Temat Xandera

Śmieszne, głupie, absurdalne... Najzabawniejsze forum roswelliańskie.

Moderator: piter

Jaki jest Xander ?

You may select 1 option

 
 
View results

Guest

Post by Guest » Thu Sep 18, 2003 1:32 pm

Wolę się nie przekonać.... Ale bardzo agresywny wieśniak brzmi zachęcająco :roll:

Guest

Post by Guest » Thu Sep 18, 2003 1:33 pm

dobra kochanie.. to ja idę do szkoły.. papa słonko :*

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Thu Sep 18, 2003 1:33 pm

Hm... a odwazny wieśniak... który ma na tyle cywilnej odwagi aby sie zalogować... a nie ukrywac pod płaszczykiem "Gościa" ?

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Thu Sep 18, 2003 7:03 pm

o czym teraz gadamy?
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Mon Oct 06, 2003 8:16 pm

Xander sluchales moze najnoweszej plyty Limp Bizkit ?
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Mon Oct 06, 2003 9:09 pm

Nie znosze "Limp Bizkit"... sflaczałe herbatniki...

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Mon Oct 06, 2003 11:44 pm

ok...
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Tue Oct 07, 2003 4:33 pm

Oglądałem filmik jak Fred durst grajac jako support Metallicy... dostał od znudzonego fana kiełbaską w głowe... Na tym koncercie wszyscy totalnie olali "Sflaczałe herbatniki"... a gdy Durst prosi aby zgromadzeni zaśpiewali refren... słychac tylko... "1...2...3... FUCK YOU !"

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Tue Oct 07, 2003 7:03 pm

czy to znaczy ze kierujesz sie pogladami reszty fanow Metallici czy moze masz wlasne zdanie na temat Limpa oprocz okreslenia "Sflaczałe herbatniki" ? nie bede oczywiscie cie przekonywal o wyzszosci limpa nad metallica bo i tak powszechnie wiadomo ze najlepsza muzyke tworzyl Wilson Pickett 8) ale ciekaw jestem czy chociaz sluchales jakiegos nowego kawalka herbatnikow procz "Eat Me Alive" ?

ps. A slyszales chociaz cover Sanitarium wykonany przez Limpa na MTV Icon ? Co o nim myslisz ? Jest kiepski ? Dla mnie jest calkiem dobry
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Tue Oct 07, 2003 7:49 pm

Nie naleze do osób które idą "z fala"...

Limp Bizkit nie mam zamiaru słuchac... ponieważ nic mnie w nich nie pociąga... ani muzyka, ani słowa, ani emocje... Durst dla mnie zawsze zostanie pozerem twardziela... który myśli, że skoro sprzedał mnóstwo płyt... może nazywac sie gwiazdą rocka... formatu Page'a, Morrisona, Joplin etc.

Sanitarium w wykonaniu "Limp Bizkit" mnie rozczarowało... może zauważyłeś, że zagrali uproszczoną linie melodyczna... czyżby brak umiejętności ?

Natomiast "Fuel" w wykonaniu Avril Lavigne... bardzo mi sie podobał... mówie to bez cienia ironii...

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Tue Oct 07, 2003 8:23 pm

Szczerze mowiac sluchajac Avril odnioslem wrazenie ze sie dziewczyna meczy strasznie spiewajac to... a kawalek nie jest dla mnie zachwycajacy bo oprocz innego wykonawcy nie rozni sie praktycznie niczym, zadna nutka. A Limp chociaz rzeczywiscie zubozyl melodie, to uwazam ze jego interpretacja jest lepsza niz Avril... Jakim on by pozerem nie byl - nie obchodzi mnie to, niech sobie chodzi w tej czerwonej czapeczce i szerokich spodniach - ale spiewac umie niezgorzej, ale to oczywiscie kwestia gustu. A Fade To Black Korna ?
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Tue Oct 07, 2003 8:40 pm

Nie żadne "Fade to black" tylko "One"... według mnie jeden z gorszych wystepów...

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Tue Oct 07, 2003 8:58 pm

Dlaczego "One" jak w spisie utworow z plyty "Ride the lightning" widze doskonale ze nazywa sie to "Fade To Black" ?
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Tue Oct 07, 2003 9:00 pm

Bo Korn wykonywał "One" z płyty "...and Justice for All" a nie "Fade to black"... :!:

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Tue Oct 07, 2003 9:08 pm

widac mam zle podpisana mp-trojke... czyli jak cale kazaa 8)
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Wed Oct 08, 2003 4:21 pm

Avril baaardzo mi sie podobała, nothing else matters spiewal chyba staind...
ja tam do limpa nic nie mam, kilka piosenek bardzo mi sie podoba, jak rozwniez trio Durst-Wes z zespolu puddle of mudd - jimmy page (qrce, zapomnialam tego tytulu)
moze tez byc duet z johnem rzeznikiem (goo goo dolls) i piosenka "wish you were here"

ps Wilson Pickett - kto to taki?
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Wed Oct 08, 2003 4:51 pm

"Wish You Were Here" tez mi sie podoba :D A Wilson Pickett to jeden z najwiekszych wykonawcow nurtu soul / r'n'b lat 60. Pod bandera Atlantic Records i nie tylko wydal w sumie ze 20 albumow. Najslynniejsze piosenki to np. 634-5789, Land Of 1000 Dances... spiewal tez np Mustang Sally.
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Wed Oct 08, 2003 5:24 pm

R'n'B to system klasyfikacji rodem z lat '90... wieć nie obrażaj jednego z lepszych soulowych wykonawców...

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Wed Oct 08, 2003 7:33 pm

A niech sobie istnieje to od lat 90... ale to co gral to byl soul i r'n'b. Zreszta jakbys sobie poczytal historie jego tworczosci Xander to zauwazylbys ze Atlantic records to np wytwornia r'n'b a utwor "Land of 1000 dances" wyladowal na 6 miejscu w liscie POP chart i 1 w liscie r'n'b...
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Wed Oct 08, 2003 10:03 pm

Tak sie dziwnie składa, że na fakutecie z "Historii Muzyki" dość wnikliwe omawialiśmy twórczość Picketta... ale skoro prof. Węgrzynowicz sie myliła...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests