Serce znajdzie drogę

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Sun Dec 05, 2004 3:06 pm

Twórzcie dalej, ja wszystkie prace zapisuję, a potem będę oceniać.

A tak poza tym dostałam właśnie pm'a od pewnej anonimowej osoby :wink: która usiłuje mnie przekonać do szaleństwa - tłumaczenia SLAFG... i tak pomyślałam, że rzucę też hasło tutaj, żeby kto chce wykonał banerek do SLAFG i przesłała mi pm'em, bo kto wie czy kiedyś nie podejmę się tego tłumaczenia, a wtedy porządny banerek się przyda.
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sun Dec 05, 2004 3:19 pm

Ech _liz więc musisz zmienić zapis mojej pracy tej z Zackiem :!: Bo musiałam coś tam zmienić czego wcześniej nie zauważyłam :roll:

A co do tłumaczenia SLAFG hmm kto to może być? :twisted: Oczywiści się zgłaszam :twisted: Coś zrobię w wolnym czasie a co :twisted:

User avatar
~Lenka~
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Tue May 11, 2004 2:08 pm
Location: Łódź
Contact:

Post by ~Lenka~ » Mon Dec 06, 2004 4:16 pm

Domyślamy się kto jest tą anonimową osobą, nie Onarek?? :twisted:

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Mon Dec 06, 2004 9:09 pm

No dobrze, Onarek mnie przekonał :P Tak czytałam to opowiadanie, komentowałam, i żeby teraz o ani jeden arcik się nie postarać? Sumienie mnie wzięło :wink:
No... a ten mi nawet wyszedł :) Tak więc... Macie co chcieliście i powiedzcie co sądzicie :wink:

http://img.photobucket.com/albums/v253/_ness_/SZD.jpg
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Tue Dec 07, 2004 10:00 am

Kłamka :!: :evil: A mówiłaś, że nie masz talentu do artów :shock: Kłamka :!: :evil:

A tak btw śliczny ten Twój art 8)

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Tue Dec 07, 2004 11:55 am

Kłamka? :lol: Powinnam mieć wyrzuty sumienia, czy co? :lol:
Miło mi, że Ci się podoba :P

A chcecie zobaczyć "coś", co wyszło mi dziś rano? :lol: Troche to... dziwne, no ale cóż... Sztuka :wink: (Tak naprawdę to wyszło trochę... niezamierzenie. Improwizowałam :roll: )

http://img.photobucket.com/albums/v253/_ness_/fun.jpg
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
~Lenka~
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Tue May 11, 2004 2:08 pm
Location: Łódź
Contact:

Post by ~Lenka~ » Tue Dec 07, 2004 5:05 pm

Świetna robota nowa :!: :cheesy: Dość, że fajnie Ci wyszło to jest jeszcze jeden plus... Onarek da Ci spokój. :wink: :lol: A swoja drogą wie jak przekonywać... 8)
Kłamka :!:
:lol:

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Zdesperowany post....=)

Post by onar-ek » Thu Dec 09, 2004 1:03 pm

No ba! Ma się te zdolności nie :mrgreen: Już nawet Athayę przekonałąm, ale ma jakieś problemy z zapisaniem tego :roll:

No, ale ja znów mam arcik :mrgreen: Jestem zdesperowana i muszę wygrać, _liz wie czemu 8) Więc znów coś mojego:
Image

User avatar
Athaya
Zainteresowany
Posts: 298
Joined: Sun Jun 20, 2004 2:14 pm
Location: Kalisz

Post by Athaya » Thu Dec 09, 2004 1:26 pm

onar-ek baner jeśt super :] ja dam swój stary o ile się tutaj załaduje :?


http://img.photobucket.com/albums/v428/ ... izAlec.jpg
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Thu Dec 09, 2004 1:39 pm

Oto art Anity(Athay 8)) zamieszczam go ja bo ona nie da rady... Ma jakieś tam problemy z kompem chyba :roll:
Image
I jak się wam podoba? Bo mi bardzo :cheesy:

PS.Ech jednak ta zdolność do przekonywania działą już namówiłam 3 osoby :cheesy: Lenkę, nową i teraz Athayę :cheesy: I sama sobie robię konkurencję :roll:

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Thu Dec 09, 2004 4:17 pm

Onarek, to spróbuj przekonać jeszcz kogoś, niby konkurencja, ale im więcej tym lepiej :wink: Ten Twój ostatni bannerek jest śliczny. Pomysł wykonania mi się podoba. Athaya, czy tam Anita :wink: też fajniutki :D
No i dla Onarka do konkurencji jeszcze jeden :P Słowa z piosenki Gravity of Love, ale to chyba nie zabronione? :roll:

http://img.photobucket.com/albums/v253/_ness_/SZD2.jpg
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Thu Dec 09, 2004 5:25 pm

Twórzcie, twórzcie moje drogie, zapisuję wszystkie dzieła, a potem je ocenię. Pamiętajcie - im więcej zrobicie tym większe macie szanse (jak na razie Onarek stosuje się do tej zasady niesamowicie :wink: )

Nowa, hehe. Widzę, że z poprzedniego konkursu pamiętasz jak lubię kropelki, deszcz i inne "wodne" formy. :twisted: Cóż, to prawda. Mam słabostki, które moga wam dać dodatkowe punkty :roll:

A!!! Dzisiaj albo jutro nastąpi publikacja mojego SLAFG na RF i może kiedyś na Crossover - liczę, że wpadniecie skomentować.
Image

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Thu Dec 09, 2004 6:35 pm

Taak, pamiętam jak lubisz krople i tego typu rzeczy 8) Ale do nie do końca miało być tak, żeby... się podlizać :lol: Nie żebym była taka podstępna :lol: Chociaż faktycznie skojrzyło mi się z Kroplami pustyni i poprzednim konkursem :D

Na RF już byłam, widziałam :D Nie sądziłam, że zamieścisz SLAFG tak szybko, jeszcze niedawno to były tylko plany (tzn. z tego co pisałaś tak wnioskuję :P ). A tu proszę :D Nasza _liz, nasza artystka :cheesy: Osobiście jestem z Ciebie dumna - już widzę tę furrorę jaką wywołają Twoje opowiadania 8) :wink: Congratulations :P

PS. Uh, a ja mam jutro z angielskiego konkurs :roll: W co ja się wpakowałam? :roll:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Thu Dec 09, 2004 7:20 pm

Po pierwsze nie podlizywać mi się tu :evil: :lol: Heh

Po drugie byłaś i nie skomantowałaś? :shock: Oj lepiej, żeby _liz się nie dowiedziała... Już do komentarzy! 8) :twisted:

Wszyscy którzy mogą niech wpadną na RF i skomentują SLAFG :twisted: A już nie będę się chwalić i nie powiem kogo to zasługa, że włąśnie się SLAFG w ogóle ukazało na RF 8)

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Thu Dec 09, 2004 8:15 pm

Już Ci napisałam w pm'ie, że nie mogę :( Mam problemy z rejestracją na RF :? Tzn z logowaniem :roll: No w każdym razie próbowałam wszystkiego, a nie chce mi się zakładać nowego adresu mailowego :P _liz, wybacz. Wiesz już co ja o tym wszystkim myślę i to jest najważniejsze :P A czytelników FN uświadomi Onarek :twisted: (w to nie wątpię :wink: )
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Fri Dec 10, 2004 2:48 pm

No dobra nowa wybaczam :wink: W ogóle to stwierdziłam, że nie mogże się ta moja zdolność do przekonywania zmarnowac i chyba będę politykiem 8)
Echem jak już mówiłam muszę wygrać 8) więc oto kolejny nowy art:

Image

Wersja czarno-biała...

Mam nadzieję, że się wam podoba 8)

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Fri Dec 10, 2004 3:56 pm

Prześliczny - wersja kolorowa :) Ale ogólnie za Twoje najlepsze dzieło uważam art do SLAFG :P

Poza tym, to Ty mi masz niewiele do wybaczania, najważniejsze żeby _liz mnie nie... zjechała :wink: A politykiem powinnaś zostać, albo prawnikiem :lol:

Hm... I czemu tak bardzo chcesz wygrać? Ambicje czy coś więcej? :twisted:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Fri Dec 10, 2004 4:03 pm

A dziękuję bardzo :twisted:
Tak tak najprawdopodobniej po moich studiach będę zasiadała w parlamencie europejskim :lol: Jeszcze o mnie usłyszycie :twisted:
Muszę wygrać i już! _liz wie czemu 8)

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Fri Dec 10, 2004 4:09 pm

Hehe... zdecydowanie przerost ambicji 8) Onarku masz bardzo duże szanse, ale wiesz, że może się wszystko zdarzyć. Jeszcze raz przypomnę, że termin, do którego można zgłaszać prace to 09.01.2005, macie zatem jeszcze cały miesiąc...

A ja uważam, że Onarek nadaje się raczej na jakiegoś pośrednika czy mediatora. Prawnik nie bardzo... za miękkie serce...
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Fri Dec 10, 2004 4:19 pm

Do stycznia? :shock: A ja myślałam, że do wczoraj? :lol: Ech to ja się tak nie bawię jeszcze mi tu więcej artów naroibią i przegram :cry:

Ja mam miękkie serce? Ja? Przecież ja twarda jestem 8) I tak będę panią prezydent, albo coś takiego zobaczycie! A jak będziecie mi jeszcze dokuczać poiwiem mamie! :lol:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests