Tabasco Award Edycja Specjalna - Święta 2003

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Dec 14, 2003 2:59 pm

Graalion - gratulacje! Łaknienie zostało właściwie docenione... :cheesy: Zaraz, i kto tam jeszcze był? Dla Liz i Hotaru... Hm, widać że Liz niepodzielnie króluje :respekt:
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Sun Dec 14, 2003 3:24 pm

ja wszystkim serdecznie gratuluję ! wszyscy jesteście świetni !
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Teeta
Nowicjusz
Posts: 65
Joined: Sun Jul 13, 2003 6:14 pm
Location: Nibylandia
Contact:

Post by Teeta » Sun Dec 14, 2003 4:56 pm

Ehhehe. Ja jeszcze tych fanfików nie czytałam, ale jak tak bardzo polecacie to przeczytam :cheesy:
Ciekawa rzecz z tym Tabasco Award, nigdy się z takim czymś nie spotkałam. Ja się kręcę wokół 'award' (ów) na strony www i blend challenge :mrgreen:

User avatar
Hypatia
Starszy nowicjusz
Posts: 147
Joined: Thu Nov 27, 2003 10:51 am
Location: Szczecin

Post by Hypatia » Sun Dec 14, 2003 5:12 pm

Teeta Awardy dla pisarzy fanikow sa bardzo popularne na swiecie :) oczywiscie najbardziej wsrod amerykanow (ech ale coz roswell tez jest ich), poniewaz u nas byly tylko tak naprawde dwa konkursy na opowiadania i to w dodatku zwiazane z konkretnymi stronami, tak wiec trza bylo cos z tym zrobic :) I tak oto powstalo Tabasco Award :D
Co do Challenge to prawdopodobnie podobna rzecz przeszczepimy rowniez na nasz grunt (oczywiscie pod nadzorem zespolu Komitetu TA :D ) jak tylko ustalimy jak wytlumaczyc zasady itd.

A teraz cos dla wszystkich ktorzy maja jakies uwagi do TA, Komitet rozpoczyna dyskusje na temat: Edycja II co nalezy zmienic.
Wszelkie uwagi dotyczace zasad zglaszania nominacji, propozyjcji nowych kategorii w jakich moga byc nagradzane opowiadania i tym podobne, prosimy zglaszac na maila komitetu lub tutaj na forum.

Jeszcze raz gratuluje wszystkim nagrodzonym.
Hypatia-Tia
"Don't ever give up your dreams. Without dreams there's nothing else. When someone tells you can't, go ahead and prove them wrong. Don't be afraid of the unknown, embrance it" Becky R.I.P

User avatar
Teeta
Nowicjusz
Posts: 65
Joined: Sun Jul 13, 2003 6:14 pm
Location: Nibylandia
Contact:

Post by Teeta » Sun Dec 14, 2003 5:16 pm

Jak nikt nie założy blend challenge to ja mogę :cheesy: (to tak na wszelki wypadek :P)

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Sun Dec 14, 2003 6:35 pm

Chciałam bardzo podziękowac tym, którzy na mnie głosowali i mówiąc szczerze to nie miałam pojęcia, że az tylu osobom spodobały się moje utwory. Ale bardzo mnie to cieszy. Gratuluję bardzo tym autorom, którzy również otrzymali nagrody.
Image

User avatar
Issy
Starszy nowicjusz
Posts: 192
Joined: Thu Nov 13, 2003 4:58 pm

Post by Issy » Sun Dec 14, 2003 6:43 pm

A ja chciałam pogratulowac wszystkim. I tym, którzy wygrali i tym, którzy zostali wogóle nominowani. Sama nominacja to wspaniałe wyróżnienie. Rzeczywiście takiego obrotu sprawy chyba nikt się nie spodziewał. 8) Liz chyba rośnie grono wielbicieli :wink: Bardzo gratuluję pozostałym - wiecie, ze jestescie świetni w tym co robicie! I czekam z niecierpl;iwością na kolejną edycję. a tak wogóle na cyzm ona bedzie polegać? Na tym samym, prawda? Ja bym proponowała, aby dołączyć możliwośc kategorii za najlepsze tłumaczenie. :roll: Jeszcze raz gratuluję!

User avatar
megi
Nowicjusz
Posts: 112
Joined: Mon Aug 11, 2003 7:22 pm
Location: Łomża
Contact:

Post by megi » Sun Dec 14, 2003 11:32 pm

Ja też chciałam pogratulować zwycięzcom. Ale podobnie jak Maddie, nie wygrał żaden ff ani autor,na którego głosowałam...
"Przyszłość jest prezentem,jaki robi nam przeszłość"Andre MalrauxImage

User avatar
Hypatia
Starszy nowicjusz
Posts: 147
Joined: Thu Nov 27, 2003 10:51 am
Location: Szczecin

Post by Hypatia » Mon Dec 15, 2003 12:12 am

Widzicie dziewczyny, uszy do gory beda nastepne edycje. Zreszta wygrywa prawo wiekszosci, a wiekszosc glosowala wlasnie na te opowiadania.

A teraz niespodzianka !!!
Tabasco Award Edycja Specjalna - Święta 2003
Każdy swiateczny fik, ktory pokaze sie w sieci (na stronach xcom, hitnews, swiat roswel itd. oraz forum) zostanie nominowany do specjalnej swiatecznej edycji - jeden warunek musi sie pokazac w sieci do godziny 20:00 dnia 19 grudnia. Ekspresowe glosowanie w dniach 20-22 grudnia wyloni laureata :)

Tak wiec piszcie, publikujcie, czytajcie i GŁOSUJCIE !!!
Hypatia-Tia
"Don't ever give up your dreams. Without dreams there's nothing else. When someone tells you can't, go ahead and prove them wrong. Don't be afraid of the unknown, embrance it" Becky R.I.P

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Mon Dec 15, 2003 8:05 pm

no uszka do gory... bedzie git :)

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Mon Dec 15, 2003 10:06 pm

No!!! To mi siem podoba! A nawet bardzo podoba :P
Image

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Mon Dec 15, 2003 10:11 pm

hehe i oto chodzi :D

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Mon Dec 15, 2003 10:19 pm

Taaa... tylko że nie wiem na który zagłosowac :?. Eh... no dobra, już wiem :P
Image

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Mon Dec 15, 2003 10:22 pm

na najfajniejszy i juz ;)

User avatar
Issy
Starszy nowicjusz
Posts: 192
Joined: Thu Nov 13, 2003 4:58 pm

Post by Issy » Sat Dec 20, 2003 5:21 pm

Ja mam takie drobne pytanko, bo chciałam głosować w tej świątecznej edycji, ale jak klikam na link to wyskakuj mi, że nie ma takiej stronki :?
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sat Dec 20, 2003 5:44 pm

Chodzi o to że wyświetla ci się gstrona Tabasco, ale nie możesz głosować, jak klikasz "tu", tak? Jeślia tak, to żeby zagłosować klikasz głosowanie, a nie "tu", :D
Image

User avatar
Issy
Starszy nowicjusz
Posts: 192
Joined: Thu Nov 13, 2003 4:58 pm

Post by Issy » Sat Dec 20, 2003 6:04 pm

Aha. Dzieki za informację. :D
Image

User avatar
Hypatia
Starszy nowicjusz
Posts: 147
Joined: Thu Nov 27, 2003 10:51 am
Location: Szczecin

Post by Hypatia » Sat Dec 20, 2003 7:02 pm

Menadzer zaspal.... link juz poprawilam :) No ale tak to jest jak sie robi stronke w srodku nocy.
Miłego glosowania, pamiętajcie, że kończy sie o północy 22 grudnia !!
Hypatia-Tia
"Don't ever give up your dreams. Without dreams there's nothing else. When someone tells you can't, go ahead and prove them wrong. Don't be afraid of the unknown, embrance it" Becky R.I.P

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Sat Dec 20, 2003 9:30 pm

W pierwszym Tabasco Award głosowanie przeoczyłam :( Szkoda, ale i tak wygrały osoby, które zasłużyły. I to bez mojej pomocy :D W świątecznej edycji się poprawiałam :D ale nie mogłam znaleźć niektórych fanficów, więc głosowałam na te którre znałam :? może więc następnym razem podać jakiś link odsyłający do opowiadanka..... :!:
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Mon Dec 22, 2003 11:33 am

Oj mnie też ominęło głosowanie. Tym razem zagłosowam na samym początku. Trzymam więc kciuki za moich faworytów.
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 44 guests