Serce znajdzie drogę

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Mon Dec 13, 2004 12:47 pm

Elip fajniutko :cheesy:
A mwiecie co mnie cieszy? Że wszyscy wzięli się do roboty :cheesy: Coraz więcej osób nam przybywa i to z bardzo dobrymi banerkami :cheesy: Dziewczyny oby tak dalej liczę na was :cheesy:

EDIT:
Eeee ja znów coś mam :oops: Jakoś mi to tak szybko idzie chwileczka i juz mam nowy banerek :cheesy: Ok oto on i spadam na uczelnię 8)
Image

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Mon Dec 13, 2004 4:05 pm

Uuuu, niedobrze :shock: Niedobrze... Za dużo ładnych arcików tworzycie, dziewczyny :twisted: Moje szanse spadają... i spadają... niedługo będzie... BUM :roll:

Onarek - ten pierwszy i tzreci z nowych bardzo mi się podobają. Zwłaszcza trzeci. Bardzo :D
Elip - też masz dziewczyno talent :D Czekamy na więcej :P
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Mon Dec 13, 2004 5:32 pm

Dzięki nowa :cheesy:
Muszę się pochwalić 8) Zaliczyłam kolokwium z doktryn politycznych na 5! Zaro błędów! Jestem piórniczkiem 8) :twisted:

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Mon Dec 13, 2004 5:57 pm

Gratuluję :P A skoro tak zaczynamy pochwały, i to nie na temat, to ja się pochwalę, że napisałam konkurs z angielskiego na 79/80 pkt :cheesy: Ja jeszcze nie mam kolokwiów i egzaminów, ale mam takie drobnostki jak konkursiki, i się bardzo cieszę :cheesy: Jestem piórniczkiem? :roll:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Mon Dec 13, 2004 6:05 pm

nowa gratuluję :cheesy: Tak oświadczam Ci, że jesteś piórniczkiem 8) Tak jak ja i _liz... Ktoś chce jeszcze dołączyć? :twisted:

User avatar
age
Nowicjusz
Posts: 114
Joined: Tue Nov 02, 2004 9:21 am
Contact:

Post by age » Tue Dec 14, 2004 12:16 pm

onar-ek wrote:Ktoś chce jeszcze dołączyć? :twisted:
Chcieć nie znaczy móc, ale mi też nie idzie najgorzej, może pochwalę się czymś pod koniec semestru, już po egzaminach. :mrgreen:
A teraz coś co stworzyłam wczoraj w jedenastu wersjach, ale żeby nie przesadzać podam jedną:
http://img.photobucket.com/albums/v605/ ... tle11b.jpg
Nie nadaję się na zwycięzcę, ale co tam. :wink:
PS. Onarku jak ty to robisz, że masz polskie litery? :roll:
"Dałem ci przyjaźń, milczenie, wczoraj swoją krew. Czego chcesz dzisiaj? Nerki?!" (Alex)

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Tue Dec 14, 2004 1:24 pm

Nie nadaję się na zwycięzcę, ale co tam
age, cholernie przesadna skromność :shock: :P To jeden z lepszych bannerków jakie tu widziałam, naprawdę mi się podoba. Oryginalny i do tego te wszystkie zdjęcia bardzo pasują :D

Na polskie znaki Onarka nie zwróciłam uwagi, ale jeśli naprawdę skądś je bierzesz w różnych czcionkach, to dołączam się do pytania. Też mnie to czasem... wkurza :roll:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Tue Dec 14, 2004 1:48 pm

Oczywiście podobają mi sie wszystkie wasze prace. Jest ich coraz więcej i są coraz lepsze... oby tak dalej :D A żebyście nie pomyślały, że całkiem zapomniałam o SZD, takie małe coś ode mnie w mojej (ostatnio ulubionej) formie starego zdjęcia... a raczej zdjęć...

Stara fotografia

Eh, z każdym dniem utrudniacie mi wybór najlepszych banerków... :lol:
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Tue Dec 14, 2004 11:52 pm

A co za problem jest z polskimi znakami? :roll: Ja mam polskie czcionki więc i mam poslkie znaki... 8) Chyba logiczne :mrgreen: Mam tez polską wersję photoshopa7 może to dlatego... Nie wiem :roll:

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Wed Dec 15, 2004 7:02 pm

Dziewczyny wszystkie prace niesamowicie mi się podobają, liczę na to, że zrobicie ich jeszcze więcej. :D Chociaż wszystko wisi na włosku... Dlaczego? A zapytajcie Martę (Onarka). Ja nie jestem mściwa i nie wyładowuję sie na sępikach, ale jednak jestem zdolna spełnić swoje groźby... :twisted:

Tak, tak. Własnie Marta przelewa czarę mojej cierpliwości i za chwilkę oficjalnie zawieszę nie tylko konkurs, ale i GOL, Elementy i może nawet nadchodzące OO... :evil: Wiem, że to cios poniżej pasa, ale już ostrzegałam, że lepiej mnie nie drażnić...

Onarku - nie ma śniegu, nie ma konkursu; drażnisz mnie, nie ma opowiadań :jezyk:

Możecie podziękować naczelnemu sępikowi... nie wiem jak mnie teraz przekupi czy przebłaga...
Image

User avatar
Elip
Starszy nowicjusz
Posts: 252
Joined: Fri Apr 30, 2004 11:18 am
Location: Z Daleka :P

Post by Elip » Wed Dec 15, 2004 7:07 pm

No coś ty zrobiła?!? :evil: :lol: :roll: Nie będzie opowiadań?? I konkursu?? No jak to tak !!

A swoją drogą ciekawe co mogło rozdrażnić _liz tak bardzo... :twisted:

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Wed Dec 15, 2004 7:10 pm

No tak... Zagroziłam, że śniegu nie będzie i proszę... _liz jesteś bardzo nerwową osobą bo nie powiedziałam nic prócz prawdy... Prawda w oczy kole? Hmmm....
Drażnię? Czym? Jestem milutka... Sama tak ostratnio mówiłaś... Ech... Ja już lepiej nie będę nic mówiła bo _liz gotowa spełnić swoje groźby... Myślę o was moje drogie(nie to co _liz 8)) i już będę cacy... Chyba... Ale jeśli ona zacznie to już nie moja wina :lol:

User avatar
~Lenka~
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Tue May 11, 2004 2:08 pm
Location: Łódź
Contact:

Post by ~Lenka~ » Wed Dec 15, 2004 7:12 pm

Oj Onarek namieszałaś... :twisted: Teraz klękaj i błagaj o przebaczenie :!: A jka nie to... :twisted: Ehh, lepiej, żebyś nie wiedziała, nie chcemy Cię tu stresować, nie?? 8)

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Wed Dec 15, 2004 7:16 pm

Na kolana? Pfff bez przesady... Ja się nie stresuję... Mam dziś bardzo dobry humor i naprawdę nie rozumiem o co chodzi _liz... W ogóle to mówię wam, że nic złego nie powiedziałam :lol:

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Wed Dec 15, 2004 7:16 pm

Hmm... jako autorka i jednocześnie osoba z klasy maturalnej mam prawo być rozdrażniona, ekscentryczna i nieco złośliwa, cyniczna i mam niesamowicie przekorną naturę... i mam moje święte prawo do wyładowywania się na kim chcę, a padło na was. Poza tym już ostrzegałam, że jestem mściwa 8) Tak więc stało się...

onarek ja nie powiedziałam, że nie jesteś miła. Po prostu nie wyczułaś mojego nastroju, rozdrażniłaś mnie, a że już wcześniej podpadłaś kilka razu musiałam wreszcie spełnić to, co obiecałam... i własnie to zrobiłam - zawiesiłam wszystko

Nie rozdrażniło mnie w sumie nic konkretnego, tylko ogół. Teraz wy za to płacicie. A winna jest mArta i tyle - nie trzeba było tyle mieleć jęzorem, zwłaszcza, ze ostrzegałam, że mnie drażnisz i co mogę zrobić... A sniegiem przegięłaś :twisted:
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Wed Dec 15, 2004 7:20 pm

Mleć jęzorem? :evil: Już nie powiem kto tu głupoty wypisuje... A jeśli rozdrażnilam Cię mówiąc prawdę co o Tobie myślę to... To już Twoja sprawa 8) A jesli Cię drażnię nie trzeba było się do mnie odzywać :lol: To nie ja zaczęłam 8) Jestem niewinna o wysoka rado sępików :cheesy:
I już Ci pisałam, że śnieg spadnie na 24 :evil:

User avatar
~Lenka~
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Tue May 11, 2004 2:08 pm
Location: Łódź
Contact:

Post by ~Lenka~ » Wed Dec 15, 2004 7:21 pm

To nie będzie GOL, Elementów, OO, konkursiku?? :cry: :cry: :cry: Nie żartuj :!: :? To nie jest nawet troszkę śmieszne...

Marta na kolana! Ale już! I nie ma żadnego "ale"! Poświęć się dla dobra ogółu... :twisted:

Czuję nosem jakąś nową konspirację, już raz nam chcieli coś takiego zrobić... 8) :cheesy:

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Wed Dec 15, 2004 7:25 pm

Oświadczam, że nie rozdrażniło mnie to, co o mnie sadzisz i to co o mnie napisałaś, akurat do tego podchodzę z przymrużeniem oka i wiesz o tym... mówię o ogóle, o śniegu, o dziecinnym podejściu... tylko tyle. I mimo, że to błahostka to jednak przepełniła czarę 8) mogę się do ciebie nie odzywać, a proszę bardzo...

Oficjalnie - zawieszone wszystkie opowiadanka i konkurs i koniec tematu. Kombinujcie jak to odzyskać, albo podejdźcie jak onarek "Przecież zostało FN". Tylko FN, ale to zawsze coś dziewczyny :roll:
Image

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Wed Dec 15, 2004 7:30 pm

Bardzo śmieszne. Bardzo :shock: Ja tu może nie mam wiele do gadania, ale nie mam najlepszego humoru, rączka mnie boli :( więc... Onarku, zlituj się i zrób coś, żeby _liz zadowolić :roll:
A co do _liz, to tak nas szantażować nieładnie :evil: Za przewinienia jednostki nie karze się ogółu :P Zwłaszcza jeśli ogół nie wie o co chodzi :roll:
Podsumowując, humor mi popsułyście doszczętnie :roll:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Wed Dec 15, 2004 7:31 pm

Mówiłam Ci, że poziom rozmowy dostosowuję do odbiorcy... Już tak jakoś mam :twisted: Mozesz się nie odzywać? To czemu nadal to robisz? :? Taaa o sprzecznościach już Ci wspminałam... Grrrr rób co chcesz 8)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests