Serce znajdzie drogę

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

User avatar
~Lenka~
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Tue May 11, 2004 2:08 pm
Location: Łódź
Contact:

Post by ~Lenka~ » Wed Dec 15, 2004 7:35 pm

_liz wrote:podejdźcie jak onarek "Przecież zostało FN".
:lol: O matko, litości... 8)
Tylko FN, ale to zawsze coś dziewczyny :roll:
Ciekawe co na to H. :?: :twisted:

User avatar
age
Nowicjusz
Posts: 114
Joined: Tue Nov 02, 2004 9:21 am
Contact:

Post by age » Wed Dec 15, 2004 8:50 pm

onar-ek wrote:Grrrr rób co chcesz 8)
Onarku co to ma znaczyć? :roll: Ja chcę GOL, OO i konkurs a jak nie to będę musiała wyładować frustrację i... padnie na ciebie. :twisted:
Nie od dziś wiadomo, że artyści są wrażliwi i trzeba z nimi delikatnie(to już chyba lizusostwo z mojej strony :? ). W każdym razie błagaj _liz o litość, jeśli nie dla siebie to przynajmniej dla nas. Albo odwrotnie. :roll:
Last edited by age on Tue Dec 21, 2004 6:32 pm, edited 1 time in total.
"Dałem ci przyjaźń, milczenie, wczoraj swoją krew. Czego chcesz dzisiaj? Nerki?!" (Alex)

User avatar
Lizzy88
Nowicjusz
Posts: 105
Joined: Sat Aug 21, 2004 5:49 pm
Contact:

Post by Lizzy88 » Wed Dec 15, 2004 9:08 pm

Onarku, nieładnie, coś ty przeskrobała? :evil:
Ja się tak nie bawię, nawet nie wiem dokładnie ocb. _liz, musisz karać niewinnych? :evil: Na pewno są sposoby, żeby winni dostali za swoje bez szkody dla nas :twisted: I bez urazy, ale to Onarek sobie przechlapała 8) Ja nie chcę odpowiadać za to, że Cię wkurzyła...
Dziewczyno, błagaj na kolanach, przepraszaj, zalewaj się łzami, powiedz, że się upiłaś i jakieś dziwactwa przyszły Ci do głowy... :twisted: Cokolwiek... Inaczej dopadnę Cię i będę męczyć, dopóki się nie zreflektujesz... :wink: Przecież my, sępiki, potrafimy byc straaaszne... 8)
Mężczyzna uważa, że wie, ale kobieta wie lepiej. - chińskie

User avatar
Elip
Starszy nowicjusz
Posts: 252
Joined: Fri Apr 30, 2004 11:18 am
Location: Z Daleka :P

Post by Elip » Wed Dec 15, 2004 9:22 pm

EJ no ja nie mogę....jak małe dzieci! Kurcze ja wiem że to poważna (chyba)sprawa, ale mi się jakoś śmiać chce :lol: Może na "solówę" się stawicie?? :shock: :haha:
No ale nie wygłupiajcie się no! J a C H C E K O N K U R S I O P O W I A D A N I A!!! Żarty żartami, ale już możecie skończyć. A poza tym chyba na forum H. zostało opowiadanie...O ILE _LIZ NAM GO NIE ZAWIESI.
A moim zdaniem jeżeli to prawda, to jest to niesprawiedliwe :evil: A przynajmniej konkurs! Tu się ludzie starają, żeby coś wykombinować, a tu nagle TRACH i po konkursie. Nawet nie wiemy z jakiego powodu. :evil:
Biorąc pod uwagę, że obie jesteście uparte, mogę przypuszczać, że _liz nie skończy już tych, ani nie zacznie nowych opowiadań na tym forum...już nigdy. :?
Tak więc miło było :roll:

User avatar
~Lenka~
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Tue May 11, 2004 2:08 pm
Location: Łódź
Contact:

Post by ~Lenka~ » Wed Dec 15, 2004 9:27 pm

Nie panikujmy! _liz nie zrobiłaby nam takiego świństwa! Ochłonie i wróci, a my jak grzeczne sępiki będziemy czekać... 8)

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Thu Dec 16, 2004 12:00 pm

Ale mnie rozśmieszyłyście dziewczyny :haha: Eh jeśli chodzi o tą jawną niesprawiedliwość to ja mówiłam _liz, żeby was nie gnębiła, ale ona i tak to zrobiła :lol: Więc to już nie moja wina 8) Poza tym to ciekawe jak walczycie o swoje... Podpowiem wam _liz lubi być przekupywana 8) :lol:

EDIT:Ale żeby nie było, że ja mam was gdzieś to niech wam będzie... Nie wiem czemu _liz okrzyknęła mnie sępikiem naczelnym i za wszystko odpowiadam ja... Grrrr...

Do _liz:
Więc moja ulubiona dręczycielko 8) Oznajmiam, że śnieg będzie :!: Ha i co Ty na to? Porozmawiałm z kim trzeba i w weekend powinien sie pojawić, jeśli nie to będziesz miała w Bolesławcu sztuczny śnieg... 8) No, ale zawsze to będzie śnieg :!: I, aby mile połechtać Twoją osobą napisze, że i tak Cie lubię buraczq :lol: I, aby nie było dodaję nowy arcik w postaci komiksu :cheesy: Od razu mówię nie spodziewaj się czegoś super, ale zawsze coś tam jest 8)
Image

Do sępików:
Ja swoje zrobiłam 8)

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Thu Dec 16, 2004 3:27 pm

Sweet :D

Onarku, jakby to ująć... Denerwujesz mnie :twisted: Dlaczego my niby mamy COKOLWIEK robić? :roll: Może chcemy, żeby nic nie zostało przerwane, ale walczyć z niewidzialnym wrogiem nie zamierzam 8) Nie dość, że nie wiemy o co chodzi, to jeszcze nam karzą coś robić :shock: My nie zawiniłyśmy :P
A poza tym, nie wierzę, żeby _liz spełniła swoje groźby :P
Nawet jeśli - dziewczyny - proponuję strajk :lol: Nie komentujemy NIC, nie czytamy NIC (albo udajemy, że nie czytamy :lol: ) aż w końcu _liz znudzi się ta... ta... kara :?
A Onarka... ekhm, przepraszam bardzo, szanownego sępika naczelnego :roll: proponuję odnaleźć gdziekolwiek jest (heh, ja mam najbliżej 8) Uważaj, Martuś :roll: ) i... Pokazać na co nas stać w zemście :twisted:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Thu Dec 16, 2004 3:38 pm

Heheh nowa coś mi się wydaje, że swoim komentarzem tylko pogrysz sprawę :lol: Heheheh, ale zabawa jeee :cheesy: :onfire:

A mnie nie znajdziesz ukrywam się :lol:

Aaaaa i nowa czy ja coś rozkazałam Ci robić? :roll: Nieee chyba, że już ślepnę i tego nie widzę :lol:

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Thu Dec 16, 2004 4:16 pm

Poza tym to ciekawe jak walczycie o swoje... Podpowiem wam _liz lubi być przekupywana
Do sępików:
Ja swoje zrobiłam
Może nie rozkazywałaś, ale ja to odebrałam jako aluzję :P

Pogorszyłam sprawę? :roll: Łups :P
Trudno. Ty sprawę zepsułaś, ja ją tylko pogorszyłam 8) Nie moja wina :lol:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sat Dec 18, 2004 3:54 pm

No dobra, skoro konkurs został przywrócony (choć z tego co widze, jeszcze nieoficjalnie :P ), to ja dodaję kolejny arcik. Prosty, nieskomlikowany, bez zbędnych bajerów :wink: Taki wyszedł.

http://img.photobucket.com/albums/v253/_ness_/SZD5.jpg

Zachęcam całą resztę do tworzenia :P Ostatnio coś tu ucichło.
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Sun Dec 19, 2004 5:47 pm

Mam teraz nowiutkie programiki i jak to wcześniej napisałam, poszleję, może coś Wam się spodoba. Ale na efekty mojego małego szleństwa będzie trzeba poczekać do świąt.

User avatar
age
Nowicjusz
Posts: 114
Joined: Tue Nov 02, 2004 9:21 am
Contact:

Post by age » Tue Dec 21, 2004 6:30 pm

Nie wyszło dokładnie tak jak chciałam i chyba jest mało wyraziste:

http://img.photobucket.com/albums/v605/ ... road11.jpg

A tu przypadkowo coś co można nazwać 'wersją świąteczną':

http://img.photobucket.com/albums/v605/ ... /road9.jpg
"Dałem ci przyjaźń, milczenie, wczoraj swoją krew. Czego chcesz dzisiaj? Nerki?!" (Alex)

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Tue Dec 21, 2004 6:37 pm

Wow, age, ten pierwszy jest świetny. Gratuluje pomysłowości! :D
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Tue Dec 21, 2004 10:41 pm

Age podoba mi się ten bilard 8) Przypomina mi się wiadoma scenka :roll:

A tutaj coś ode mnie:

Image

Image
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Wed Dec 22, 2004 10:52 am

Znaczy się, że konkurs już nie jest zawieszony? :lol: 8)
Jeee Marta powraca z dobrym humorkiem :twisted: Hyhyhy :twisted:
_liz fajne prace ja już od jakiegos czasu szukałam symbolu Manticore i znaleźć nie mogłam gdzieś go wyszukała huh? 8)

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Wed Dec 22, 2004 2:31 pm

A symbol Manticore dorwałam ze stronki o Alecu, z jego akt Manticore (tutaj). Ale możesz też poszukać na oficjalnej stronce DA w dziale z capsami...

A konkurs już chyba od kilku dni odwiesiłam, tylko twoje genialne konspiratorki ci nie przekazały...
Image

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Wed Dec 22, 2004 3:46 pm

Nie przekazały? To Onarek, sępik naczelny, o tym nie wiedziała? :shock: Myślałam, że dowiedziała się od Ciebioe jeszcze przed nami :P Poza tym, wypadało by czytać poprzednie posty, pisałam, że konkurs został odwieszony :P
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Wed Dec 22, 2004 7:39 pm

Czytać czytać... Ble ble ble :lol: Zajęta byłam ostatnio więc nie wiem co się dzieje 8) Jakoś mi tak ten sępik naczelny się nie podoba mówicie mi 'Szanowna Pani i Władczynio nasza' :lol: Yyyy przesadzam? :twisted:

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Wed Dec 22, 2004 8:08 pm

Przesadzasz :lol:

Kolejna porcja bannerków ode mnie. Rozpędziłam się, kurczę :roll: Miałam wziąźć udział tak tylko dla zasady :wink: a naliczyłam już siedem swoich prac. Hm...

Pierwszy jest przeróbką arcika z Aleciem (umieściłam go na KH). Wykorzystałam piosenkę, która bardzo mi się właśnie z tym kojarzyła. No i ten symbol Manticore...
http://img.photobucket.com/albums/v253/_ness_/SZD7.jpg

I drugi...
http://img.photobucket.com/albums/v253/_ness_/SZD6.jpg
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Thu Dec 23, 2004 11:19 pm

Zgadnijcie kto wrócił z nowym banerkiem? Tak tak to ja :cheesy:
_liz uznaj to jako świątecnzy prezent :xmas:
Image

I zielone :mrgreen:
Image

PS.Mam nadzieję, że się wam spodoba choć troszeczkę :roll:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests