Serce znajdzie drogę

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Fri Dec 10, 2004 5:18 pm

Taak... Onarek nadaje się na tą panią, która przekonuje trzymających zakładników zbiegów do poddania się 8) Albo do powstrzymywania samobójców :lol: Dar przekonywania i dobre serce :wink:
Swoją drogą, to o mnie samej kiedyś mówiono, że mam dar przekonywania :roll: Ciekawe czy mi jeszcze coś z tego zostało :roll:

Ah, i Onarku, przejżałam Cię 8) Bieżesz _liz na litośc :twisted: Powtarzasz 'muszę wygrać' i czekasz aż _liz powie 'no dobra' :twisted: :wink:

A w takim nawale prac Onarka to ja się poddaję :P Nie mam szans :roll: Za dużo tego :P
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Fri Dec 10, 2004 5:31 pm

Nowa śmiesz sobie żartować? :shock: Poddajesz się? Phi tak robią tylko mięczaki :lol: Więc? Chyba się nie poddasz co? 8)

Ehh i tu nie chodzi o branie _liz na litość :lol: Kiedys się dowiesz czemu mi tak zalezy na wygranej 8)

User avatar
~Lenka~
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Tue May 11, 2004 2:08 pm
Location: Łódź
Contact:

Post by ~Lenka~ » Fri Dec 10, 2004 7:01 pm

onar-ek wrote: Ehh i tu nie chodzi o branie _liz na litość :lol: Kiedys się dowiesz czemu mi tak zalezy na wygranej 8)
No to nam powiedz! :twisted: _liz szykuje coś specjalnego?? Może taka nagroda jak do Kropelek?? :twisted: Powiedz, bo jak nie, to weźmiemy Cię na litośc :!: :cheesy:

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Dec 11, 2004 7:12 pm

Czemu muszę wygrać? To proste... Nie umiem przegrywać i lubię być perfekcjonalistką we wszystkim co robię 8) Więc innego wyjścia nie widzę jak zajęcie pierwszego miejsca :twisted:
No tak więc oto i mój kolejny arcik:
Image
A wy parszywce róbcie jeszcze jakieś banerki ja nie chcę wygrać tak łatwo :lol: Muszę mieć jakąś konkurencję no... Więc do dzieła :twisted:

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sat Dec 11, 2004 9:12 pm

He he he. To już było zagranie nieczyste 8) Co to ma być, ta kropla wody? :P I kto tu śmie mówić, że ja się podlizuję :evil:

A skoro Onarek tak bardzo chce wygrać, a ja mam dobre serce (i skoro wiem, że i tak wygra :roll: Chyba że do konkursu dołączy Olka, H. czy nasza "kropelkowa" finalistka Lizzy_maxia :P ) to może ja się z konkursu wycofam i już nic tworzyć nie będę? :roll: (Dalej twierdzę, że Onarek poprostu wie jak _liz podejść :twisted: Jestem wredna)
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Dec 11, 2004 9:35 pm

Ja się podlizuję? Ja? :evil: A kto pierwszy kropelki zrobił? :lol: Ja tam nawet nic nie wiem o tamtym konkursie :roll: I mi się tu nie wycofywać :evil: Grrr nowa nie wiesz co robisz chcąc mnie zdenerwować :evil: :twisted: 8) Ech więc kiedy nowy art nowa? :lol:

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sat Dec 11, 2004 9:52 pm

Teraz :P

http://img.photobucket.com/albums/v253/_ness_/SZD3.jpg

Postanowiłam się nie poddawać 8) Ale nie dlatego że mi każesz - dlatego ża JA tak chciałam :P :wink: Jakoś mnie ta Twoja chęć wygranej mobilizuje do rywalizacji :roll:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
~Lenka~
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Tue May 11, 2004 2:08 pm
Location: Łódź
Contact:

Post by ~Lenka~ » Sat Dec 11, 2004 9:56 pm

Dobra postawa nowa :!: I art też fajny! :wink:

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Dec 11, 2004 9:57 pm

Noooo już nie udwaj nowa wim, że zrobiułas ten art bo Cie przestraszyłam :lol: Nenenene :twisted: Ładny ten art qrcze nooo 8) :twisted:

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sat Dec 11, 2004 10:02 pm

No cóż, muszę Cię zmartwić, zaczęłam go robić zanim zaczęłaś "straszyć" :P Bardzo dobrze, że Wam się podoba, może i _liz się spodoba i.... Hm.... Co byś Onarku zrobiła, gdyby to ktoś inny wygrał, co? :twisted:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Dec 11, 2004 10:17 pm

Co bym zrobiła? Cos tragicznego zapewne... No, ale jeśli się tak stanie (chociaz nie dopuszczam do siebie tej myśli 8)) przegram, ale z twarza... Może mi się uda bo jeszcze nigdy nie przegrałam, więc nie wiem jak to na mnie podziała :lol:

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sat Dec 11, 2004 10:19 pm

To może trzeba sprawdzić :twisted:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sun Dec 12, 2004 7:05 pm

"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sun Dec 12, 2004 7:51 pm

nowa śliczne :shock: Bardzo, ale to bardzo mi się podoba :!: Chyba jednak będę musiała nauczyć się przegrywać :shock: Eeee może już więcej nie rób tych banerków co? :cheesy:

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sun Dec 12, 2004 8:06 pm

He he, marzenia :twisted: Właśnie że będę robić, Tobie na złość Onarze :lol: A tak poważnie, to wciągnęłam się w to. Poza tym, im więcej ja będę robić prac, to zapewne tym więcej będziesz robić Ty :twisted: A ja lubię pooglądać czyjeś arty :D
Bardzo się cieszę, że Ci się podoba :)
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Sun Dec 12, 2004 8:35 pm

No widze, że rodzi sięostra rywalizacja onarek-nowa 8) Obu wam idzie dobrze, twórzcie jak najwięcej.Ale każdy ma szanse, np. przed chwilką powalił mnie śliczny arcik, który zrobiła Renya...

nowa ładne te banerki, a na tym ostatnim dostrzegłam (o ile się nie mylę) słowa mojej ukochanej piosenki "Iris". Wiem, że to przypadek, ale uwielbiam tę piosenkę! :D

Onarek spokojnie, twoje dzieła też mi się podobają...
Image

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sun Dec 12, 2004 8:47 pm

Taak, Renya powinna tu do nas dołączyć. Jej "próbny" bannerek też mi się spodobał :D

Nie mylisz się, "Iris" Goo Goo Dolls :D Też uwielbiam tą piosenkę. Ale muszę się z góry uczciwie przyznać (tylko bez bicia! :wink: ), że wiedziałam, że ją lubisz :roll: Kiedyś gdzieś o tym wspomniałaś. Zapamiętałam, bo też ją lubię. Nie, żebym się znowu "podlizywała" czy cuś :lol: Przecież słowa pasują, nieprawdaż? 8)
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sun Dec 12, 2004 9:08 pm

Lizuuuuuuuuus! :evil: :twisted:
Rób dalej nowa zawsze miło popatrzeć ładne arty 8)
Taaaa zrobiłam coś dosłownie przed chwilką, abyś nie pomyślała, że ja nic nie robię :lol: Ale nie dam rady tego załadować go pb :evil: Cholera... Grrr więc zobaczycie to chyba jutro... :evil:

EDIT:
Załadowało się :twisted: Jupi 8)
Image
Coś ostatnio mam do tego kolorq :roll:

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Mon Dec 13, 2004 12:02 pm

Eeeee to ja znów coś mam :oops: Po prostu jak ma pomysł od razu starwam się go zrobić i odpoczywam przy tym...
Image

User avatar
Elip
Starszy nowicjusz
Posts: 252
Joined: Fri Apr 30, 2004 11:18 am
Location: Z Daleka :P

Post by Elip » Mon Dec 13, 2004 12:27 pm

Ale Wam te arty śliczne wychodzą :) Ja też coś zrobiłam tak na szybko i może niedopracowane jeszcze, ale lepsze to niż nic :D

http://img.photobucket.com/albums/v238/Elip_/A_L.jpg

Hyhyyy :lol:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests