Filmy Roswell-fanów...

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

Film jest dla mnie...

... całym życiem!!!!
25
37%
miłą rozrywką
40
59%
nie przepadam
1
1%
nie znoszę!!!!
2
3%
 
Total votes: 68

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Sun Oct 19, 2003 7:49 pm

Dzień świra to faktycznie film refleksyjny, głęboki i prawdziwy.
''Mój chłopak się żeni'' oglądałam, bardzo pozytywny.
Ale przed chwilą wróciłam z ''Pewnego razu w Meksyku, czyli Desperado 2'' i mam mieszane uczucia tzn : po pierwszej części spodziewałąm się krwi i przemocy, ale w drugiej to po prostu motyw przewodni. Same strzelaniny, tortury. Banderas wypadł trochę jak jakiś smętny trubadur, aczkolwiek nadal jest seksowny i jego 'granie' na gitarze robi wrażenie. Co jeszcze ? Dla mnie niezwykle ciekawą postacią był bohater, którego grał Jonny Deep (uwielbiam go !). Ten artysta zawsze gra role nietuzinkowe, złożone( Edward Nożycoręki ). I tu pokazał swoją klasę. Okaleczeniem tego filmu był głównie Iglesias, kompletnie nietrafiony. Przy rosłym Banderasie prezentował się w scenerii walk jak wymoczek, który nie chce sobie zabrudzić garnituru krwią. Poza tym cała jego rola polegała na powiedzeniu dwóch kwestii : ''Cześć Banderas'' i '' Nie lubię strzelać'' :D
Podsumowując : film momentami ciekawy, ale ogólnie nie warto wydawać pieniędzy na bilet do kina.
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Mon Oct 20, 2003 12:14 am

oki to ja bylem na Bad Boys 2 - gorszy od jedynki, ale i tak dobry :D troche dluzyzn, ale mnostwo akcji, wybuchow, lasek i samochodow :D
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Mon Oct 20, 2003 12:20 am

:roll: Czyli nic cieka... zaraz, zaraz, lasek mówisz :D
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Mon Oct 20, 2003 9:55 am

ech...no tak 8)
intryguje mnie to, w jaki sposob to jakże wymowne hasło : ''laski'' działa na mózgi facetów ... :twisted:
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Mon Oct 20, 2003 11:24 am

"laski" dzialaja na kazdego :D mozna tez rozszerzyc to pojecie "laski w bikini", "laski bez bikini"... ;) A Bad Boys 2 to taki film do kina... efekty specjalne wypadaja wtedy wspaniale :D (np "duzo lasek w bikini na plazy")
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Mon Oct 20, 2003 9:01 pm

aha. :roll:
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Tue Oct 21, 2003 12:17 am

Kochanie... rozumiesz o co mi chodzi... to tak jakbys zobaczyla Brendana w kapielowkach... :roll: ;)
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Oct 21, 2003 11:58 am

Image wow Maxel tym stwierdzeniem uprzedziłeś moje pytanie. Teraz już łatwiej mi zrozumieć wasze zachwycanie się "laskami w bikini czy bez" :P
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Tue Oct 21, 2003 7:28 pm

widzisz Osobko jakie to proste :wink: :D roznica miedzy nami jest taka ze my patrzymy na laski w bikini a Wy na Brendanopodobnych kolesi w kapielowkach :lol:
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Oct 21, 2003 7:31 pm

no i zdefiniowal madrala roznice pomiedzy kobieta a mezczyzna... :shock:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Tue Oct 21, 2003 9:09 pm

Maxel wrote:widzisz Osobko jakie to proste :wink: :D roznica miedzy nami jest taka ze my patrzymy na laski w bikini a Wy na Brendanopodobnych kolesi w kapielowkach :lol:
hehe...Maxel to mi się podoba :wink:
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Fri Oct 24, 2003 1:29 pm

Maxel wrote:widzisz Osobko jakie to proste :wink: :D roznica miedzy nami jest taka ze my patrzymy na laski w bikini a Wy na Brendanopodobnych kolesi w kapielowkach :lol:

Image Maxel chyle czoła, powinienieś opatentować to twierdzenie :D
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Fri Oct 24, 2003 2:01 pm

bez przesady ;) genialne odkrycie to to nie jest ale i tak macie moje blogoslawienstwo na szerzenie tych slow :mrgreen:
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sun Oct 26, 2003 10:44 pm

Maxel ja cię chyba zamorduję!!! Coś ty mi za film polecił??!! Heh zaczęłąm te Identity, na początku nudne jak flaki z olejem, ale pisaliście, ze potem sie rozkręca i się rozkręciło tak, że musiałąm pzrestać oglądać po drugim morderstwie bo się zaczęłam bać :D (film oglądałam o 1 w nocy) heh to dopiero pierwsze cd nie wiem jak przeżyję kolejne ;) P.S czy tobie dobrze chodziły napisy?
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Mon Oct 27, 2003 1:18 am

Mam rozumiec ze film Ci sie podoba ? :roll: tylko szkoda ze przerwalas ogladanie bo to niszczy napiecie :( I skad masz wersje 2cd ? Ja mam na 1cd i jest to DVDrip... ? A napisy mam dobre bo zawsze uwaznie czytam jakie sciagam - wejdz na napisy.info i poszukaj napisow do wersji 2cd, po czym przeczytaj pod "I" do jakiej wersji sa dopasowane (ilosc klatek, rozmiar pliku, nazwa grupy ktora to zrobila)
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Mon Oct 27, 2003 4:18 pm

"Identity"=stracone 12 zł (zniżka studencka :D )na bilet...
z całym szacunkiem dla tych,którym film się podobał...dla mnie ten film nie jest wart złamanego grosza...jak można było rozwalić tak ciekawie zapowiadający się początek...myślałam, że idę na jakiś porządny thriller z normalnym zakończeniem...a nie na coś, co naprawdę tworzy psychopatów...jak John Cusack i Ray Liotta mogli się zgodzić w tym zagrać :?: :?: :!: :!: aż tyle im zapłacono czy nie mają innych propozycji :?: :!: reklama (pokazywana chyba najczęściej na mtv) jest doskonałą zmyłką....to nie jest film o tym kto zabił...ten film jest chory....kogo pociąga takie kino niech obejrzy "Rękę Boga" z Matthew McConaughey'em...ten sam poziom....może jestem nadwrażliwa,ale....NIE POLECAM :!: :!:

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Mon Oct 27, 2003 5:32 pm

Tak mnie zachęciłaś że aż chyba obejrzę 8)
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Mon Oct 27, 2003 7:49 pm

"Reka Boga" mi sie podobala :D coz kwestia gustu... a o gustach... :wink: Malinko - ale chyba sie nie obrazisz jak nadal bede twierdzil ze ten film mi sie podobal ? ;) :D
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Mon Oct 27, 2003 11:19 pm

Maxel wrote:Mam rozumiec ze film Ci sie podoba ? :roll: tylko szkoda ze przerwalas ogladanie bo to niszczy napiecie :( I skad masz wersje 2cd ? Ja mam na 1cd i jest to DVDrip... ? A napisy mam dobre bo zawsze uwaznie czytam jakie sciagam - wejdz na napisy.info i poszukaj napisow do wersji 2cd, po czym przeczytaj pod "I" do jakiej wersji sa dopasowane (ilosc klatek, rozmiar pliku, nazwa grupy ktora to zrobila)
Hehe jasne, że mi sie podoba, dawno już się tak nie bałam ;) I wierz miw moim przypadku nie zniszty to napięcia, gdybym to obejrzała do końca to pewnie przez tydzień nie zamknęłąbym oczu (chyab jestem strachliwa :P ) Co do wersji 2cd to film mam w dziwnym formacie i go przez Alkohola musze onaczyc, by w bestplayerze moglam ogladac, dlatego moze napisy mi tak dziwnie nie pasuja, chociaz dzis znalazlam normalne pasujace szkoda tylko, ze do pierwszego cd.......
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Tue Oct 28, 2003 12:46 am

Alcoholem ? Tzn ze masz obraz dwoch plyt, jako DVD tzn VCD zeby mozna bylo odtwarzac w DVD po wypaleniu. To chyba nie jest najlepszej jakosci, co ?
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests