uwielbienie Maxa dla Liz i wizje kosmosu... Super :))) Kiedy ciąg dalszy?
Image

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Fri Jan 09, 2004 4:36 pm

Przeczytałam i zasadnicze pytanie kiedy ciąg dalszy? Fragment z szukaniem jedzenia boski.

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Fri Jan 09, 2004 4:44 pm

A teraz wiecznie głodny Michael przechodzi do czynnego ataku, czyli kolejny etap w zdobywaniu jedzenia...

http://www.roswell.xcom.pl/?cat=fan-fic ... id=483&p=2
Last edited by _liz on Fri May 07, 2004 3:54 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Fri Jan 09, 2004 4:52 pm

Ale z Ciebie błyskawica. Ja zadaję pytanie o ciąg dalszy licząc, że będzie może za kilka dni, atu taka niespodzianka. Dobrze że się nie wylogowałam. Ale przeczytać będę mogła dopiero w domu. Ale już teraz zadam pytanie kiedy następny odcinek? Również tak błyskawicznie? Miłego weekend'u.

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Fri Jan 09, 2004 5:15 pm

Cóż... żeby być zupełnie szczerą... mam już kilka odcinków gotowych, więc moge je zamieścic w każdej chwili. Ale trzeba jednak robić odstepy między częściami, więc kolejna porcja bedzie już w ciągu najbliższych dni. Powiem tylko jedno: dopiero się zacznie zabawa... :roll:
Image

User avatar
Issy
Starszy nowicjusz
Posts: 192
Joined: Thu Nov 13, 2003 4:58 pm

Post by Issy » Fri Jan 09, 2004 5:16 pm

A mnie sieta błyskawicznośc tez podoba. Daaj tu od razu wszystko co masz! Albo nie... tak lepiej, bo jestesmy bardziej ciekawe i to chyba potęguje w nas emocje, które budza sie w trakcie czytania kolejnych części. Póki co wiemy juz, że Michael przynajmniej zaspokoił głód i będzie teraz mógł o czymś innym mysleć. 8) O Liz, zwłaszcza, ze już ją poznał.
Image

Guest

Post by Guest » Fri Jan 09, 2004 10:50 pm

Zgadzam się, za szybko też nie można. Choć dobrze wiedzieć, że masz kilka odcinków i dzięki temu nie będzie dłuższych przerw.
Nie wiem czy zauważyłyście, ale scena potrącenia się dwóch osób w szkole jest chyba w każdym filmie młodzieżowym. Mimo takiej eksploataccji tego tematu każda z nich jest inna. Dotyczy to również opowiadań. Raz jest na wesoło raz na smutno, ale każdy autor potrafi to innaczej opisać. Ja mimo wysilenia całej swojej pomysłowości i zasobów językowych opisałabym każdą z tych scen dokładnie w ten sam sposób, poprostu nudno. Dlatego też bardzo podziwiam osoby o artystycznej duszy, szczegolnie zaś pisarzy (z egoistycznych pobudek - uwielbiam czytać).
Cokolwiek wymyśliłaś bądź wymyślisz, pisz _Liz bo masz talent. A może za jakiś czas nas zaskoczysz wydając książkę? To się zresztą tyczy ładnych paru osób "publikujących" swoje teksty na tym forum. A więc piszcie i wprawiajcie się w przyszłym zawodzie, kto wie, wszystko może się zdarzyć.

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Fri Jan 09, 2004 10:51 pm

Znowu!!! Gość to JA!!!

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Sat Jan 10, 2004 5:50 pm

O kurde! Renya, aleś mnie poruszyła. Jeszcze chyba nikt mi takiego komplementu, dotyczącego mojej twórczości, nie powiedział. Dziekuję! :D Cóż, publikacji chyba jak narazie nie będzie. Chociaż napisałam coś na kształt ksiazki, ale w zupełnie innej tematyce. To jednak inna historyjka. Co do Polaru, to zaraz będzie kolejna część. 8)
Image

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Sat Jan 10, 2004 6:42 pm

Obiecałam itd. (bla bla bla) Więc oto trzecia część. Co tu więcej pisać?


http://www.roswell.xcom.pl/?cat=fan-fic ... id=483&p=3
Last edited by _liz on Fri May 07, 2004 3:56 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Issy
Starszy nowicjusz
Posts: 192
Joined: Thu Nov 13, 2003 4:58 pm

Post by Issy » Sat Jan 10, 2004 8:23 pm

Liz miała wizje jak mu oddawała portfel? Czy ja dobrze podejrzewam? I jeszcze ta rozmowa z Marią. Hmmm 8) A MAx oczywiście zazdrosny i chyba ma o co. Chce dalej!
Image

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Sat Jan 10, 2004 11:36 pm

Przez trzy godziny nie mogłam się zalogować na forum i to po tym jak zauważyłam nowy rozdział. Oj dłużyły mi się te godziny. A teraz bez problemow mogłam już przeczytać całość.
Genialne porównanie pokazujące zaskoczenie: duet Eminema i Britney. Boskie. I to zdanie wypowiedziane przez Liz, o tym kim jest. Czyżby kosmitką?

lonnie
Starszy nowicjusz
Posts: 138
Joined: Sun Dec 28, 2003 4:05 pm
Location: Łomża
Contact:

Post by lonnie » Sun Jan 11, 2004 12:58 pm

fajniusie...oj tak... :D
_liz z niecierpliwoscia czekam na dalsze czesci :)
slem pozdrowka :tabasco: :D

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Sun Jan 11, 2004 4:54 pm

No cóż, przyznaję, że porównanie mnie samej się podoba. Czy Liz jest kosmitką? hmmm.... 8) A oto kolejna część. Powiedzmy, że bardziej pokręcona.

http://www.roswell.xcom.pl/?cat=fan-fic ... id=483&p=4
Last edited by _liz on Fri May 07, 2004 3:57 pm, edited 1 time in total.
Image

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Sun Jan 11, 2004 6:00 pm

Przyznaję się, że nie lubię polarów. Wolę normalne pary typu M&L M&M, ale ten ff jest po prostu genialny! Gratulacje _liz!

lonnie
Starszy nowicjusz
Posts: 138
Joined: Sun Dec 28, 2003 4:05 pm
Location: Łomża
Contact:

Post by lonnie » Sun Jan 11, 2004 8:25 pm

ojejciu.... _liz to jest po prostu boskie :D

User avatar
Issy
Starszy nowicjusz
Posts: 192
Joined: Thu Nov 13, 2003 4:58 pm

Post by Issy » Sun Jan 11, 2004 8:53 pm

Kurde, Liz to chyba jeden z twoich najlepszych ff. Chociaż wszystkie sa fajne. Ale ten jest troszkę innym polarkiem, bardzo wciąga i ciekawi. Dalej, dalej!
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests