M :: Pomysły na opowiadania

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Apr 20, 2004 10:46 pm

Tak, Piter, doskonale się do tego nadajesz!! Tylko nie próbuj się wykręcać. Czytałes "Władcę"? Nawet jeśli nie, to improwizuj chłopie, improwizuj
:shock::shock::shock:no bezczelna.. "nawet jesli nie czytalem wladcy.." czytalem wladce tak dlugo az mi sie znudzil!! :evil: (cos kolo 6 razy).. ehh.. mlodziez.. za grosz szacunku... :?a tak poza tym, to nie jestem pewien o co chodzi.. nie chcialo mi sie tego wszystkiego czytac.. ale chyba ktos tu uzyl slow 'fanfik' i 'piter' w jedym zdaniu... :lol:jednego napisalem i wystarczy - wiecej nie bede... poczucie humoru wcale nie determinuje talentow pisarskich...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Tue Apr 20, 2004 11:29 pm

Ale przecież fantasy nie oznacza koniecznie Drużyny Granilithu. Chodził mi kiedyś taki pomysł po głowie - drużyna poszukiwaczy przygód czy najemników, wkraczająca do karczmy w której pracują dwie kelnerki. Drużyna składa się z Michaela - wojownika, Maxa - kapłana (pasowałby) i Isabel - hmm, tutaj nie wiem kim ją zrobić. Może elfią łuczniczką? W każdym razie przy jednym ze stołów siedzi akurat jeden z przyjaciół kelnerek - kształcący się na maga Alex. A wynika z tego wszystkiego wyprawa w celu pokonania złego smoka Kivara. Naturalnie na ich drodze nie może zabraknąć hordy złowrogich orków/goblinów z hersztem na czele. Hersztem noszącym znamienne imię Nicholas.Heh, co to człowiekowi chodzi po głowie ...
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Dzinks
Starszy nowicjusz
Posts: 163
Joined: Fri Jan 16, 2004 1:42 pm
Location: Przemyśl
Contact:

Post by Dzinks » Wed Apr 21, 2004 11:35 am

Michael jako samotny rybak, przybywa na odległe jezioro, dalej roztacza sie przepiękny ocean. Zarzuca sieci i wyławia z jeziora dziewczynę , bardzo piękną. Isabel- nimfa- córka oceanu. Wypuszcza ją, ale w jego pamięci pozostaje trawły ślad. W nocy przybywa nad może, zdaje sobie sprawę, że jest zakochany w dziewczynie. Słyszy śpiew i z morskiej toni wyłania się ona, wyznaje jej miłość, mogą być razem , ale pod jednym warunkiem, jeżeli Michael odda jej to co ma najcenniejsze, czyli swoją duszę. Pojawia się także Liz i Maria - ta gra rolę duszy Michaela. takie króciutkie streszczenie, jestem w trakcie pisania, 1 częśc jest już gotowa.
Mon cher Tu dois attender pour le aveu ...[...]Bo kocham go całym sercem , umieram kiedy nie ma go przy mnie , moja bluzka przykleja się do mojego spoconego ciała, kiedy on mnie dotyka[...]Głowa w lodówce

BiedronkA

Post by BiedronkA » Mon Aug 30, 2004 12:39 am

mam prośbe czy ktoś mógłby mi przetłumaczyć albo jeżeli ktoś to już przetłumaczył dać linka do tego opowiadania bo podoba mi się ale z angielskiego nie jestem zbyt dobra i nie rozumiem wszystkiego tu jest link do tego opowiadania jest to polar http://revelationsfic.tripod.com/OnlySolider.html

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests