Temat Xandera

Śmieszne, głupie, absurdalne... Najzabawniejsze forum roswelliańskie.

Moderator: piter

Jaki jest Xander ?

You may select 1 option

 
 
View results

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Wed Sep 10, 2003 7:24 pm

Hokej...uwielbiam hokej :D Faceci nabuzowani, martretujący sie na boisku, ta adrenalina czy uda sie porządnie przyłożyć przeciuwnikowi, czy uda się zagonić biednego w pułapkę - hokej to jest to :D

Metallica hmm musze powiedzieć iż bardzo lubię ich muzykę ale ostatni album niezbyt mi się podoba, szkoda, ze wracają do takiej muzyki jaką grali na samym początku, mnie najbardziej podobały się płyty w stylu Enter Sadman - moim zdaniem jeden z lepszych klipów oraz te słowa, ten tekst, no ale każdy woli co innego, na tej nowej płycie jest kilka fajnych kawałków z pewnością, ja jeszcze ich nie znalazłam.......

P.S. Nie lubię mielonki!
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Wed Sep 10, 2003 7:30 pm

Miałem okazje grac w hokeja przy muzyce Metallicy... mówie Wam jakie "Battery" daje kopa... moim ulubionym utworem jest zdecydowanie "One"... a płyta "St. Anger" bardzo mi sie podoba... jest pełna agresji, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu...

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Wed Sep 10, 2003 7:41 pm

moim ulubionym utworem jest zdecydowanie "Hero" - uwielbiam ten utwór i mogę go słuchac godzinami, a zwłaszcza w wykonaniu S&M

hmm mówisz agresywna - zgadzam sie z tym stwierdzeniem w całej rozciągłosci, takie mocny, ostry powrót do korzeni.......
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Sep 10, 2003 7:50 pm

ja tam lubie swiety gniew, a moj ranking piosenek metalliki przedstawia sie nastepujaco:
1. Unforgiven II
2. Sanitarium
3. No Leaf Clover
4. Fade To Black
5. One
6. The Memory Remains
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Wed Sep 10, 2003 7:51 pm

Ciekawska_osobo... "Human" jest tylko i wyłącznie w wykonaniu S&M...

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Wed Sep 10, 2003 8:20 pm

Xander bardzo ciekawy temat :D Hokej i Metallica 8) Obie rzeczy są spox. Hokej niestety bardziej oglądam niż gram. No a "St. Anger" to bardzo dobry album ciekawa jest też płytka DVD do niego dołączona...
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Wed Sep 10, 2003 8:31 pm

Xander wrote:Ciekawska_osobo... "Human" jest tylko i wyłącznie w wykonaniu S&M...
Xander ale ja nie pisałam nic o Human tylko o "Hero" no cały tytuł brzmi "Hero of the day" ale myślałąm, że tobie jako znawcy nie trzeba całej nazwy piosenki pisać
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Wed Sep 10, 2003 8:38 pm

Skoro akurat mowa o ulubionych utworach Metallicy to uwilebiam "Sanitarium"... nowy album również mi się podoba. nie ma to jak porządna dawka agresji i energii...
Image

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Wed Sep 10, 2003 10:01 pm

Ciekawska_osoba... bootlegowym tytułem "Human" był własnie "Hero"... wiec Hero = Human... a "Hero of the day" to zupełnie inna piosenka...

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Wed Sep 10, 2003 10:03 pm

To jest mój temat wiec ja decyduje o czym rozmawiamy... teraz mówimy o Alizee...

Alizee jest bardzo ładna... akurat w moim typie... uwodzicielska brunetka... w dodatku ten francuski akcent....

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Wed Sep 10, 2003 10:15 pm

hmmm francuski akcent u francuzki? dziwne...
Collect some stars to shine for you.

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Wed Sep 10, 2003 10:17 pm

Mam jakieś zboczenie... bo uwielbiam francuski i brytyjski akcent (pozdrówka Skylar)...

User avatar
Justynka
Starszy nowicjusz
Posts: 189
Joined: Sat Aug 16, 2003 5:43 pm
Location: Toruń...

Post by Justynka » Wed Sep 10, 2003 10:21 pm

a to zboczenie jest niebezpieczne? :wink:
Image

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Wed Sep 10, 2003 10:25 pm

Przestajemy mówić o Alizee... zaczynamy o Evanescensce...

Evanscensce = totalnie pretensjonalny zespół... ale trzeba przyznać, że mają wpadające w ucho melodie... ale i tak beznadzieja...


Konczymy mówić o Evanescense... zaczynamy znów mówić o Alizee..

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Wed Sep 10, 2003 10:27 pm

moze porozmawiamy o teletubisiach?
Collect some stars to shine for you.

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Wed Sep 10, 2003 10:37 pm

To jest mój temat :!: I ja mówie, że o teletubisiach gadamy we wtorek... i wierz mi lepiej nie odbiegaj od tematu...

Teraz rozmawiamy o Alizee...

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Wed Sep 10, 2003 10:43 pm

no wiec alizee:
Alizée urodziła 21 sierpnia 1984, w Ajaccio na wybrzeżu Korsyki.Jej dzieciństwo na wyspie było szczęśliwe. Już w wieku 4 lat zapisała się na lekcje tańca. W wieku 11 lat wygrała konkurs rysunku. W nagrodę otrzymała wycieczkę na Malediwy a jej rysunek w naturalnych rozmiarach znalazł się na kadłubie samolotu który nazwano Ailzee. Bardzo szybko zaczęła poszukiwać możliwości realizowania swoich artystycznych zdolności. Dzięki nauce gry aktorskiej i śpiewu stopniowo poznawała świat showbiznesu, który zaczął ją pociągać. W wieku 15 lat zostaje dostrzeżona przez Mylene Farmer i Laurent`a Boutonnat`a, którzy poszukują młodej artystki, która mogłaby zaśpiewać piosenkę "Moi... Lolita". Po kilku próbach w studiu nagrańAlizée okazała się tą osobą, której szukali. Ich pierwszy wspólnyalbum i singel stał się wielkim hitem, stając się w trzy miesiące platynową płytą.. Dalsza współpraca z Mylene i Laurent`em zaowocowała albumem "Gourmandises". Jej piosenki traktują o życiu nastolatków, wątpliwościach, miłości i o łakomstwie Alizee. W tym samym czasie co album do sklepów trafia singiel, który sprzedaje się w 500 000 nakładzie. Alizee została uhonorowana tytułem "Francuskiego debiutu roku" podczas gali "M6 Music Awards & NRJ Music Awards" Podczas tej gali oficjalna strona internetowa Alizee została uznana najlepszą stroną muzyczną we Francji.
oczywiscie dodaje to od siebie jako ciekawstke...
Collect some stars to shine for you.

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Wed Sep 10, 2003 11:17 pm

Image

Image

Image

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Wed Sep 10, 2003 11:18 pm

{o} kiedy w koncu tu zajzysz to wymysl jakis pretekst i skasuj ten watek. :D

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Thu Sep 11, 2003 12:18 am

...watek jak watek ale Alizee nie zniose :twisted:
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests