Tabasco Award Edycja Specjalna - Święta 2003

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Mon Dec 22, 2003 8:34 pm

ja oczywiście tez już zagłosowałam:) widzę, że niektóre opowiadania idą niemal "łeb w łeb" ;)
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Tue Dec 23, 2003 1:53 pm

masz racje ja tez juz glosowalam i hehe no no zobaczymy jak to bedzie D:

User avatar
Hypatia
Starszy nowicjusz
Posts: 147
Joined: Thu Nov 27, 2003 10:51 am
Location: Szczecin

Post by Hypatia » Wed Dec 24, 2003 12:27 am

No, uwaga bardzo ważna na temat linkow, niestety padam juz na nos i nie mam totalnie sily wsadzac linkow, za co wszyskich zainteresowanych bardzo przepraszam. Dla wszystkich chetnych wyniki juz sa !!!
Niestety ta edycja jako zakrecona tuz przed swietami swoj final bedzie miala juz po... czyli nagrody zostana rozeslane w terminie pozniejszym. Gratuluje wszystkim nagrodzonym i wyroznionym :) Trzeba miec wspaniala wyobraznie by pisac w takim tempie takie fajne opowiadania.
Wesolych Świąt wszystkim
http://www.TabascoAward.prv.pl
Hypatia-Tia
"Don't ever give up your dreams. Without dreams there's nothing else. When someone tells you can't, go ahead and prove them wrong. Don't be afraid of the unknown, embrance it" Becky R.I.P

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Wed Dec 24, 2003 12:45 am

Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych! Byliście najlepsi! A dzięki Wam jakoś wszystko, przygotowania do świąt minęło szybciutko, cieplutko i milutko. Dzięki Wszystim!
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests